Registreerunud

Asutuse nimi Vali asutus Linn Riik Val av arrangemang
Ålands gymnasium, Bibliotek Skolbibliotek Mariehamn Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Annagården Föglö kommun Annan institution Föglö Ahvenamaa Kura Skymning
Brändö kommunbibliotek Bibliotek Brändö, Åland Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Daghemmet Trollsländan Daginstitution Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Eckerö kommunbibliotek Bibliotek Eckerö Ahvenamaa Kura Skymning
Finströms bibliotek Bibliotek Godby Ahvenamaa Kura Skymning
Föglö grundskola Skola Föglö Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Föreningen Norden på Åland Föreningen Nordens lokalavdelning Mariehamn Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Geta bibliotek Bibliotek Geta Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Geta Hemgård Annan institution Geta Ahvenamaa Kura Skymning
Geta Hemgård Annan institution Geta Ahvenamaa Kura Skymning
Gottby daghem Daginstitution Gottby Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Kumlinge bibliotek Bibliotek Kumlinge Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Källbo skola Skola Godby Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Lemlands bibliotek Bibliotek Lemland Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Lemlands grundskola Skola Lemland Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Lumparlands bibliotek Bibliotek Lumparland Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Näfsby skola Skola Hammarland, Åland Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Rangsby skola Skola Saltvik Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Saltviks kommunbibliotek Bibliotek Saltvik Ahvenamaa Kura Skymning
Serviceboende Rönngården Annan institution Jomala Ahvenamaa Kura Skymning
Servicehuset Tallgården Annan institution Sund Ahvenamaa
Sottunga bibliotek Bibliotek Sottunga Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
strandnäs skola Skola mariehamn Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Sunds bibliotek Bibliotek Finby Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Sunds Bibliotek Bibliotek Sund Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Sunds skola Skola Sund Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Sunds skola Skola Stad Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Sunnanberg vårdhem Annan institution Kvarnbo Ahvenamaa Kura Skymning
Södersida skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
TimothyNip Other institution Oxnard Ahvenamaa
Träningsundervisningen Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Träningsundervisningen på Åland Skola Stad Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vårdö bibliotek Bibliotek Vårdö Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Vikingaåsen Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsen Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsen Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsen Skola Godby Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Jomala Åland Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Vikingaåsens skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Stad Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Stad Ahvenamaa
Vikingaåsens skola Skola Stad Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola 3A Skola Jomala Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Vikingaåsensskola Skola Mariehamn Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Ödkarby skola Skola Saltvik Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Övernäs skola Skola Mariehamn Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Ytternäs skola Skola Mariehamn Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Ytternäs skola Skola Mariehamn Ahvenamaa Kura Gryning - barn
Belarusian State University Annan institution Minsk Belarus Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Belarusiska Statliga Universitetet, fakulteten för internationella relationer Annan institution Minsk Belarus Kura Skymning
Centret för svenska studier i Minsk Annan institution Minsk Belarus Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Minsks statliga lingvistiska universitet Annan institution Minsk Belarus Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Sveriges ambassad i Minsk Annan institution Minsk Belarus Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Brysselin Eurooppakoulu II Koulu Bryssel Belgia
Centrum voor Levende Talen Skole Leuven Belgien Morgengry - børn, Skumringstimen
EUROPEAN SCHOOL BRUSSELS II Mokykla Briuselis Belgija Auštant (vaikams)
EUROPOS MOKYKLA BRIUSELIO II Mokykla Briuselis Belgija Austant (vaikams)
Aabenraa bibliotek Bibliotek Aabenraa Taani Skumringstimen
Aabenraa Bibliotek Bibliotek Aabenraa Taani Skumringstimen
Aalborg Bibliotekerne Bibliotek Aalborg Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Ærø Folkebibliotek Bibliotek Ærøskøbing Taani Skumringstimen
Andst skole og børnecenter Skole Vejen Taani Morgengry - børn
Andst skole og Børnecenter Skole Vejen Taani Morgengry - børn
Augustenborg skole Skole Sønderborg Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Åvangsskolen Skolebibliotek Rønne Taani Morgengry - børn
Balsmoseskolen Skolebibliotek Smørum Taani Morgengry - børn
Bibliotek & Borgerservice Nordfyn Bibliotek Bogense Taani Skumringstimen
BIBLIOTEKET Bibliotek København NV Taani Morgengry - børn
BIBLIOTEKET Bibliotek København NV Taani Morgengry - børn
Biblioteket i Thy Bibliotek Thisted Taani Morgengry - barn
Biblioteket Rentemestervej Bibliotek København NV Taani Morgengry - børn
Billundskolen Skole Billund Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
BillundSkolen Skole Billund Taani Morgengry - børn
Borupgårdskolen Skolebibliotek Snekkersten Taani Morgengry - børn
Brøndby-Bibliotekerne Bibliotek Brøndby Taani Morgengry - børn
Brønderslev Bibliotek Bibliotek Brønderslev Taani Skumringstimen
C. la Cours Skole Skolebibliotek Randers C Taani Morgengry - børn
Dalgasskolen Skolebibliotek Brande Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Dansk bibliotek for Sydslevig Bibliotek Rødding Taani Morgengry - børn
Daugård Skole Skole Daugård Taani Morgengry - børn
Daugård Skole Skolebibliotek Daugård Taani Morgengry - børn
Dybbøl-Skolen Skole Sønderborg Taani Morgengry - børn
Dybbøl-Skolen Skole Sønderborg Taani Morgengry - børn
Ellebækskolen, afd. Kildemark Skolebibliotek Næstved Taani Morgengry - børn
engelsborgskolen Skole Kongens Lyngby Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
engelsborgskolen Skolebibliotek Kongens Lyngby Taani Morgengry - børn
Engholmskolen Skole Allerød Taani Morgengry - børn
Engstrandskolen Skolebibliotek Hvidovre Taani Morgengry - barn
Faxe Kommunes Bibliotek & Borgerservice Bibliotek Haslev Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Felsted Centralskole Skole AABENRAA Taani Morgengry - børn
Forening Norden Lolland Foreningen Nordens lokalafdeling Holeby Taani Skumringstimen
Foreningen NORDEN Brande Foreningen Nordens lokalafdeling Brande Taani Skumringstimen
Foreningen Norden Herning Foreningen Nordens lokalafdeling Herning Taani Skumringstimen
Foreningen NORDEN Hjørring Foreningen Nordens lokallag Hjørring Taani Skumringstimen
Foreningen Norden Mariagerfjord Foreningen Nordens lokalafdeling Hadsund Taani Skumringstimen
Foreningen Norden Nykøbing F. Foreningen Nordens lokalafdeling Væggerløse Taani Skumringstimen
Foreningen Norden Svendborg-Langeland Foreningen Nordens lokalafdeling Svendborg Taani Skumringstimen
Foreningen Norden Svendborg-Langeland Foreningen Nordens lokalafdeling Svendborg Taani Skumringstimen
Foreningen NORDEN, Faaborg-Midtfyn + Årslev Bibliotek Foreningen Nordens lokallag Ringe Taani Skumringstimen
Foreningen NORDEN, Faaborg-Midtfyn Faaborg Bibliotek Foreningen Nordens lokallag Ringe Taani Skumringstimen
Foreningen NORDEN, Faaborg-Midtfyn -Ringe Bibliotek Foreningen Nordens lokallag RINGE, Denmark Taani Skumringstimen
Foreningen NORDEN, Kerteminde-Munkebo Foreningen Nordens lokalafdeling Kerteminde Taani Skumringstimen
Foreningen Norden, Næstved Foreningen Nordens lokallag Greve Taani Skumringstimen
Foreningen Norden, Struer Foreningen Nordens lokalafdeling Thyholm Taani Skumringstimen
Foreningen NORDEN,Langeskov Foreningen Nordens lokalafdeling Langeskov Taani Skumringstimen
Foreningen Norden-Karup, Frederiks Bibliotek Foreningen Nordens lokalafdeling Karup J Taani Skumringstimen
Foreningen Norden-Karup, Frederiks Bibliotek Foreningen Nordens lokalafdeling Karup J Taani Skumringstimen
Fre Bibliotek Frederikshavn Taani Skumringstimen
Fredensborg Foreningen Nordens lokalafdeling Humlebæk Taani Skumringstimen
Frederiks Skole Skolebibliotek Frederiks Taani Morgengry - børn
Gærum Skoleafdeling Skole Frederikshavn Taani Morgengry - børn
Galten Bibliotek Bibliotek Galten Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Gårslev Skole Skole Børkop Taani Morgengry - børn
Gladsaxe Bibliotekerne Bibliotek Søborg Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Gram Bibliotek Bibliotek Gram Taani Morgengry - barn, Skumringstimen
Gramskole Skole Gram Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Gramskole Skole Gram Taani Morgengry - børn
Gribskov Gymnasium Skole Helsinge Taani Skumringstimen
gungehusskolen Bibliotek hvidovre Taani Morgengry - børn
Gungehusskolen Skolebibliotek hvidovre Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Haahrs Skole Skolebibliotek Svendborg Taani Morgengry - børn
Halsnæs Foreningen Nordens lokalafdeling Hundested Taani Skumringstimen
Hammel Bibliotek Bibliotek Hammel Taani Skumringstimen
Herbert Silz Foreningen Nordens lokalafdeling Vordingborg Taani Skumringstimen
Herbert Silz Foreningen Nordens lokalafdeling Vordingborg Taani Skumringstimen
Hinnerup Bibliotek Bibliotek Hinnerup Taani Skumringstimen
Hiort Lorenzen Skolen Skole Slesvig Taani Morgengry - børn
Hjørring bibliotekerne Bibliotek Hjørring Taani Skumringstimen
Hjørring Bibliotekerne Bibliotek Hjørring Taani Morgengry - børn
Hobrovejens skole Skole Randers Taani Morgengry - børn
Hobrovejensskole skole Skole Randers Taani Morgengry - børn
Højmosen, Erritsø Fællesskole Skolebibliotek Fredericia Taani Morgengry - børn
Holeby Landsbyordning Skolebibliotek Holeby Taani Morgengry - børn
Holmegårdsskolen Skolebibliotek Hvidovre Taani Morgengry - børn
Holstebro Foreningen Nordens lokalafdeling Holstebro Taani Skumringstimen
Holstebro Bibliotek Bibliotek Holstebro Taani Skumringstimen
Hornbæk Bibliotek Bibliotek Hornbæk Taani Skumringstimen
Hørsholm Bibliotek Bibliotek Hørsholm Taani Morgengry - børn
Hotherskolen Skolebibliotek Hårlev Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Hotherskolen Skolebibliotek Hårlev Taani Morgengry - børn
Hovedgård Skole Orange Fløj indskoling Skole Hovedgård Taani Morgengry - børn
Humlebæk Bibliotek Bibliotek Humlebæk Taani Skumringstimen
Humlebæk lille skole Skole HUMLEBÆK Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Humlebæk Lilleskole Skole Humlebæk Taani Morgengry - børn
Humlebæk Lilleskole Skole Humlebæk Taani Morgengry - børn
Ikast-Brande Bibliotek Bibliotek Ikast Taani Morgengry - børn
Ingrid Jespersens Gymnasieskole Skole København Ø Taani Morgengry - børn
Juelsminde Skole Skolebibliotek juelsminde Taani
Karen Margrethe Fink Foreningen Nordens lokalafdeling Aabenraa Taani Skumringstimen
Karise skole Skolebibliotek Karise Taani Morgengry - børn
Kastrupgårdsskolen Skole Kastrup Taani Morgengry - børn
Katrinebjergskolen Skolebibliotek 8200 Aarhus N Taani Morgengry - børn
Kildegårdskolen Skolebibliotek Herlev Taani Morgengry - børn
Kildevældsskolen Skolebibliotek Kbh. Ø Taani Morgengry - børn
Kirkebakkenskolen Skole Vejle Øst Taani Morgengry - barn, Skumringstimen
Kirkeskovsskolen Skole Rude Taani Morgengry - børn
Knudsøskole Skole Ry Taani Morgengry - børn
Knudsøskolen Skolebibliotek Ry Taani Morgengry - børn
Koldingbibliotekerne Bibliotek Kolding Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Kongeskærskolen Skole Allinge Taani Morgengry - børn
Kongeskærskolen Skole Allinge Taani Morgengry - børn
Kroggårdsskolen Skole Odense N Taani Morgengry - børn
Kroggårdsskolen Skole Odense N Taani Morgengry - børn
Kulturium Bibliotek Bibliotek Ishøj Taani Skumringstimen
Kulturium Bibliotek Bibliotek Ishøj Taani Morgengry - børn
KulturRummet i Thy Bibliotek By Taani Skumringstimen
Kulturstationen Vanløse Bibliotek Vanløse Taani Skumringstimen
Læreruddannelsen Anden institution Randers SØ Taani Morgengry - børn
Læreruddannelsen Anden institution Randers SØ Taani Morgengry - børn
Læreruddannelsen Aalborg Anden institution Hirtshals Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
LæringsCentret Auning Skole Skolebibliotek Auning Taani Morgengry - børn
Læringshuset Skole Hedehusene Taani Morgengry - børn
Læringshuset Skole Hedehusene Taani Skumringstimen
Landsbyordningen Engum Skole Vejle Ø Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Landsbyordningen Engum Skole Skole Vejle Ø Taani Morgengry - børn
Lejre Bibliotek & Arkiv Bibliotek Kirke Hyllinge Taani Morgengry - børn
Lyngby-Taarbæk Bibliotekerne Bibliotek Lyngby Taani Morgengry - barn
Lyshøjskolen Skole Kolding Taani Morgengry - børn
Lyshøjskolen Skole Kolding Taani Morgengry - børn
Marie Mørks skole Skole Hillerød Taani Morgengry - børn
Marievangsskolen Skolebibliotek Slagelse Taani Morgengry - børn
Marstal Skole Skolebibliotek Marstal Taani Morgengry - børn
Middelfart Kultur & Bibliotek Bibliotek Middelfart Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Møldrup Bibliotek Bibliotek Møldrup Taani Skumringstimen
Møldrup Bibliotek Bibliotek Møldrup Taani Skumringstimen
Morsø Folkebibliotek Bibliotek Nykøbing Morsd Taani
Næstved Bibliotek og Borgerservice Bibliotek Næstved Taani Skumringstimen
Nordby Bibliotek Bibliotek Samsø Taani Skumringstimen
Norddjurs Biblioteker Bibliotek Grenaa Taani Skumringstimen
NORDEN Odense Foreningen Nordens lokalafdeling København K. Taani Skumringstimen
Norden Silkeborg Foreningen Nordens lokalafdeling silkeborg Taani Skumringstimen
Nørresundby Gymnasium & HF, Biblioteket Skole Nørresundby Taani Skumringstimen
nørresundby gymnasium og hf Skolebibliotek Nørresundby Taani Skumringstimen
nørresundby gymnasium og HF Skolebibliotek nørresundby Taani Skumringstimen
Nyboder Skole Skole Frederiksberg Taani Morgengry - børn
Nymarkskolen Skolebibliotek Slagelse Taani Morgengry - børn
Nyrupskolen Bibliotek Kalundborg Taani Morgengry - børn
Odder Bibliotek Bibliotek Odder Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Odsherred Bibliotek Bibliotek Nykøbing Sj Taani Skumringstimen
Ølgod Bibliotek Bibliotek Ølgod Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Ørebroskolen Skole Fjerritslev Taani Morgengry - barn
Ørkildskolen Byen Skolebibliotek Svendborg Taani Morgengry - børn
Øster Farimagsgades Skole Skolebibliotek København Ø Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Øster Farimagsgades Skole Skolebibliotek København Ø Taani Morgengry - børn
Østerbro Lilleskole Skole Kbh. N Taani Morgengry - børn
Paarup Skole Skolebibliotek Odense Taani Morgengry - børn
Præstemoseskolen Skolebibliotek Hvidovre Taani Morgengry - børn
Præstø Skole Skole Præstø Taani Morgengry - børn
Præstøskole Skole Præstø Taani Morgengry - børn
Privat Anden institution Skovlunde Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Ringsted Bibliotek Bibliotek Ringsted Taani Skumringstimen
Rosenvangskolen Skole Viby J Taani Morgengry - børn
Roskilde Bibliotek Bibliotek Roskilde Taani Skumringstimen
Rougsøskolen Skole Ørsted Taani Morgengry - børn
Ry Bibliotek Bibliotek Ry Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Sabro Biblioteks Venner Bibliotek Sabro Taani Skumringstimen
Sabro Biblioteks Venner Bibliotek Sabro Taani Skumringstimen
Samsø Bibliotek Bibliotek Samsø Taani Skumringstimen
Sct Ibs Skole Skolebibliotek Horsens Taani Morgengry - børn
Sct Ibs Skole Skolebibliotek Horsens Taani Morgengry - børn
Sdr. Vang Skole Skolebibliotek Kolding Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Sdr. Vang Skole Skolebibliotek Kolding Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Skægkærskolen Skolebibliotek Silkeborg Taani Morgengry - børn
Skælskør skole Skolebibliotek Skælskør Taani
skårup skole Skole Svendborg Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Skive Bibliotek Bibliotek Skive Taani Skumringstimen
Skjern-Tarm-Videbæk Foreningen Nordens lokalafdeling Skjern Taani Skumringstimen
Skolen i Sydhavnen Skole Kbh sv Taani Morgengry - barn, Skumringstimen
Skolen ved Rønnebær Allé Skolebibliotek Helsingør Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Skolen ved Søerne Skolebibliotek Frederiksberg C Taani Morgengry - børn
Slagelse Lokalafdeling Foreningen Nordens lokalafdeling Slagelse Taani Skumringstimen
Slagslunde skole Skole Stenløse Taani Morgengry - børn
Snekkersten Skole Skolebibliotek Snekkersten Taani Morgengry - børn
Søborg Privatskole & Skovbørnehave Skole Gilleleje Taani Morgengry - børn
Søborg Privatskole & Skovbørnehave Skole Gilleleje Taani Morgengry - børn
Solskinsskolen Skolebibliotek Skælskør Taani Morgengry - børn
solvangskolen Skole Farum Taani Morgengry - børn
Søndegades Skole Skole Brønderslev Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Søndermarkskolen Skolebibliotek Frederiksberg Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Søndermarkskolen Skole Hinnerup Taani Morgengry - børn
Sorø Bibliotek Bibliotek Sorø Taani Skumringstimen
Store-Heddinge Bibliotek Skole Store-Heddinge Taani Morgengry - børn
Svendborg bibliotek Bibliotek Svendborg Taani Skumringstimen
Svendborg Bibliotek Bibliotek Svendbog Taani Morgengry - børn
Syddjurs Bibliotek, Hornslet Bibliotek Hornslet Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Tårnby Bibliotek Bibliotek Kastrup Taani Morgengry - børn
Tårnby Kommunebiblioteker Bibliotek Kastrup Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Tårnby Kommunebiblioteker Bibliotek Kastrup Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Tårnby Kommunebiblioteker Bibliotek Kastrup Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Tåsingeskolen Skole Svendborg Taani Morgengry - børn
Tauragės rajono Birutės Baltrušaitytės VB Eidintų filialas Biblioteka Miestas Taani Auštant (vaikams)
Tjørring Skole Herning Taani Morgengry - børn
Tofthøjskolen Skolebibliotek Storvorde Taani Morgengry - børn
Uhre Friskole Skole By Taani Morgengry - børn
Værebro Bibliotek Bibliotek Søborg Taani Morgengry - børn
Valby Bibliotek Bibliotek København Taani Skumringstimen
Waldemarsbo Efterskole Anden institution Fakseladeplads Taani Morgengry - børn, Skumringstimen
Varde Bibliotek Bibliotek Varde Taani Skumringstimen
Vejen Bibliotek Bibliotek Vejen Taani Skumringstimen
Vestermarkskolen Skole Vester Skerninge Taani Morgengry - børn
Vestervangskolen Skole Glostrup Taani Morgengry - børn
Virupskolen Skolebibliotek Hinnerup Taani Morgengry - børn
Visens Venner Furesø Anden institution Farum Taani Skumringstimen
Kõrveküla raamatukogu Raamatukogu Kõrveküla Eesti Hommikuhämarus
Aegviidu raamatukogu Raamatukogu Aegviidu Eesti Õhtuhämarus
Aksolotl Literary Magazine Other institution Tallinn Eesti Evening dusk
Are raamatukogu Raamatukogu Are alevik Eesti Hommikuhämarus
Assamalla raamatukogu Raamatukogu Tapa Eesti Õhtuhämarus
Audru kooli raamatukogu Raamatukogu Pärnu Eesti Hommikuhämarus
Elva Linnaraamatukogu Raamatukogu Elva Eesti Hommikuhämarus
Gaia Kool Kool Tallinn Eesti Hommikuhämarus
Harju Maakonnaraamatukogu Raamatukogu Keila Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Harku Valla Raamatukogud, Harku haruraamatukogu Raamatukogu Harku alevik Eesti Hommikuhämarus
Jõgeva Linnaraamatukogu Raamatukogu Jõgeva Eesti Hommikuhämarus
Jõgeva Raamatukogu Palamuse harukogu Raamatukogu Jõgeva vald Eesti Hommikuhämarus
Jõhvi Keskraamatukogu Raamatukogu Jõhvi Eesti Hommikuhämarus
Jäneda raamatukogu Raamatukogu Tapa vald Eesti Hommikuhämarus
Järvakandi Raamatukogu Raamatukogu Järvakandi Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Järvamaa Keskraamatukogu Raamatukogu Paide Eesti Hommikuhämarus
Kehra raamatukogu Raamatukogu Kehra Eesti Hommikuhämarus
Keila Kool Kool Keila Eesti Hommikuhämarus
Kilingi- Nõmme gpmnaasium Kool Kilingi-Nõmme Eesti Hommikuhämarus
Kiviõli Linnaraamatukogu Raamatukogu Kiviõli Eesti Hommikuhämarus
Kohtla-Järve Keskraamatukogu Raamatukogu Kohtla-Järve Eesti Hommikuhämarus
Koonga kool Kool Pärnumaa Eesti Hommikuhämarus
Koosa raamatukogu Raamatukogu Koosa küla, Peipsiääre vald Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Koosa raamatukogu Raamatukogu Koosa küla, Peipsiääre vald Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Kostivere raamatukogu Raamatukogu Jõelähtme Eesti Hommikuhämarus
Kuremäe raamatukogu Raamatukogu Jõhvi Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Kurtna raamatukogu Raamatukogu Kurtna küla, Alutaguse vald Eesti Õhtuhämarus
Käina raamatukogu Raamatukogu Käina Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Kärdla Linnaraamatukogu Library Kärdla Eesti Morning dawn - children
Laeva Rahvaraamatukogu Raamatukogu Laeva küla Eesti Hommikuhämarus
Laupa raamatukogu Raamatukogu Laupa Eesti Hommikuhämarus
Lihula Gümnaasium Kool Lihula Eesti Hommikuhämarus
Lihula Gümnaasium Kool Lääneranna vald Eesti Hommikuhämarus
Loo raamatukogu Raamatukogu Jõelähtme vald Eesti Hommikuhämarus
Lähte Ühisraamatukogu Raamatukogu Tartu vald Eesti Hommikuhämarus
Lääne - Virumaa Keskraamatukogu Raamatukogu Rakvere Eesti Hommikuhämarus
Lääne Maakonna Keskraamatukogu Raamatukogu Haapsalu Eesti Hommikuhämarus
Lääne Maakonna Keskraamatukogu Raamatukogu Haapsalu Eesti Hommikuhämarus
Lääneranna valla Lihula Keskraamatukogu Raamatukogu Pärnumaa Eesti
Muuga raamatukogu Raamatukogu Vinni vald Eesti Õhtuhämarus
Märjamaa Valla Raamatukogu Kivi-Vigala haruraamatukogu Raamatukogu Rapla maakond Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Narva Keskraamatukogu Raamatukogu Narva Eesti Hommikuhämarus
Paikuse Kool Kool Pärnu Eesti Hommikuhämarus
Pajusi raamatukogu Raamatukogu Pisisaare Eesti Hommikuhämarus
Peetri raamatukogu Raamatukogu Linn Eesti Hommikuhämarus
Põlgaste Raamatukogu-külakeskus Raamatukogu Linn Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Põltsamaa Raamatukogu Raamatukogu Põltsamaal Eesti Hommikuhämarus
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kool Põltsamaa Eesti Hommikuhämarus
Pärnu Kuninga Tänava Põhikool Kool Pärnu Eesti Hommikuhämarus
Pärnu Raeküla Kool Kool Pärnu Eesti Hommikuhämarus
Pärnu Ülejõe Põhikool Kool Pärnu Eesti Hommikuhämarus
Pärnumaa Arenduskeskus Institutsioon Pärnu linn Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Pühalepa Raamatukogu Raamatukogu Palade, HIIUMAA VALD, Eesti Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Raasiku Valla Raamatukogu Raamatukogu Raasiku Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Rapla Keskraamatukogu Raamatukogu Rapla Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Rapla Keskraamatukogu Raamatukogu Rapla Eesti Õhtuhämarus
Räpina valla Keskraamatukogu Raamatukogu Räpina Eesti Õhtuhämarus
Sauga raamatukogu Raamatukogu Sauga alevik Eesti Hommikuhämarus
Tabasalu raamatukogu Raamatukogu Harku vald, Harjumaa Eesti Hommikuhämarus
Tahkuranna Lasteaed-Algkool School Võiste Eesti Morning dawn - children
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kool Pärnumaa Eesti Hommikuhämarus
Tahkuranna Lasteaed-Algkool Kool Võiste alevik Eesti Hommikuhämarus
Tallinna Keskraamatukogu Library Tallinn Eesti Morning dawn - children, Evening dusk
Tallinna Kiisupere lasteaed Kool Tallinn Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Tallinna Lepatriinu Lasteaed, Pilvetriinude rühm Kool Tallinn Eesti Hommikuhämarus
Tapa Vallaraamatukogu Raamatukogu Tapa Eesti Hommikuhämarus
Tapa Vallaraamatukogu Raamatukogu Tapa Eesti Õhtuhämarus
Tartu Hansa Kool Kool Tartu Eesti Hommikuhämarus
Tartu Herbert Masingu Kool Kool Tartu linn Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Toila Vallaraamatukogu Raamatukogu Toila Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Tsirguliina Raamatukogu Tsirguliina Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Türi Põhikool Kool Türi Eesti Hommikuhämarus
Ulvi raamatukogu Raamatukogu Lääne-Virumaa Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Uulu Raamatukogu Raamatukogu Häädemeeste vald Eesti Hommikuhämarus
Valga Keskraamatukogu Raamatukogu Valga Eesti Hommikuhämarus
Vana-Vigala haruraamatukogu Raamatukogu rapla Eesti Õhtuhämarus
Vana-Vigala haruraamatukogu Raamatukogu Märjamaa Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Vastse-Kuuste raamatukogu Raamatukogu Vastse-Kuuste Eesti Hommikuhämarus
Väätsa Raamatukogu Raamatukogu Väätsa Eesti Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Õisu raamatukogu Raamatukogu Õisu Eesti Õhtuhämarus
Ülenurme raamatukogu Raamatukogu Ülenurme Eesti Hommikuhämarus
Åbolands litteraturförening rf Annan institution Pargas Soome Kura Skymning
Amosparkens skola Skola Kimito Soome Kura Gryning - barn
Arkkitehtuuri- ja ympäristökulttuurikoulu Lastu ry / Lastenkulttuurikeskus Lastu Muu instituutio Lapinlahti Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Bergö Skola Skola Bergö Soome Kura Gryning - barn
Bonäs-Vestersundsby skola Skola Jakobstad Soome Kura Gryning - barn
Boxby skola, förskolan Skola Box Soome Kura Gryning - barn
Brivzemnieku pagasta Puikules biblioteka Biblioteka Pilseta, novads vai tml. Soome Kreslas stunda
Centrumbiblioteket Ode Bibliotek Helsingfors Soome Skumringstimen
Chydenius skola Skola Karleby Soome Kura Gryning - barn
Eckerö skola Skola Eckerö, Ålands Soome Kura Gryning - barn
Generalshagens skola Skola Loviisa Soome Kura Gryning - barn
Hakkarin koulu Koulu Lempäälä Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Hamina-Vehkalahden Pohjola-Norden Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Hamina Soome Iltahämärässä
Houtskärs bibliotek Bibliotek Houtskari Soome Kura Gryning - barn
Huittisten kaupunginkirjasto Kirjasto Huittinen Soome Iltahämärässä
JerryBop Other institution Vancouver Soome
Joensuun Pohjola-Norden ry Föreningen Nordens lokalavdelning Joensuu Soome Kura Skymning
Jokivarren koulu Koulu Orimattila Soome Aamuhämärässä - lapset
Jomala bibliotek & kultur Bibliotek Jomala Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Jomala bibliotek & kultur Bibliotek Jomala Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kangasalan kirjasto Kirjasto Kaupunki Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Kangasalan kirjasto Kirjasto Kangasala Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Karamalmens skola Skola Esbo Soome Kura Gryning - barn
Karvsor skola Skola Kaitsor Soome Kura Gryning - barn
Karvsor skola Skola Kaitsor Soome Kura Gryning - barn
Karvsor skola Skola Kaitsor Soome Kura Gryning - barn
Karvsor skola Skola Karvsor Soome Kura Gryning - barn
Kaukaan koulu Koulu LAPPEENRANTA Soome Aamuhämärässä - lapset
Kaunatas pagasta biblioteka Biblioteka Rezeknes novads, Kaunatas pagasts, Raznas iela 32 Soome Kreslas stunda
Keravan Pohjola-Norden r.y. Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Kerava Soome
Keravanjoen koulu Koulu Kerava Soome Iltahämärässä
Kolarin kunnankirjasto Kirjasto Kolari Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Kolarin lukio Koulu Kolari Soome Aamuhämärässä - lapset
Kolarin lukio Koulu Kolari Soome Aamuhämärässä - lapset
Konneveden kunnankirjasto Bibliotek Konnevesi Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Korpo bibliotek Bibliotek Korpo Soome Kura Gryning - barn
Korsholms bibliotek Bibliotek Korsholm Soome Kura Gryning - barn
Korsholms högstadium Skole Korsholm Soome Morgengry - børn, Skumringstimen
Korsnäs kommunbibliotek Bibliotek Korsnäs Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kotka svenska samskola Skola Kotka Soome Kura Gryning - barn
Kotka svenska samskola Skola Kotka Soome Kura Gryning - barn
Kotkan Kaupunginteatteri Muu instituutio Kotka Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Kuusamon Pohjola-Norden ry. Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Kuusamo Soome Iltahämärässä
Kvevlax lärcenter Skola Kvevlax Soome Kura Gryning - barn
Kökars kommunbibliotek Bibliotek Kökar Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kyrkoby förskola Skola Sibbo Soome Kura Gryning - barn
Kyrkostrands skola Skola Jakobstad Soome Kura Gryning - barn
Kyrkslätts gymnasium Skola Kyrkslätt Soome Kura Skymning
Lagmans skola Skola Jakobstad Soome Kura Gryning - barn
Lagstad Skola Grankulla Soome Kura Gryning - barn
Lagstads skola Skola Esbo Soome Kura Gryning - barn
Lagstads skola Skola Esbo Soome Kura Gryning - barn
Lahden kaupunginkirjasto Kirjasto Lahti Soome Iltahämärässä
Lauttasaaren yhteiskoulu Skola Helsingfors Soome Kura Skymning
Lehmijärven koulu Koulu Lohja Soome Aamuhämärässä - lapset
Lempäälän Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Lempäälä Soome Aamuhämärässä - lapset
Leppätien koulu, Miilin yksikkö Koulu Sibbo Soome Aamuhämärässä - lapset
Loimaan pääkirjasto Kirjasto Loimaa Soome Iltahämärässä
Lojo Pohjola-Norden rf. Annan institution Lojo Soome Kura Gryning - barn
Lähteen peruskoulu Koulu Lahti Soome Aamuhämärässä - lapset
Lönneberga serviceboende Annan institution Ingå Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Lyhty ry Muu instituutio Helsinki Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Malax kommunbibliotek Bibliotek Malax Soome Kura Gryning - barn
Malax kommunbibliotek / Bergö bibliotek Bibliotek Bergö Soome Kura Gryning - barn
Mårtensdals skola Skola Vanda stad Soome Kura Gryning - barn
Mattlidens skola Skolbibliotek Esbo Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Meilahden yläaste Skola Helsingfors Soome Kura Skymning
Metsärinteen kielikylpyesiopetus Daginstitution Stad Soome Kura Gryning - barn
Monitoimitalon päiväkoti Päiväkoti Littoinen Soome Aamuhämärässä - lapset
Monitoimitalon päiväkoti Päiväkoti Littoinen Soome Aamuhämärässä - lapset
Munkkiniemen yhteiskoulu Koulukirjasto Helsinki Soome Aamuhämärässä - lapset
Mustasaaren keskuskoulu Koulu Mustasaari Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Naantalin kaupunginkirjasto Kirjasto Naantali Soome Aamuhämärässä - lapset
Nagu bibliotek Bibliotek Pargas Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Nallelan päiväkoti Päiväkoti Sonkajärvi Soome Aamuhämärässä - lapset
Nallemuorin päiväkoti Päiväkoti Sonkajärvi Soome Aamuhämärässä - lapset
Nordenföreningen i Närpes Föreningen Nordens lokalavdelning Närpes st Soome Kura Skymning
Norra Korsholms skola Skola Karperö Soome Kura Gryning - barn
Nurmon kirjasto Kirjasto Nurmo Soome Aamuhämärässä - lapset
Nurmon kirjasto Kirjasto 60550 Soome
Nykarleby stadsbibliotek Bibliotek Nykarleby Soome Kura Skymning
Orimattilan Pohjola-Norden ry Foreningen Nordens lokalafdeling Orimattila Soome Skumringstimen
Orimattilan Pohjola-Norden ry Föreningen Nordens lokalavdelning Orimattila Soome Kura Skymning
Orimattilan yhteiskoulu Koulu Orimattila Soome Iltahämärässä
Pargas bibliotek Bibliotek Pargas Soome Kura Skymning
Pargas stad/Malms skola Skola Pargas Soome Kura Gryning - barn
Pedersöre kommunbibliotek Bibliotek Bennäs Soome Kura Gryning - barn
Pedersöre kommunbibliotek / Överesse Bibliotek ESSE Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Petalax bibliotek Bibliotek Petalax Soome Kura Gryning - barn
Pispalan koulu Koulu Tampere Soome Aamuhämärässä - lapset
Pohjoiskehän koulu Koulu RAUMA Soome Aamuhämärässä - lapset
Pohjola norden i Sibbo Föreningen Nordens lokalavdelning Mårtensby Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Pohjola Norden Sibbo Föreningen Nordens lokalavdelning Sibbo Soome Kura Skymning
Pohjola-Norden I Borgå Föreningen Nordens lokalavdelning JAKARI (PORVOO) Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Pohjola-Norden i Närpes Föreningen Nordens lokalavdelning Närpes Soome Kura Skymning
Pohjola-Norden i Pargas Finland Annan institution Pargas Finland Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Pohjola-Norden rf Annan institution Helsingfors Soome Kura Skymning
Pohjola-Norden Seinäjoki ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Seinäjoki Soome Aamuhämärässä - lapset
Päiväkoti Meri Päiväkoti Helsinki Soome Aamuhämärässä - lapset
Päivätoiminta Syysunelma Muu instituutio Vantaa Soome Iltahämärässä
Raision ja Naantalin Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Turku Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Rauman freinetkoulu Koulu Rauma Soome Aamuhämärässä - lapset
REDU Edu Oy Muu instituutio Rovaniemi Soome Aamuhämärässä - lapset
Replot-Björkö skola Skola Replot Soome Kura Gryning - barn
Richarddeerm Nordic Association Central City Soome
Rödskogs skola Skola ESPOO Soome Kura Gryning - barn
saltkråkan Daginstitution Mariehamn Soome Kura Gryning - barn
Sandsund bibliotek Bibliotek Jakobstad Soome Kura Gryning - barn
Sjundeå svenska skola Skola Sjundeå Soome Kura Gryning - barn
Sonkajärven kirjasto Kirjasto Sonkajärvi Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Sonkajärven kunta, Männikön päiväkoti Päiväkoti Sukeva Soome Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
SSVN Annan institution Ingå station Soome Kura Skymning
Stadsbiblioteket i Jakobstad Bibliotek Jakobstad Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Söderkulla förskola Anden institution Söderkulla Soome
Sydkustens ordkonstskola Skola Stad Soome Kura Gryning - barn
Taatilan yhtenäiskoulu Skolbibliotek Lieto Soome Kura Gryning - barn
Tornion Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Tornio Soome
Tornionlaakson kirjasto Kirjasto Ylitornio Soome Iltahämärässä
Träningsundervisningen på Åland Skola Jomala Soome Kura Gryning - barn
Träningsundervisningen på Åland Skola Jomala Soome Kura Gryning - barn
Turun POhjola-Norden i Åbo Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Turku Soome Aamuhämärässä - lapset
Turun Pohjola-Norden i Åbo rf Föreningen Nordens lokalavdelning Åbo Soome Kura Skymning
Uudenkaupungin PohjolaNorden Föreningen Nordens lokalavdelning Uusikaupunki Soome Kura Skymning
Vasa övningsskola gymnasiet Skola Vasa Soome Kura Skymning
Vattuniemen ala-asteen koulu Koulu HELSINKI Soome Aamuhämärässä - lapset
Viertolan koulu, 4AB Koulu Vantaa Soome Aamuhämärässä - lapset
Vikingaåsen Skola Jomala Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Vikingaåsens skola Skola Jomala Soome Kura Gryning - barn
Vikingaåsens skola Skola Stad Soome Kura Gryning - barn
Västankvarns skola Skola Ingå station Soome Kura Gryning - barn
Vörå kommunbibliotek Bibliotek Vörå Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Vörå kommunbibliotek Bibliotek Vörå Soome Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Á Skúlatrøð Skole Klaksvík Fääri saared Morgengry - børn
BillyNub Other institution Orange Walk Fääri saared
Bókasavnið á Sandoyar meginskúla Skúlabókasavn Sandur Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Bókasavnið við Løkin Bibliotek Runavík Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Býarbókasavnið Bibliotek Tórshavn Fääri saared Sólarris - børn
Frískúlin í Havn Skúli Tórshavn Fääri saared Sólarris - børn
Fuglafjarða skúli Skúlabókasavn Fuglefjord Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Fuglafjarðar Bókasavn Bibliotek Fuglafjørður Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Glasir Skole Tórshavn Fääri saared Morgengry - børn, Skumringstimen
Glasir Skúli Tórshavn Fääri saared Sólarris - børn
Glasir Skúli Tórshavn Fääri saared Skýmingarløta
LEIRVÍKAR BÓKASAVN Skúlabókasavn Leirvík Fääri saared Sólarris - børn
Lítliskúli Skúlabókasavn Tórshavn Fääri saared Skýmingarløta
Nám Bibliotek Tórshavn Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Skála skúli Skole Skála Fääri saared Morgengry - børn
Skála skúli Skúli Skála Fääri saared Sólarris - børn
Skulin á Fløtum Skúlabókasavn Býur Fääri saared
Skúlin Á Fløtum Skúlabókasavn Tórshavn Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Skúlin við Løgmannabreyt Skúli Tórshavn Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Skúlin við Løgmannabreyt Skúli Hoyvík Fääri saared Sólarris - børn
Skúlin við Løgmannabreyt Skúli Tórshavn Fääri saared Sólarris - børn
Skúlin við Streymin Skúlabókasavn Oyrarbakki Fääri saared Sólarris - børn
Velbastaðar skúli Skúli Velbastaður Fääri saared Skýmingarløta
Vestmanna Skúlabókasavn Skúlabókasavn Vestmanna Fääri saared Sólarris - børn, Skýmingarløta
Atuakkanik Atorniartarfik Biblioteket Qasigiannguit Skolebibliotek Qasigiannguit Gröönimaa Morgengry - børn
Foreningen Norden i Grønland Foreningen Nordens lokalafdeling Nuussuaq Gröönimaa Morgengry - børn
Áslandsskóli Skólabókasafn Hafnarfirði Island Morgunstund - börn
Bæjarbókasafn Ölfuss Bókasafn Þorlákshöfn Island Rökkurstund
Bókasafn Akraness Bókasafn Akranes Island Morgunstund - börn, Rökkurstund
Bókasafn Reykjanesbæjar Bókasafn Reykjanesbær Island Morgunstund - börn, Rökkurstund
Bókasafn Suðurnesjabæjar Bókasafn Suðurnesjabæ Island Morgunstund - börn
Bókasafn Víðistaðaskóla Skólabókasafn Hafnarfjörður Island Morgunstund - börn
Brekkuskóli Skólabókasafn Akureyri Island Morgunstund - börn
EddiePoiff Nordic Association East Hampton Island
Fellaskóli Múlaþingi Skóli Egilsstaðir Island Morgunstund - börn, Rökkurstund
Föreningen Norden Huvudstadsavdelning Föreningen Nordens lokalavdelning Reykjavík Island Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Grunnskóli Drangsness Skóli Drangsnes Island Morgunstund - börn
Hlíðaskóli Skólabókasafn 105 Island Morgunstund - börn, Rökkurstund
Hlíðaskóli Skólabókasafn 105 Island Morgunstund - börn
Hyllestad skule Skole HYLLESTAD Island Morgengry - barn, Skumringstimen
Kvennaskólinn Skole Reykjavik Island Skumringstimen
Lestrarfélagið Baldur Bókasafn Sveitarfélagið Vogar Island Rökkurstund
Norræna felagid Annan institution Reykjavík Island Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Norræna félagið í Vogum Félagsdeild Norrræna félagsins Vogar Island Rökkurstund
Norræna félagið í Ölufsi Félagsdeild Norrræna félagsins Thorlakshofn Island Morgunstund - börn, Rökkurstund
Norræna félagið í Ölufsi Félagsdeild Norrræna félagsins Thorlakshofn Island Rökkurstund
Reykholtsskoli Skole Selfoss Island Morgengry - barn
Selásskóli Skolbibliotek Reykjavík Island Kura Gryning - barn
Skólasafn Hvaleyrarskóla Skólabókasafn Hafnarfjörður Island Morgunstund - börn
Stapasafn Skólabókasafn Reykjanesbær Island Morgunstund - börn
Versmes progimnazija Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Akmenės r. sav. VB Kruopių kaimo biblioteka - filialas Biblioteka Kruopiai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJI BIBLIOTEKA,VAIKŲ ERDVĖ Biblioteka NAUJOJI AKMENĖ Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Akmenės rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Eglesių km. filialas Biblioteka Akmenės rajonas Papilės sen.,Eglesių km Leedu Auštant (vaikams)
Alsedziu miestelio biblioteka Biblioteka Plunges raj. Alsedziu pastas Leedu Austant (vaikams)
Alytaus "Volunges" progimnazija Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Austant (vaikams)
Alytaus "Volungės" progimnazija Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus ,,SAKALELIO" PRADINE MOKYKLA Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Austant (vaikams)
Alytaus Dainavos progimnazija Mokykla Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus Drevinuko mokykla-darželis Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus Dzūkijos mokykla Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus Jotvingių gimnazija Skolebibliotek Alytus Leedu Skumringstimen
Alytaus Jurgio Kuncino viesosios bibliotekos Vidzgirio padalinys Biblioteka Alytus Leedu Austant (vaikams)
Alytaus Panemunės progimnazija Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus Piliakalnio progimnazija Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus profesinio rengimo centras Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Sutemų valanda
Alytaus r. sav. viešosios bibliotekos Miroslavo filialas Biblioteka Alytaus r. Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Krokialaukio filialas Biblioteka Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Punios filialas Biblioteka Alytaus r. sav. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Alytaus Saltiniu progimnazija Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Austant (vaikams)
Alytaus Senamiescio pradine mokykla Mokykla Alytus Leedu Austant (vaikams)
Alytaus Šaltinių progimnazija Mokyklos biblioteka Alytus Leedu Auštant (vaikams)
Anyksciu L. ir S. Didziuliu viesoji biblioteka Debeikiu filialas Biblioteka Anyksciu raj., Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Anyksciu raj. sav. L. ir S. Didziuliu viesoji biblioteka Viesintu filialas Biblioteka Anyksciu raj. Leedu Austant (vaikams)
Anykščių Antano Vienuolio progimnazija Mokyklos biblioteka Anykščiai Leedu Auštant (vaikams)
Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija Mokyklos biblioteka Anykščių r. Leedu Auštant (vaikams)
ARSVB Kumeciu filialas Biblioteka Alytaus r., Leedu Sutemu valanda
Avizieniu gimnazija Mokykla Bendoriu k. Vilniaus r. Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Avižienių gimnazija Mokykla Avižieniai Leedu Auštant (vaikams)
Baibiu strukturinis padalinys, Zarasu rajono savivaldybes viesoji biblioteka. Biblioteka Zarasai Leedu Sutemu valanda
Baisogalos biblioteka Biblioteka Baisogala, Radviliškio raj. Leedu Auštant (vaikams)
Biblioteka Biblioteka Kedainiai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Birstono viesoji biblioteka Biblioteka Birstonas Leedu Austant (vaikams)
Birštono gimnazija Mokykla Birštonas Leedu Auštant (vaikams)
Birzu rajono savivaldybes Jurgio Bielinio viesosios bibliotekos Vabalninko strukturinis padalinys Biblioteka Vabalninkas Leedu Austant (vaikams)
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji b - ka Kvetkų strukt. padalinys filialas).( Biblioteka Biržų rajonas Leedu Sutemų valanda
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji b - ka Skrebiškių strukt. padalinys filialas).( Biblioteka Biržų rajonas Leedu Sutemų valanda
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Biržai Leedu Auštant (vaikams)
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Nausėdžių struktūrinis padalinys Biblioteka Nausėdžių k. Leedu Auštant (vaikams)
Buivydiskiu pagrindine mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Dapuniskiu biblioteka Biblioteka Moletu r. Leedu Sutemu valanda
Daugėlaičių biblioteka Biblioteka Radviliškis Leedu
Dembavos progimnazija Panevė-io r. Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Leedu Auštant (vaikams)
Druskininku ,,Saules' pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Austant (vaikams)
Druskininku ,,Saules' pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Austant (vaikams)
Druskininku ,,Saules' pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Austant (vaikams)
Druskininku ,,Saules' pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Austant (vaikams)
Druskininkų ,,Saulės' pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Auštant (vaikams)
Druskininkų ,,Saulės' pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Auštant (vaikams)
Druskininkų ,,Saulės' pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Auštant (vaikams)
Druskininkų „Saulės" pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Auštant (vaikams)
Druskininkų sav.Leipalingio biblioteka Biblioteka Druskininkų sav. Leedu Auštant (vaikams)
Druskininku savivaldybes Leipalingio progimnazija Mokykla Druskininkai Leedu Austant (vaikams)
Druskininkų savivaldybės Viečiūnų progimnazija Mokykla Druskininkai Leedu Auštant (vaikams)
Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka, A. Lindgren vaikų literatūros skyrius Biblioteka Druskininkai Leedu Auštant (vaikams)
Druskininku"Atgimimo" mokykla Mokyklos biblioteka Druskininkai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Dubingiu kaimo biblioteka Biblioteka Dubingiai Leedu Sutemu valanda
Dubingiu kaimo biblioteka Biblioteka Dubingiai Leedu Sutemu valanda
Dusetų Kazimeiro Būgos gimnazija Mokykla Dusetos Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų sav. Kietaviškių progimnazija Mokyklos biblioteka Elektrėnų savivaldybė Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų savivaldybės VB Pastrėvio filialas Biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Elektrėnų savivaldybės VB Pastrėvio filialas Biblioteka Elektrėnai Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Elektrėnai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka Gilučių filialas Biblioteka Elektrėnų sav. Gilučių k. Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka Gilučių filialas Biblioteka Elektrėnų sav. Gilučių k. Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka Kietaviškių filialas Biblioteka Elektrėnai Naujosios Kietaviškės Leedu Sutemų valanda
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka Pylimų filialas Biblioteka Vievis Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Abromiškių filialas Biblioteka Elektrėnai Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Beižionių filialas Biblioteka Elektrėnų sav. Leedu Sutemų valanda
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Kazokiškių filialas Biblioteka Elektrėnų sav. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Pakalniškių filialas Biblioteka Pakalniškių k. Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų SVB Semeliškių filialas Biblioteka Elektrėnų sav Leedu Auštant (vaikams)
Elektrėnų SVB Vievio m. Lazdynų Pelėdos filialas Biblioteka Vievis Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Erudito licejus Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Gargždų "Kranto" progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėdos r. Leedu Auštant (vaikams)
Gargždų ,,Minijos" progimnazija Mokyklos biblioteka Gargždai Leedu Auštant (vaikams)
Gedimino miesto mokykla Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Gedimino miesto mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Gedimino miesto mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Gedimino miesto mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Gedimino miesto mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Gimnazija Mokykla Jonava Leedu Sutemų valanda
Grendavės biblioteka Biblioteka Trakų raj. Leedu Auštant (vaikams)
Grigaičių Biblioteka Vilniaus r. Leedu Auštant (vaikams)
Grigiškių "Šviesos" gimnazija Mokyklos biblioteka Grigiškės Leedu Auštant (vaikams)
Ignalina rajono savivaldybės viešoji biblioteka Ceikinių filialas Biblioteka Ignalinos rajonas, Ceikiniai Leedu Auštant (vaikams)
Ignalinos r. Vidiskiu gimnazija Mokyklos biblioteka Ignalina Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Ignalinos r. Vidiskiu gimnazija Mokyklos biblioteka Ignalina Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Ignalinos raj. sav. Viešosios bibliotekos Linkmenų filialas Biblioteka Ignalinos raj. Linkmenys Leedu Auštant (vaikams)
Ignalinos rajono savivaldybės vb. Didžiasalio filialas Biblioteka Didžiasalis Ignalinos raj. Leedu Auštant (vaikams)
Ignalinos rajono savivaldybes viesoji biblioteka Grybenu filialas Biblioteka Ignalinos rajonas Leedu Sutemu valanda
Ignalinos rajono savivaldybes viesoji biblioteka Kazitiskio filialas Biblioteka Ignalinos rajonas Leedu Austant (vaikams)
Ignalinos rajono savivaldybes viesoji biblioteka Mielagenu filialas Biblioteka Ignalina Leedu
Ignalinos rajono savivaldybes viesoji biblioteka Naujojo Daugeliskio filialas Biblioteka Ignalina Leedu Sutemu valanda
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Ignalina Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Dietkauščiznos filialas Biblioteka Kaimas Leedu Sutemų valanda
Ignalinos VB Vidiškių filialas Biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams)
Ignalinos VB , Gilūtų filialas Biblioteka Gilūtų kaimas Leedu Sutemų valanda
Imbrado biblioteka Biblioteka Zarasu raj. Imbrado kaimas Leedu Sutemu valanda
Irenos Mikuliciutes dailes studija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Irenos Mikuliciutes dailes studija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Išlaužo pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Prienų r. Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos "Lietavos" pagrindinė mokykla Mokykla Jonava Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos "Neries" pagrindinė mokykla Mokykla Jonava Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos Grigorijaus Kanoviciaus viesosios bibliotekos Upninku filialas Biblioteka Upninkai Leedu Austant (vaikams)
Jonavos Panerio pradinė mokykla Mokyklos biblioteka JONAVA Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Jonava Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos r. Bukonių mokykla - daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Jonava Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos r. Ruklos Jono Stanislausko mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Rukla Leedu Austant (vaikams)
Jonavos r. savivaldybes Grigorijaus Kanoviciaus viesosios bibliotekos Cicinu filialas Biblioteka Jonava Leedu Austant (vaikams)
Jonavos r. Sveicarijos progimnazija Mokykla Jonava Leedu
Jonavos r. Sveicarijos progimnazija Mokykla Jonava Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Jonavos r. svietimo pagalbos tarnyba Biblioteka Jonava Leedu Sutemu valanda
Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija Mokykla Jonava Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Jonavos rajono savivaldybes Grigorijaus Kanoviciaus viesoji biblioteka Panoteriu filialas Biblioteka Panoteriai Leedu Sutemu valanda
Jonavos rajono savivaldybės Grigorijaus Kanovičiaus viešoji biblioteka Šilų filialas Biblioteka Jonava Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos rajono savivaldybės Grigorijaus Kanovičiaus viešosios bibliotekos Kulvos filialas Biblioteka Jonavos r. Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Juškonių filialas Biblioteka Jonava Leedu Auštant (vaikams)
Jonavos vaiku lopselis-darzelis "Zilvitis" Ikimokyklinio ugdymo istaiga Jonava Leedu Austant (vaikams)
Joniskio r. pagrindines mokyklos Gatauciu M. Katiliutes skyrius Mokyklos biblioteka Joniskio r. Leedu Austant (vaikams)
Joniškio "Saulės" pagrindinės mokyklos Plikiškių skyrius-daugiafunkcis centras Biblioteka Joniškio r. Leedu Auštant (vaikams)
Joniškio Jono Avyžiaus Vb Linkaičių filialas Biblioteka Miestas Leedu Sutemų valanda
Joniškio r. savivaldybės J.Avyžizus vb Kepalių filialas Biblioteka Joniškio r. Kepalių k. Leedu Sutemų valanda
Joniškio r. Žagarės gimnazija Mokyklos biblioteka Žagarė Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Joniškio rajono J.Avyžiaus VB Plikiškių teritorinis padalinys (filialas) Biblioteka Joniškio r. Leedu Sutemų valanda
Joniškio rajono savivaldybės J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Stungių teritorinis padalinys Biblioteka Joniškio r. Stungių k. Leedu Sutemų valanda
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka Biblioteka Joniškis Leedu Auštant (vaikams)
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Žagarės teritorinis padalinys Biblioteka Žagarė Leedu Auštant (vaikams)
Jono Lankučio viešoji biblioteka Judrėnų filialas Biblioteka Judrėnai Leedu Auštant (vaikams)
Jovaro progimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Jurbarko Naujamiescio progimnazija Mokyklos biblioteka Jurbarkas Leedu Austant (vaikams)
JURBARKO NAUJAMIESCIO PROGIMNAZIJA Mokykla Jurbarkas Leedu Austant (vaikams)
Jurbarko rajono savivaldybės VB Eržvilko filialas Biblioteka Eržvilko miestelis Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Jurbarko rajono savivaldybes viesoji biblioteka Biblioteka Jurbarkas Leedu Sutemu valanda
Jurbarko rajono savivaldybes viesoji biblioteka Armeniskiu filialas Biblioteka Jurbarko r. Leedu Sutemu valanda
Jurbarko rajono savivaldybes viesoji biblioteka Pasaltuonio filialas Biblioteka Jurbarkas Leedu Austant (vaikams)
Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Jurbarkas Leedu Auštant (vaikams)
Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka Pilies I filialas Biblioteka Jurbarko r. Leedu Auštant (vaikams)
Jurbarko rajono savivaldybės viešoji biblioteka Šimkaičių filialas Biblioteka Šimkaičiai Leedu Auštant (vaikams)
Jurgio Bielinio viesosios bibliotekos Medeikiu strukturinis padalinys Biblioteka Birzu r. Leedu Austant (vaikams)
Kaipėdos rajono Jono Lankučio VB Agluonėnų filialas Biblioteka Klaipėdos rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Kairėnų filialas Biblioteka Radviliškil sav. Leedu Sutemų valanda
Kaisiadoriu r. Ziezmariu mokykla-darzelis ,,Vaikystes dvaras" Mokykla Ziezmariai, Kaisiadoriu r. Leedu Austant (vaikams)
Kaisiadoriu rajono savivaldybes viesoji biblioteka Rumsiskiu padalinys Biblioteka Kaisiadoriu rajonas Leedu Austant (vaikams)
Kaisiadoriu vb Zasliu padalinys Biblioteka Zasliai Leedu Austant (vaikams)
Kaišiadorių VB, Pravieniškių biblioteka Biblioteka Pravieniškės Leedu Auštant (vaikams)
Kalvarijos gimnazija Mokyklos biblioteka Kalvarija Leedu Auštant (vaikams)
Karalienes Mortos mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Karkliniu biblioteka Kita organizacija Vilkaviskio r. Leedu Austant (vaikams)
Kazlų Rūdos Jurgio Dovydaičio viešosios bibliotekos Kazlų filialas Biblioteka Kazlų Rūda Leedu Sutemų valanda
katino dieneles Ikimokyklinio ugdymo istaiga Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Kauno "Vytruio" gimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno Aleksandro Stulginskio mokykla Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kauno Antano Smetonos gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kauno Bernardo Brazdžionio mokykla Mokykla Kaunas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno Gedimino sporto ir sveikatinimo gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
KAUNO JONO PAULIAUS II GIMNAZIJA Mokykla KAUNAS Leedu Austant (vaikams)
Kauno Juozo Grušo meno gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno Jurgio Dobkeviciaus progimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kauno Martyno Mažvydo progimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka Kalniečių padalinys Biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno mokykla-darželis "Šviesa" Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno Panmunes pradine mokykla Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kauno Petrasiunu progimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kauno Petrasiunu progimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kauno r. Babtų gimnazija Mokyklos biblioteka Babtai, Kauno raj. Leedu Auštant (vaikams)
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Mokyklos biblioteka Čekiškės sen., Kauno r. sav. Leedu Auštant (vaikams)
Kauno r. Neveronių gimnazija Mokykla Kauno apskritis Leedu Auštant (vaikams)
KAUNO R. RAUDONDVARIO GIMNAZIJA Mokykla RAUDONDVARIS. KAUNO RAJ. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno r. sav. viesosios bibliotekos Ezerelio filialas Biblioteka Kauno rajonas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Kauno r. savivaldybes viesosios bibliotekos Lapiu filialas Biblioteka Kauno r. Leedu Sutemu valanda
Kauno r. savivaldybės viešosios bibliotekos Batniavos padalinys Biblioteka Kauno r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno r. savivaldybės viešosios bibliotekos Neveronių padalinys Biblioteka Neveronys , Kauno r. Leedu Auštant (vaikams)
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kauno r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno raj. savivaldybės viešosios bibliotekos Domeikavos padalinys Biblioteka Domeikavos k. Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės VB Šlienavos filialas Biblioteka Kauno rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Garliava, Kauno rajonas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Garliava Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Garliava Leedu Sutemų valanda
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Vandžiogalos padalinys Biblioteka Kauno rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Vilkijos padalinys Biblioteka Vilkija Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ežerėlio padalinys Biblioteka Kauno rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Karmėlavos padalinys Biblioteka Kauno rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Liučiūnų padalinys Biblioteka Kauno raj. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ramučių padalinys Biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Zapyškio padalinys Biblioteka Zapyškis, Kauno rajonas Leedu Sutemų valanda
Kauno rajono Zapyškio pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kluoniškių km. Zapyškio paštas Bažnyčios g. 4 Leedu Auštant (vaikams)
Kauno šv. Roko mokykla Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno šv.Kazimiero progimnazija Mokykla kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno tarptautine gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Sutemu valanda
Kauno tarptautine gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Sutemu valanda
Kauno tarptautinė gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno tarptautinė gimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno tarptautinė gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Kauno technologijos universiteto Vaizganto progimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Kauno Vinco Kudirkos progimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kauno Vinco Kudirkos viešoji biblioteka Biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kedainiu M. Dauksos viesosios bibliotekos Gudziunu strukturinis tertorinis padalinys Biblioteka Kedainiu r. Leedu Austant (vaikams)
Kėdainių M. Daukšos viešoji biblioteka, Plinkaigalio filialas Biblioteka Kėdainiai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos Paaluonio filialas Biblioteka Kėdainių r. Leedu Auštant (vaikams)
Kėdainių M. Daukšos viešosios bibliotekos Pajieslio padalinys Biblioteka Kėdainių r. Leedu Sutemų valanda
Kedainiu r.Krakiu Mikalojaus Katkaus gimnazija Mokyklos biblioteka Krakes Kedainiu r. Leedu Austant (vaikams)
Kedainiu rajono savivaldybes Mikalojaus Dauksos viesoji biblioteka Miegenu filialas Biblioteka Kedainiu r. Leedu Austant (vaikams)
Kėdainių rajono savivaldybės Mikalojaus Daukšos viešosios bibliotekos Nociūnų struktūrinis teritorin Biblioteka Kėdainių rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Kelmes rajono savivaldybes zemaites VB Uzvencio biblioteka Biblioteka Uzvencio miestelis Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos "Gilijos" pradine mokykla Mokyklos biblioteka Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos "Santarves" progimnazija Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos "Santarves" progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos "Sauletekio" progimnazija Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipėdos "Saulėtekio" progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėda Leedu Auštant (vaikams)
Klaipedos "Versmes" progimnazija Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos "Versmes" progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos ,,Pajurio" progimnazija Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos Baltijos gimnazija Mokyklos biblioteka Klaipeda Leedu Sutemu valanda
Klaipedos licejus Mokyklos biblioteka Klaipeda Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Klaipedos licejus Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos licejus Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams)
Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėda Leedu Auštant (vaikams)
Klaipėdos Martyno Mažvydo progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėda Leedu Auštant (vaikams)
Klaipedos miesto savivaldybes Imanuelio Kanto viesoji biblioteka Misko padalinys Biblioteka Klaipeda Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Klaipėdos Prano Mašioto progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėda Leedu Auštant (vaikams)
Klaipedos r. Dovilu pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Dovilai Leedu Austant (vaikams)
Klaipėdos r. J. Lankučio vb Lapių filialas Biblioteka Lapiai Leedu Auštant (vaikams)
Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kretingalė Leedu Auštant (vaikams)
Klaipėdos r. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos Dauparų filialas Biblioteka Klaipėdos rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Klaipedos r. Veivirzenu Jurgio Saulio gimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos r. Vezaiciu pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Vezaiciu k. Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Klaipedos raj J. Lanucio Drevernos filialas Biblioteka Dreverna Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Klaipėdos raj J. Lanučio Drevernos filialas Biblioteka Dreverna Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Klaipedos rajono sav. Jono Lankucio viesoji biblioteka, Jaku filialas Biblioteka Jakai Leedu Austant (vaikams)
Klaipedos rajono savivaldybes Jono Lankucio viesosios biblioteka Zadeikiu filialas Biblioteka Endriejavas Leedu Sutemu valanda
Klaipedos rajono savivaldybes Jono Lankucio viesosios bibliotekos Priekules filialas Biblioteka Priekule Leedu Austant (vaikams)
Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka Biblioteka Gargždai Leedu Auštant (vaikams)
Klaipedos Stasio Simkaus konservatorija Mokykla Klaipeda Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Klaipėdos technologijų mokymo centras Mokyklos biblioteka Klaipėda Leedu Auštant (vaikams)
Klaipedos uostamiescio progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipeda Leedu
Klaipėdos Vitės progimnazija Mokykla Klaipėda Leedu Auštant (vaikams)
Kretingales pagrindine mokykla Mokykla Kretinga Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija Mokyklos biblioteka Kretinga Leedu Auštant (vaikams)
Kretingos Marijono Daujoto progimnazija Mokykla Kretinga Leedu Austant (vaikams)
Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla Mokyklos biblioteka Kretinga Leedu Auštant (vaikams)
Kretingos r. Vydmantu gimnazija Mokyklos biblioteka Kretingos raj. Leedu Austant (vaikams)
Kretingos rajono Darbėnų gimnazija Mokyklos biblioteka Kretingos r. Leedu Auštant (vaikams)
Kretingos rajono Salantu gimnazija Mokyklos biblioteka Salantai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
KRSV Ilgakiemio padalinys Biblioteka Ilgakiemis Kauno raj. Leedu Auštant (vaikams)
KRSVB Biblioteka KRSVB Padauguvos padalinys Leedu Sutemu valanda
KRSVB Cekiskes padalinys Biblioteka Kedainiu r. Leedu Austant (vaikams)
KRSVB Eigirgalos filialas Biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams)
KRSVB Panevėžiuko filialas Biblioteka Kauno r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
KRSVB Ringaudu padalinys Biblioteka Kauno raj. Leedu Auštant (vaikams)
KRSVB Užliedžių padalinys Biblioteka Kauno r. Leedu Auštant (vaikams)
KTU Vaizganto progimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Kupiskio Povilo Matulionio progimnazija Mokyklos biblioteka Kupiskis Leedu Austant (vaikams)
Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla Mokykla Alizava Leedu Auštant (vaikams)
Kupiškio viešosios bibliotekos Noriūnų padalinys Biblioteka Kupiškis Leedu Auštant (vaikams)
Lazdijų mokykla-darželis "Vyturėlis" Mokyklos biblioteka Lazdijai Leedu Auštant (vaikams)
Lazdijų r. Seirijų A.Žmuidzinavičiaus gimnazija Mokyklos biblioteka Lazdijų raj. Leedu Auštant (vaikams)
Lazdiju r.RSVB Verstaminu pad. Biblioteka Verstaminu km. Leedu Sutemu valanda
Lazdijų raj.sav. viešosios bibliotekos Kapčiamiesčio padalinys Biblioteka Lazdijai Leedu Sutemų valanda
Lazdiju rajono savivaldybes viesoji biblioteka Biblioteka Lazdijai Leedu Sutemu valanda
Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Lazdijai Leedu Auštant (vaikams)
Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Veisiejų padalinys Biblioteka Veisiejai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Lazdiju rsvb Rudaminos padalinys Biblioteka Rudamina Leedu Sutemu valanda
Lazdijų rsvb, Šeštokų padalinys Biblioteka Šeštokai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Lazdijų rsvb., Krosnos padalinys Biblioteka Krosna Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Liepiju mokykla Plateliu skyrius Mokykla Plateliai Leedu Austant (vaikams)
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Biblioteka Panevėžys Leedu Sutemų valanda
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Biblioteka Vilnius Leedu Sutemų valanda
Lietuvos audiosensorinė biblioteka Šiaulių padalinys Biblioteka Šiauliai Leedu Sutemų valanda
Lopselis-darzelis "Girinukas" Ikimokyklinio ugdymo istaiga Kaunas Leedu Austant (vaikams)
LSMU PRADINE MOKYKLA Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Marijampolės Petro Kriaučiūno VB Gudelių padalinys Biblioteka Marijampolės sav. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Marijampolės Petro Kriaučiūno vb Igliaukos padalinys Biblioteka Marijampolė Leedu Auštant (vaikams)
Marijampolės Petro Kriaučiūno VB Sasnavos padalinys Biblioteka Marijampolės savivaldybė Leedu Auštant (vaikams)
Marijampoles Petro kriauciuno viesoji biblioteka Biblioteka Marijampole Leedu Austant (vaikams)
Marijampoles Petro Kriauciuno viesoji biblioteka Biblioteka Marijampole Leedu Austant (vaikams)
Marijampoles Petro Kriauciuno viesosios bibliotekos Igliskeliu biblioteka Biblioteka Marijampoles sav., Igliskeliai Leedu Sutemu valanda
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka Šunskų padalinys Biblioteka Marijampolės sav. Leedu Auštant (vaikams)
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės padalinys Biblioteka Marijampolė Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Marijampoles sv. Cecilijos gimnazija Mokyklos biblioteka Marijampole Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu "Ventos progimnazija Mokykla Mazeikiai Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu Henriko Nagio viesosios bibliotekos Auksodes filialas Biblioteka Mazeikiu raj. Auksudys Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu Henriko Nagio viesosios bibliotekos Zidiku biblioteka Biblioteka Mazeikiu rajonas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Mazeikiu Henriko Nagio viesosios bibliotekos Vieksniu miesto biblioteka Biblioteka Vieksniai Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu Kalnenu progimnazija Mokykla Mazeikiai Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu Merkelio Rackausko gimnazija Mokykla Mazeikiai Leedu Sutemu valanda
Mazeikiu r. Zidiku Marijos Peckauskaites gimnazija Mokykla Mazeikiai Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu r. Zidiku Marijos Peckauskaites gimnazija Mokykla Mazeikiai Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu r. Zidiku M.Peckauskaites gimnazija Mokykla Mazeikiai Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu rajono Henriko Nagio viesosios bibliotekos Palnosu biblioteka Biblioteka Mazeikiu r. Leedu Austant (vaikams)
Mazeikiu rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Balenu filialas Biblioteka Mazeikiai Leedu Austant (vaikams)
Mazonu biblioteka Biblioteka Taurage Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Mažeikių "Ventos" progimnazija Mokykla Mažeikiai Leedu Auštant (vaikams)
Mažeikių "Vyturio" pradinė mokykla Mokykla Mažeikiai Leedu
Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka Židikų filialas Biblioteka Mažeikių rajonas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka Židikų filialas Biblioteka Mažeikių rajonas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Mažeikių Henriko Nagio viešoji biblioteka Židikų filialas Biblioteka Mažeikių rajonas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos Balėnų filialas Biblioteka Mažeikiai Leedu Auštant (vaikams)
Mažeikių Henriko Nagio viešosios bibliotekos Ukrinų filialas Biblioteka Mažeikių r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Mažeikių lopšelis-darželis „Eg Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Mažeikiai Leedu
Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnaizija Mokykla Miestas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Mato Slančiausko progimnazija Mokyklos biblioteka Joniškis Leedu Auštant (vaikams)
Miežiškių ikimokyklinio ugdymo skyrius Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Panevėžio rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Mikalojaus Dauksos viesoji biblioteka Biblioteka Kedainiai Leedu Austant (vaikams)
Mokslo ir menu mokykla Taskius Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Mokykla Siaures licejus Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Mokykla-darželis ,,Gilė" Mokyklos biblioteka Kauno r. Leedu Auštant (vaikams)
Molainių biblioteka Biblioteka Panevėžio raj. Leedu Sutemų valanda
Molėtų gimnazija Mokyklos biblioteka Molėtai Leedu Sutemų valanda
Moletu pradine mokykla Mokykla Moletai Leedu Austant (vaikams)
Molėtų r. Alantos gimnazija Mokyklos biblioteka Molėtų r. Leedu Auštant (vaikams)
Molėtų r. sav. viešosios bibliotekos Giedraičių filialas Biblioteka Giedraičiai Leedu Auštant (vaikams)
Molėtų r.sav.v.b.Balninkų filialas Biblioteka Molėtų r. Leedu Auštant (vaikams)
Molėtų r.savivaldybės viešosios bibliotekos Abonementas Biblioteka Molėtai Leedu Sutemų valanda
Moletu raj. sav. viesoji biblioteka Biblioteka Moletai Leedu Austant (vaikams)
Molėtų raj. savivaldybės Viešosios bibliotekos Toliejų biblioteka Biblioteka Miestas Leedu Sutemų valanda
Molėtų raj.Suginčių biblioteka Biblioteka Molėtai Leedu Auštant (vaikams)
Moletu rajono viesosios bibliotekos Mindunu filialas Biblioteka Moletai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Molėtų rvb, Bijutiškio biblioteka Biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams)
Moletu sav. VB Kuolakasiu filialas Biblioteka Moletu r. Leedu Sutemu valanda
Molėtų sav. Vb Skudutiškio filialas Biblioteka Molėtų rajonas Leedu Sutemų valanda
Molėtų VB Verbiškių biblioteka Biblioteka Molėtų rajonas Leedu Sutemų valanda
Molėtų viešosios bibliotekos Inturkės filialas Biblioteka Molėtai Leedu Auštant (vaikams)
Pabiržės biblioteka Biblioteka Biržai Leedu Auštant (vaikams)
Pagegiu sav. Vilkyskiu Johaneso Bobrovskio gimnazija Mokykla Vilkyskiai Leedu Austant (vaikams)
Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija Mokyklos biblioteka Vilkyškiai Leedu Auštant (vaikams)
Pakruojo „Atžalyno“ gimnazija Mokyklos biblioteka Pakruojis Leedu Auštant (vaikams)
Pakruojo Juozo Paukstelio VB Sukioniu padalinys Biblioteka Pakruojis Leedu Sutemu valanda
Pakruojo r. sav. Juozo Paukštelio VB Lygumų padalinys Biblioteka Pakruojo r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Pakruojo raj. sav. J. Paukštelio viešosios bibliotekos Linkuvos miesto padalinys Biblioteka Linkuva, Pakruojo raj. Leedu Sutemų valanda
Pakruojo rajono savivaldybes Juozo Paukstelio viesoji biblioteka, Linkuvos m. padalinys Biblioteka Linkuva Leedu Sutemu valanda
Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos Titonių padalinys Biblioteka Pakruojo r. Leedu Sutemų valanda
Pakruojo savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka - Pašvitinio padalinys Biblioteka Pašvitinys Leedu Auštant (vaikams)
Pakruojo savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka Rozalimo padalinys Biblioteka Pakruojis Leedu Auštant (vaikams)
Palangos lopšelis darželis "Sigutė" Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Palanga Leedu Auštant (vaikams)
Palangos pradine mokykla Mokykla Palanga Leedu Austant (vaikams)
Palangos senoji gimnazija Mokyklos biblioteka Palanga Leedu Sutemu valanda
Palangos Šventosios pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Palanga Leedu Auštant (vaikams)
Palangos Vlado Jurgučio progimnazija Biblioteka Palanga Leedu Auštant (vaikams)
Paliuniskio pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Panevezio r. Leedu Austant (vaikams)
Palonu biblioteka Biblioteka Miestas Leedu Sutemu valanda
Panevezio Elenos Mezginaites viesosios bibliotekos Vaiku literaturos skyrius "Zalioji peleda" Biblioteka Panevezys Leedu Austant (vaikams)
Panevezio Juozo Balcikonio gimnazija Mokyklos biblioteka Panevezys Leedu Sutemu valanda
Panevezio r. Naujamiescio mokykla Mokyklos biblioteka Naujamiescio mstl., Panevezio r. Leedu Austant (vaikams)
Panevezio r. Ramygalos gimnazija Mokyklos biblioteka Ramygala Leedu Austant (vaikams)
Panevezio rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Geleziu biblioteka Biblioteka Miestas Leedu Sutemu valanda
Panevezio rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Silu biblioteka Biblioteka Panevezio rajonas Leedu Sutemu valanda
Panevezio rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Upytes biblioteka Biblioteka Panevezys Leedu Austant (vaikams)
Panevezio rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Upytes biblioteka Biblioteka Panevezys Leedu Austant (vaikams)
Panevezio rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Upytes biblioteka Biblioteka Panevezys Leedu Austant (vaikams)
Panevezio rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Velzio biblioteka Biblioteka Velzys Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Panevezio Rozyno progimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Panevezio RSVB Piniavos biblioteka Biblioteka Panevezio r. Leedu Sutemu valanda
Panevezio Vytauto Mikalausko menu gimnazija Mokykla Panevezys Leedu Austant (vaikams)
Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio "Vilties" progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio „Ąžuolo“ progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu
Panevėžio „Šaltinio“ progimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės-Bitės viešoji biblioteka Biblioteka Respublikos g. 14, LT-35184 Panevėžys Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Panevėžio Elenos Mezginaitės bibliotekos filialas - Šiaurinė biblioteka Biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio Elenos Mezginaitės viešoji biblioteka, "Žiburėlio" filialas Biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio Elenos Mezginaitės viešosios bibliotekos biblioteka "Židinys" Biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio r. Paįstrio Juozo Zikaro gimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio r. savivaldybės viešoji biblioteka Miežiškių biblioteka Biblioteka Panevėžio r. Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio r. Smilgių gimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio r. Velžio gimnazijos biblioteka- informacinis centras. Biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio Raimundo Sargūno sporto gimnazija Mokyklos biblioteka Pevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio rajono Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija Mokykla Krekenava Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Tiltagalių biblioteka Biblioteka Panevėžio raj. Leedu Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vadoklių biblioteka Biblioteka Panevėžio r Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio RSVB Ramygalos biblioteka Biblioteka Ramygala Leedu Auštant (vaikams)
Panevėžio Vyturio progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Pasvalys Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Pasvalio M. Katiliskio VB Jurgenu kaimo padalinys Biblioteka Pasvalys Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Pasvalio M. Katiliskio VB Tetirvinu kaimo biblioteka Biblioteka Pasvalys Leedu Sutemu valanda
Pasvalio Mariaus Katiliškio viešoji biblioteka Biblioteka Pasvalys Leedu Auštant (vaikams)
Pasvalio r. Joniškėlio Gabrielės Petkevičaitės-Bitės gimnazija Mokyklos biblioteka Joniškėlis Leedu Auštant (vaikams)
Pasvalio r. Pumpenu gimnazija Mokyklos biblioteka Pumpenai Leedu Austant (vaikams)
Pasvalio r. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Pasvalio r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Pasvalio rajono Mariaus Katiliškio viešosios bibliotekos padalinys Kiemėnų kaimo biblioteka Biblioteka Pasvalio rajonas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
PASVALIO SVALIOS PROGIMNAZIJA Mokykla Miestas Leedu Austant (vaikams)
Plateliu miestelio biblioteka Biblioteka Plateliai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Plungės "Babrungo" progimnazija Mokyklos biblioteka Plungė Leedu Auštant (vaikams)
Plungės akademiko Adolfo Jucio progimnazija Mokyklos biblioteka Plungė Leedu Auštant (vaikams)
Plungės r. sav. VB struktūrinis teritorinis padalinys Stalgėnų kaimo biblioteka Biblioteka Plungės r. Leedu Sutemų valanda
Plungės r. sav. viešoji biblioteka, Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Plungė Leedu Auštant (vaikams)
Plunges rajono savivaldybes viesoji biblioteka Miesto filialas Biblioteka Plunge Leedu Sutemu valanda
Plunges rajono savivaldybes viesoji biblioteka Miesto filialas Biblioteka Plunge Leedu Austant (vaikams)
Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka Miesto filialas Biblioteka Plungė Leedu Auštant (vaikams)
Plunges VB Zlibinu filialas Biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Plunges VB Zlibinu filialas Biblioteka Zlibinai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Plunges viesoji biblioteka Biblioteka Plunge Leedu Sutemu valanda
Plungės viešosios bibliotekos Kantaučių kaimo biblioteka Biblioteka Plungės rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Pociunu biblioteka Biblioteka Pociunai, Radviliskio raj. Leedu Sutemu valanda
Prezidento Antano Smetonos gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Prezidento Antano Smetonos gimnazija Mokykla Kaunas Leedu Austant (vaikams)
Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija Mokyklos biblioteka Priekulė Leedu Auštant (vaikams)
Prienų ,,Žiburio " gimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Prienai Leedu Sutemų valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus VB Išlaužo padalinys Biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams)
Prienu Justino Marcinkeviciaus VB Mozuriskiu biblioteka Biblioteka Prienu r. Leedu Austant (vaikams)
Prienu Justino Marcinkeviciaus viesoji biblioteka Vaiku literaturos skyrius Biblioteka Prienai Leedu Austant (vaikams)
Prienu Justino Marcinkeviciaus viesosios bibliotekos Strielciu biblioteka Biblioteka Prienai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka Biblioteka Prienų raj. Leedu Sutemų valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka Biblioteka Prienai Leedu Sutemų valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Vyšniūnų biblioteka Biblioteka Prienų r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Prienų r. sav. Justino Marcinkevičiaus VB Stakliškių biblioteka Biblioteka STAKLIŠKĖS Leedu Auštant (vaikams)
Prienu raj., Pakuonio pagr. mokykla Mokykla Prienu raj., Pakuonis Leedu Austant (vaikams)
PRSVB Karsakiškio biblioteka Biblioteka Karsakiškis, Panevėžio raj. Leedu Sutemų valanda
PRSVB Naujamiescio biblioteka Biblioteka Naujamiestis, Panevezio rajonas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Radviliskio Lizdeikos gimnazija Mokyklos biblioteka Radviliskis Leedu Sutemu valanda
Radviliskio r. sav. VB Grinkiskio filialas Biblioteka Grinkiskis Leedu Austant (vaikams)
Radviliskio r., Pociuneliu mst. biblioteka Biblioteka Radviliskio raj. Leedu Austant (vaikams)
Radviliskio rajono savivaldybes VB Veriskiu filialas Biblioteka Radviliskis Leedu Sutemu valanda
Radviliskio rajono savivaldybes viesosios bibliotekos Beinoravos filialas Biblioteka Radviliskis Leedu Sutemu valanda
Radviliskio VB , Siaulenu filialas Biblioteka Radviliskio Leedu Sutemu valanda
Radviliskio VB Pakalniskiu filialas Biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Radviliškio viešosios bibliotekos Sidabravo filialas Biblioteka Sidabravas Radviliškio r. Leedu Auštant (vaikams)
Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija Mokyklos biblioteka Radviliškio r. Leedu Auštant (vaikams)
Radviliškio raj. savivaldybės viešoji biblioteka Šeduvos filialas Biblioteka Šeduva Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Radviliškis Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Tyrulių filialas Biblioteka Radviliškis Leedu Sutemų valanda
Radviliškio Vaižganto progimnazija Mokyklos biblioteka Radviliškis Leedu Auštant (vaikams)
Raguvos gimnazija Mokykla Panevėžio rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Raseiniu Viktoro Petkaus progimnazija Mokykla Raseiniu r. Leedu Austant (vaikams)
Raseinių Viktoro Petkaus progimnazija Mokykla Raseinių r. Leedu Auštant (vaikams)
Raseiniu Marcelijaus Martinaicio Butkiskes filialo biblioteka Biblioteka Raseiniu r Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio Butkiškės filialo biblioteka Biblioteka Raseinių r Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Raseiniu Marcelijaus Martinaicio Katauskiu filialas Biblioteka Raseiniu raj. Sluvos sen., Katauskiai, Leedu Sutemu valanda
Raseiniu Marcelijaus Martinaicio viesosios bibliotekos Kaulakiu filialas Biblioteka Raseiniu rajonas Leedu Austant (vaikams)
Raseiniu Marcelijaus Martinaicio viesosios bibliotekos Milasaiciu filialas Biblioteka Raseiniu r., sav. Leedu Sutemu valanda
Raseiniu Marcelijaus Martinaicio viesosios bibliotekos Vosiliskio filialas Biblioteka Miestas Leedu Sutemu valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka Biblioteka Raseiniai Leedu Auštant (vaikams)
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Betygalos filialas Biblioteka Raseinių r. sav. Leedu Auštant (vaikams)
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Gruzdiškės filialas Biblioteka Raseinių r., Gruzdiškės k. Leedu Sutemų valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Ilgižių filialas Biblioteka Ilgižiai, Raseinių r. sav. Leedu Sutemų valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Kalnujų filialas Biblioteka Raseiniai Leedu Auštant (vaikams)
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Milašaičių filialas Biblioteka Raseinių r., sav. Leedu Sutemų valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Paliepių filialas Biblioteka Paliepiai Leedu Sutemų valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Žaiginio filialas Biblioteka Raseiniai Leedu Auštant (vaikams)
Raseiniu r. Vidukles Simono Staneviciaus gimnazija Mokyklos biblioteka Raseiniu r. Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Raseinių rajono Ariogalos gimnazija Mokykla Ariogala Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Raseiniu Saltinio progimnazija Mokyklos biblioteka Raseiniai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Raudondvario biblioteka Biblioteka Radviliskis Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Raudondvario lopšelis-darželis ,,Riešutėlis' Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Raudondvaris Leedu Auštant (vaikams)
Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazija Mokykla Rietavas Leedu Auštant (vaikams)
Rietavo sav. Tverų gimnazija Mokyklos biblioteka Tverai Leedu Auštant (vaikams)
RMMVB Ariogalos miesto filialas Biblioteka Ariogala Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
RMMVB Girkalnio filialas Biblioteka Raseinių r. Girkalnis Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Rokiskio r. Pandelio gimnazija Mokyklos biblioteka Pandelys Leedu
Rokiskio r. sav. Juozo Keliuocio viesosios bibliotekos Vaiku ir jaunimo skyrius Library Rokiskis Leedu Morning dawn - children
Rokiškio r. sav. Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Salų filialas Biblioteka Rokiškis Leedu Sutemų valanda
Ruklos biblioteka Biblioteka Rukla Leedu Sutemu valanda
Sakiu "Varpo" mokykla Mokyklos biblioteka Sakiai Leedu Austant (vaikams)
Sakiu r. Panemuniu mokykla - daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Joginiskiu k. Sakiu r. Leedu Austant (vaikams)
Sakiu raj. sav. viesosios bibliotekos Gelgaudiskio padalinys Biblioteka Gelgaudiskis Leedu Austant (vaikams)
Sakiu raj. sav. viesosios bibliotekos Paluobiu padalinys Biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Sakiu rajono Panemuniu mokyklos-daugiafunkcio centro Lekeciu skyrius Mokykla Sakiu rajonas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Sakiu rajono Sintautu pagrindine mokykla Mokykla Sakiu rajonas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Sakiu RVB Kudirkos Naumiescio Biblioteka Kudirkos Naumiestis Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Sakiu viesoji biblioteka Zvirgzdaiciu padalinys Biblioteka Zvirgzdaiciai, Sakiu r Leedu Sutemu valanda
Salako biblioteka Biblioteka Zarasu rajonas Leedu Sutemu valanda
Saukoto filialas Radviliskio VB Biblioteka Radviliskio raj. Leedu Sutemu valanda
Setos strukturinis teritorinis padalinys Biblioteka Kedainiu r. Setos mstl. Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Siauliu Dainu progimnazija Mokykla Siauliai Leedu Austant (vaikams)
Siauliu Geguziu progimnazija Mokyklos biblioteka Siauliai Leedu Austant (vaikams)
Siauliu miesto Ragaines progimnazija Mokykla Siauliai Leedu Austant (vaikams)
Siauliu miesto savivaldybes viesoji biblioteka, "Saules" filialas Biblioteka Siauliai Leedu Austant (vaikams)
Siauliu r. Kursenu Daugeliu progimnazija Mokyklos biblioteka Kursenai Leedu Austant (vaikams)
Siauliu r. Kursenu Pavenciu mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Kursenai Leedu Austant (vaikams)
Siauliu rajono savivaldybes V. Vitkausko viesosios bibliotekos Gruzdziu A. Griciaus padalinys Biblioteka Gruzdziai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Siauliu rajono savivaldybes viesoji biblioteka Biblioteka Siauliu raj. Leedu Sutemu valanda
Siauliu rajono savivaldybes viesoji biblioteka Kurtuvenu filialas Biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Siauliu rajono savivaldybes viesoji biblioteka Kurtuvenu filialas Biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Siauliu rajono savivaldybes Vytauto Vitkausko biblioteka Raudenu biblioteka Biblioteka Siauliu rajonas Leedu Austant (vaikams)
Siauliu rajono savivaldybes VYtauto Vitkausko viesoji biblioteka Biblioteka Kursenai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Siauliu technologiju mokymo centro Statybos/Technologiju skyriaus biblioteka Mokyklos biblioteka Siauliai Leedu Sutemu valanda
Siaures licejus Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Siaures licejus Mokykla Pasvalys Leedu
Silales savivaldybes Viesoji biblioteka Biblioteka Silale Leedu Sutemu valanda
Silutes F. Bajoraicio viesosios bibliotekos Inkakliu filialas Biblioteka Inkakliai Leedu Sutemu valanda
Simono Staneviciaus progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Sitkūnų biblioteka Biblioteka Kauno r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Skaudviles m. biblioteka Biblioteka Skaudvile Leedu Austant (vaikams)
Skriaudziu biblioteka Biblioteka Miestas Leedu Sutemu valanda
Skuodo Bartuvos progimnazija Mokyklos biblioteka Skuodas Leedu Auštant (vaikams)
Skuodo rajono Mosedzio gimnazija Mokyklos biblioteka Mosedis Leedu Austant (vaikams)
Smelynes biblioteka Biblioteka Panevezys Leedu Austant (vaikams)
Solomo Aleichemo ORT gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
SRSVB Drasuciu biblioteka Biblioteka Kursenai Leedu Austant (vaikams)
SV. Juozapo mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
SV. Juozapo mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Sveicarijos biblioteka Biblioteka Sveicarija Leedu Austant (vaikams)
Sveicarijos biblioteka Biblioteka Sveicarija Leedu Austant (vaikams)
Svencioneliu Karaliaus Mindaugo gimnazija Mokykla Svencioneliai Leedu Austant (vaikams)
Svencioniu r. savivaldybes Svencioneliu miesto biblioteka Biblioteka Svencioneliai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Svencioniu rajono savivaldybes VB Kaltanenu biblioteka Biblioteka Kaltanenai Leedu Sutemu valanda
Svencioniu rajono savivaldybes Viesoji biblioteka Biblioteka Svencionys Leedu Sutemu valanda
Svencioniu rajono savivaldybes viesoji biblioteka Pasamines biblioteka Biblioteka Svencioneliu sen.Pasamines kaimas Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Šakių "Žiburio" gimnazija Mokyklos biblioteka Šakiai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šakių viešoji biblioteka Biblioteka Šakiai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių "Rasos" progimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šiaulių "Romuvos" progimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
ŠIAULIŲ DAINŲ PROGIMNAZIJA Mokykla Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių Dermės mokykla Mokykla GINKŪNŲ K. Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių Jovaro progimnazija Mokykla Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių Jovaro progimnazija Biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių m. savivaldybės viešoji biblioteka Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių miersto savivaldybės viešoji biblioteka "Šaltinėlio" filialas Biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių miesto savivaldybės viešoji biblioteka ,,Spindulio" filialas Biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos Rėkyvos filialas Biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių r. sav. Vytauto Vitkausko viešosios bibliotekos Ginkūnų padalinys Biblioteka Ginkūnai, Šiaulių r. sav. Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių r., Ginkūnų Sofijos ir Vladimiro Zubovų progimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko Bubių struktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Bubių kaimas, Šiaulių rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešoji biblioteka Kairių struktūrinis teritorinis pad Biblioteka Šiaulių r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šiaulių rajono savivaldybės Vytauto Vitkausko viešosios bibliotekos Kužių struktūrinis teritorinis p Biblioteka Kužiai, Šiaulių rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių Santakos ugdymo centro biblioteka Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu Auštant (vaikams)
Šiaulių technologijų mokymo centras. Menų ir grožio skyriaus biblioteka Mokyklos biblioteka Šiauliai Leedu
Šiaulių tehnologijų mokymo centras Mechanikos skyrius Mokykla Šiauliai Leedu Sutemų valanda
Šilalės r. savivaldybės VB Obelyno filialas Biblioteka Šilalė Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka Čiobiškio filialas Biblioteka Širvintų raj. Leedu Auštant (vaikams)
Širvintų rajono savivaldybės Igno Šeiniaus viešoji biblioteka Biblioteka Širvintos Leedu Auštant (vaikams)
Šniūraičių biblioteka Biblioteka Radviliškis Leedu
Šv. Kazimiero progimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Leedu Auštant (vaikams)
Švenčionių VB Prienų biblioteka Biblioteka Švenčionių rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Švenčionių VB Svirkų biblioteka Biblioteka Švenčionių raj. Svirkų k. Leedu Sutemų valanda
Švenčionių VB Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Švenčionys Leedu Auštant (vaikams)
Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Zarasi Leedu Auštant (vaikams)
Zarasu BV Dusetu K.Bugos biblioteka Biblioteka Dusetos Leedu Sutemu valanda
Zarasu rajono savivaldybes viesoji biblioteka Biblioteka ZARASAI Leedu Austant (vaikams)
Zarasu rajono savivaldybes viesoji biblioteka Biblioteka Zarasai Leedu Sutemu valanda
Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Zarasai Leedu Auštant (vaikams)
Zarasų VB Dusetų K.Būgos padalinys Biblioteka Dusetos Leedu Auštant (vaikams)
Zarasų VB, Degučių padalinys Biblioteka Miestas Leedu Sutemų valanda
Zarasu viesoji biblioteka, Ligonines padalinys Biblioteka Zarasai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Zūbiškių biblioteka, Kaišiadorių rajonas Biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams)
Žemaičių Kalvarijos Motiejaus Valančiaus gimnazija Mokyklos biblioteka Žemaičių Kalvarija, Plungės raj. Leedu Auštant (vaikams)
Žemynos progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Žemynos progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Leedu Auštant (vaikams)
Žiežmarių padalinys, Kaišiadorių VB Biblioteka Žiežmariai Leedu Auštant (vaikams)
Tarailių progimnazija Mokyklos biblioteka Tauragė Leedu Auštant (vaikams)
Tauragės „Aušros" progimnazija Mokyklos biblioteka Tauragė Leedu Auštant (vaikams)
Tauragės „Šaltinio" progimnazija Mokyklos biblioteka Tauragė Leedu Auštant (vaikams)
Taurages B.Baltrusaitytes viesosios bibliotekos Visbaru filialas Biblioteka Taurages raj. Leedu Austant (vaikams)
Tauragės Jovarų pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Tauragės r. Leedu Auštant (vaikams)
Taurages Martyno Mazvydo progimnazija Mokyklos biblioteka Taurage Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Taurages pagalbos mokytojui ir mokiniui centras Kita organizacija Taurage Leedu Sutemu valanda
Taurages pagalbos mokytojui ir mokiniui centras Kita organizacija Taurage Leedu Sutemu valanda
Tauragės r. Skaudvilės gimnazija Mokyklos biblioteka Skaudvilė Leedu Auštant (vaikams)
Tauragės r. Žygaičių gimnazija Mokyklos biblioteka Žygaičiai Leedu Auštant (vaikams)
Taurages rajono savivaldybes Birutes Baltrusaitytes viesosios bibliotekos Zygaiciu kaimo filialas Biblioteka Taurage, Leedu Austant (vaikams)
Taurages rajono savivaldybes Birutes Baltrusaitytes viešosios bibliotekos Norkaiciu kaimo filiaas Biblioteka Taurages r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Tauragės rajono savivaldybės Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos Augusto Vymerio miesto fil Biblioteka Tauragė Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Tauragės suaugusiųjų mokymo centras Mokykla Tauragė Leedu Sutemų valanda
Tauru biblioteka Biblioteka Taurage Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Teizų biblioteka Biblioteka Lazdijų rajonas ,Teizų k. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Telsiu "Kranto" progimnazija Mokyklos biblioteka Telsiai Leedu Austant (vaikams)
Telsiu ,,Germanto" progimnazija Mokyklos biblioteka Telsiai Leedu Austant (vaikams)
Telsiu r. sav. K. Praniauskaites viesosios bibliotekos Ryskenu filialas Biblioteka Ryskenu k. Leedu Austant (vaikams)
Telsiu r. sav. Karolinos Praniauskaites VB Tryskiu filialas Biblioteka Telsiu r. Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Telsiu raj. K. Praniauskaites VB Ubiskes filialas Biblioteka Telsiu rajonas Leedu Austant (vaikams)
Telsiu raj. Tryskiu Lazdynu Peledos gimnazija Mokyklos biblioteka Telsiu rajonas Tryskiai Leedu Austant (vaikams)
Telsiu rajono savivaldybes K. Praniauskaites viesosios bibliotekos Nevarenu filialas Biblioteka Telsiu r. Leedu Austant (vaikams)
Telsiu rajono savivaldybes Karolinos Praniauskaites viesosios bibliotekos Kaunatavos filialas Biblioteka Kaunatavos kaimas Leedu Austant (vaikams)
Telšių ,,Ateities“ progimnazija Mokyklos biblioteka Telšiai Leedu Auštant (vaikams)
Telšių Atžalyno progimnazija Mokyklos biblioteka Telšiai Leedu Auštant (vaikams)
Telšių Atžalyno progimnazija Mokyklos biblioteka Telšiai Leedu Auštant (vaikams)
Telšių r. sav. Karolinos Praniauskaitės VB Degaičių filialas Biblioteka Telšių r., Degaičiai, Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Telšių r.sav. Karolinos Praniauskatės VB Gedrimų fil. Biblioteka Telšiai Leedu Sutemų valanda
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Buožėnų filialas Biblioteka 5 Leedu Auštant (vaikams)
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Kirklių filialas Biblioteka Kirklių kaimas Leedu Auštant (vaikams)
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Rainių filialas Biblioteka Rainių kaimas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Trakų r. Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazija Mokyklos biblioteka Lentvaris Leedu Auštant (vaikams)
Trakų r. Paluknio Medeinos gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Traku r. Rudiskiu gimnazija Mokyklos biblioteka Rudiskes Leedu Austant (vaikams)
Trakų r. sav. VB Čižiūnų padalinys Biblioteka Trakų r. Leedu
Traku r. Senuju Traku Andzejaus Stelmachovskio pagrindine mokykla Mokykla Senieji Trakai Leedu Austant (vaikams)
Traku rajono savivaldybes viesoji biblioteka Biblioteka Lentvaris Leedu Sutemu valanda
Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Lentvaris Leedu Auštant (vaikams)
Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Lentvaris Leedu Sutemų valanda
TRAKŲ VB RŪDIŠKIŲ PADALINYS Biblioteka RŪDIŠKĖS Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Traku viesoji biblioteka Sventininku filialas Biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Trakų viešoji biblioteka Rykantų padalinys Biblioteka Trakų r. Leedu Auštant (vaikams)
Trakų viešoji biblioteka Šventininkų filialas Biblioteka Trakai Leedu Auštant (vaikams)
Trakų viešoji biblioteka, Paluknio padalinys Biblioteka Paluknys Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Trakų viešosios bibliotekos Aukštadvario filialas Biblioteka Aukštadvaris, Trakų r. Leedu Auštant (vaikams)
Trakų viešosios bibliotekos Onuškio padalinys Biblioteka Onuškio mstl. Leedu Auštant (vaikams)
Trakų viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Trakai Leedu Auštant (vaikams)
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija Mokyklos biblioteka Trakai Leedu Auštant (vaikams)
TVB Senuju Traku biblioteka Biblioteka Senieji Trakai Leedu Austant (vaikams)
UAB "Siaures licejus" Mokykla Vilnius Leedu Sutemu valanda
UAB Mokykla Siaures licejus Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
UAB Mokykla Šiaurės licėjus Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Ukmergės „Šilo“ progimnazija Mokyklos biblioteka Ukmergė Leedu Auštant (vaikams)
Ukmerges Dukstynos pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Ukmerge Leedu Austant (vaikams)
Ukmerges r. Siesiku pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Ukmerges r. Siesikai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Ukmergės r. Želvos gimnazija Mokyklos biblioteka Želvos mstl., Ukmergės r. Leedu Auštant (vaikams)
Ukmergės r. Vidiškių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Vidiškiai, Ukmergės raj. Leedu Auštant (vaikams)
Ukmerges rajono Deltuvos pagrindine mokykla Mokykla Ukmerge Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Ukmergės rajono Deltuvos pagrindinė mokykla Mokykla Ukmergės rajonas Leedu Auštant (vaikams)
Ukmerges rajono savivaldybes Vlado Slaito viesoji biblioteka Liausiu padalinys Biblioteka Ukmerges rajonas Leedu Sutemu valanda
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka Laičių padalinys Biblioteka Ukmergė Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka Petronių padalinys Biblioteka Ukmergės Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka, Dainavos padalinys Biblioteka Ukmergė Leedu Auštant (vaikams)
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito Viešosios bibliotekos Varinės padalinys Biblioteka Ukmergė Leedu Auštant (vaikams)
Ukmergės rajono Veprių mokykla - daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Vepriai Leedu Auštant (vaikams)
Ukmerges savivaldybes Vlado Slaito bibliotekosKrikstenu padalinys Biblioteka Ukmerges rajonas Leedu Sutemu valanda
Ukmergės UŽUPIOMPAGRINDINĖ MOKYKLA Mokyklos biblioteka Ukmergė Leedu Auštant (vaikams)
Ukmergės V. Šlaito viešosios bibliotekos Valų padalinys Biblioteka Valų kaimas, Ukmergės sav. Leedu Auštant (vaikams)
Ukmerges Vlado Slaito viesoji biblioteka Jasiuliskio padalinys Biblioteka Ukmerge Leedu Sutemu valanda
Ukmerges Vlado Šlaito viešoji biblioteka, Atkočių padalinys Biblioteka Ukmergė Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Ukmerges Vlado Šlaito viešoji biblioteka, Lėno padalinys Biblioteka Ukmergės r. Leedu Sutemų valanda
Ukmergės Vlado Šlaito viešoji biblioteka, Vartotojų aptarnavimo skyrius Biblioteka Ukmergė Leedu Sutemų valanda
Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Trečio Antakalnio padalinys Biblioteka Ukmergės rajonas Leedu Sutemų valanda
Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Vaikų literatūros ir edukacijų skyrius Biblioteka Ukmergė Leedu Auštant (vaikams)
Upytes Antano Belazaro pagrindine mokykla Mokyklos biblioteka Panevezio rajonas, Upyte Leedu Austant (vaikams)
UŽLIEDŽIŲ MOKYKLA - DAUGIAFUNKCIS CENTRAS Mokykla Kauno r. Leedu Auštant (vaikams)
Utenos A. ir M. Miškinių VB Užpalių biblioteka Biblioteka Utenos r. Užpaliai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Utenos Krašuonos progimnazija Mokykla Utena Leedu Auštant (vaikams)
Utenos Vyturiu progimnazija Daugailiu skyrius ikimokykline grupe Ikimokyklinio ugdymo istaiga ANTALIEPTE Leedu Sutemu valanda
Utenos Vyturiu progimnazija Daugailiu skyrius ikimokykline grupe Ikimokyklinio ugdymo istaiga ANTALIEPTE Leedu Sutemu valanda
Utenos Vyturiu progmnazija Mokyklos biblioteka Utena Leedu Austant (vaikams)
Vainuto gimnazija Mokyklos biblioteka Vainutas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Valdemāaara pamatskola Skola Ogres novads Leedu Krēslas stunda
Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Merkinės stuktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Merkinė, Varėnos r. Leedu Auštant (vaikams)
Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Merkinės stuktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Merkinė, Varėnos r. Leedu Sutemų valanda
Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos struktūrinis padalinys KRIVILIŲ BIBLIOTEKA Biblioteka Varėna Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius Biblioteka Varėna Leedu Auštant (vaikams)
Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Valkininkų struktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Valkininkai, Varėnos raj. Leedu Auštant (vaikams)
Varėnos savivaldybės viešosios bibliotekos struktūrinis tritorinis padalinys Nedzingės biblioteka Biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams)
Verkiu mokykla-daugiafunkcis centras Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vidukles Simono Staneviciaus gimnazija Mokyklos biblioteka Raseiniu r. Vidukle Leedu Sutemu valanda
Viesoji istaiga Pranciskonu gimnazija Mokykla Kretinga Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Viiniaus "Ziburio" pradine mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Vilkaviskio raj. Pilviskiu "Santakos" gimnazija Mokykla Pilviskiai Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Vilkaviskio VB Graziskiu filialas Biblioteka Vilkaviskio raj. Leedu Sutemu valanda
Vilkaviškio RVB Sūdavos filialas Biblioteka Sūdavos k., Vilkaviškio r.sav. Leedu Sutemų valanda
Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija Mokykla Vilkaviškis Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija Mokykla Vilkaviškis Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio "Aušros" gimnazija Mokyklos biblioteka Vilkaviškis Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio pradinė mokykla Mokykla Vilkaviškis Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos Bartninkų Jono Basanavičiaus skyrius Mokyklos biblioteka Miestas Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio r. Kazimiero Baršausko mokyklos-daugiafunkcio centro Keturvalakių skyrius Mokyklos biblioteka Vilkaviškio r. Keturvalakių mstl. Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio r. Kybartų Kristijono DONELAIČIO GIMNAZIJA Mokyklos biblioteka Kybartai Leedu Sutemų valanda
Vilkaviškio r. sav viešoji biblioteka Žaliosios filialas Mokykla Andriškiai Leedu Sutemų valanda
Vilkaviškio r. sav. VB, Kybartų miesto filialas Biblioteka Kybartai Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio r. Sūdavos pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Vilkaviškio r. Leedu Auštant (vaikams)
VILKAVIŠKIO R. VIRBALIO PAGRINDINĖ MOKYKLA Mokyklos biblioteka Virbalis, Vilkaviškio raj. Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio raj. sav. viešosios bibliotekos Pilviškių filialas Biblioteka Pilviškiai Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio raj., sav. Viešoji biblioteka, Vištyčio filialas Biblioteka VIŠTYTIS Leedu Sutemų valanda
Vilkaviškio raj.viešosios bibliotekos Pašeimenių filialas Biblioteka Vilkaviškis Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Klausučių filialas Biblioteka Klausučių k., Vilkaviškio r. Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Skaitytojų aptarnavimo skyrius Biblioteka Vilkaviškis Leedu Sutemų valanda
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Vilkaviškis Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Paežerių I filialas Biblioteka Vilkaviškis Leedu Auštant (vaikams)
Vilkaviškio rajono Viešosios bibliotekos Girėnų filialas Biblioteka Girėnų km. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio RVB Alvito filialas Biblioteka Vilkaviškio r. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio savivaldybės viešosios bibliotekos Serdokų filialas Biblioteka Serdokų kaimas, Vilkaviškio Rajonas Leedu Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Bartninkų filialas Biblioteka Bartninkų mst. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Gižų filialas Biblioteka Gižai, Vilkaviškio rajonas Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Gražiškių filialas Biblioteka Vilkaviškio raj. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Karklinių filialas Biblioteka Karklinių k. Vilkaviškio r.sav. Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Klampučių filialas Biblioteka Vilkaviškio r. Leedu Sutemų valanda
Vilkijos gimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Vilkyskiu Johaneso Bobrovskio gimnazija Mokykla Zuku k., Pagegiu sav. Leedu Austant (vaikams)
Viln9iaus Taikos progimnazija Mokykla vilnius Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilniaus Taikos progimnazija Mokykla vilnius Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilniaus " Peledos" pradine mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus "Peledos" pradine mokykla Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus "Ryto" progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus "Vilnios" pagrindinės mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilniaus ,,Spindulio" progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus ,,Spindulio" progimnazija Mokykla 14018 Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus „Aušros“ mokykla-darželis Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Antakalnio progimanzija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilniaus Antano Vienuolio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka Biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Barboros Radvilaites progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Emilijos Pliaterytės progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Filaretų pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Gabijos progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus jezuitu gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus krikscioniu gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus kunigaikščio Gedimino progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus m. CB Grigiškių biblioteka Biblioteka Grigiškės Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus m. CB Tomo Zano biblioteka Biblioteka Vilnius Leedu Sutemu valanda
Vilniaus m. sav. Grigiškių gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilniaus Maironio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Maironio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Maironio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Pavilnio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Pavilnio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Pavilnio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Pavilnio progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Pavilnio progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Pelėdos pradinė mokykla Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazija Mokyklos biblioteka Vilniaus r. Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus r. savivaldybės viešoji biblioteka, Valčiūnų struktūrinis padalinys Biblioteka VILNIUS Leedu Sutemų valanda
Vilniaus ra. Skaidiškių struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus raj. Leedu Sutemų valanda
Vilniaus rajono savivaldybes Centrine biblioteka Biblioteka Rudamina Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Vilniaus rajono savivaldybes Centrine biblioteka Biblioteka Rudamina Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Vilniaus rajono savivaldybes Centrine biblioteka Biblioteka Vilniaus rajonas Leedu Sutemu valanda
Vilniaus rajono savivaldybes centrines bibliotekos Kalveliu strukturinis padalinys Biblioteka Miestas Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus rajono savivaldybės centrinės biliotekos Sudervės struktūrinis padalinys Biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Senvages gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Vilniaus Senvagės gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius+ Leedu Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilniaus Simono Staneviciaus progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Simono Staneviciaus progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams), Sutemu valanda
Vilniaus Šilo mokykla Biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Taikos progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Taikos progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Traku Vokes gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Vilniaus Tuskulenu gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Sutemu valanda
Vilniaus Tuskulenų gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Tuskulėnų gimnazija Mokykla Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Volungės darželis - mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
Vilniaus Vyduno progimnazija Mokykla Vilnius Leedu Austant (vaikams)
Visagino "Verdenės" gimnazija Mokyklos biblioteka Visaginas Leedu Auštant (vaikams)
Visagino "Verdenės" gimnazija Mokyklos biblioteka Visaginas Leedu Auštant (vaikams)
Visagino viešosios bibliotekos filialas Biblioteka Visaginas Leedu Sutemų valanda
Visagino viešosios bibliotekos filialas Biblioteka Visaginas Leedu Auštant (vaikams)
VMSCB Lazdynu biblioteka Biblioteka Vilnius Leedu Austant (vaikams)
VMSCB vaikų biblioteka „Saulutė“ Biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
VRSCB AŽULAUKĖS STRUKTŪRINIS PADALINYS Biblioteka Vilniaus rajonas Leedu Auštant (vaikams)
VRSCB Bezdoniu strukturinis padalinys Biblioteka Bezdonys Leedu Austant (vaikams)
VRSCB Bezdoniu strukturinis padalinys Biblioteka Bezdonys Leedu Austant (vaikams)
VRSCB Dūkštų struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus raj. Leedu Auštant (vaikams)
VRSCB Eitminiškių struktūrinis padalinys Biblioteka Eitminiskės Leedu Auštant (vaikams)
VRSCB Lavoriškių struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus r., Lavoriškės Leedu Auštant (vaikams)
VRSCB Paberžės struktūrinis padalinys Biblioteka Vilnius Leedu Auštant (vaikams)
VRSCB Pikeliškių struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus rajonas Leedu Auštant (vaikams)
VsI Telsiu regioninis profesinio mokymo centras Mokyklos biblioteka Telsiai Leedu Sutemu valanda
Nakotnes biblioteka Biblioteka Jelgavas novads Läti Ritastunda
Preilu novada Kastires biblioteka Biblioteka Preili Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Ādažu bibliotēka Bibliotēka ĀDAŽI Läti Rītastunda
Aglonas biblioteka Biblioteka Aglona,Preilu novads Läti Ritastunda
Aglonas vidusskolas biblioteka Biblioteka Aglona Läti Ritastunda
Aizkalnes biblioteka Biblioteka Preili Läti Kreslas stunda
Aizkraukles novada centrala bilbioteka Biblioteka Aizkraukle, Aizkraukles novads Läti Ritastunda
Aizputes pilsetas biblioteka Biblioteka Aizpute, Dienvidkurzemes novads Läti Ritastunda
Aizupes pamatskola Skola Livberzes pag., Jelgavas nov. Läti Ritastunda
Allažu bibliotēka Bibliotēka Siguldas novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Allažu bibliotēka Bibliotēka Allaži Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Alojas pilsetas biblioteka Biblioteka Aloja, Limbazu novads Läti Ritastunda
Alūksnes novada bibliotēka Bibliotēka Alūksnes Läti Rītastunda
Aluksnes novada bibliotekas strukturvieniba "Jaunaluksnes biblioteka" Biblioteka Aluksnes novads, Jaunaluksnes pagasts Läti Ritastunda
ANB strukturvieniba Alsviku biblioteka Biblioteka Aluksnes novads Läti Ritastunda
Ances biblioteka Biblioteka Ventspils novads Läti Ritastunda
Ances bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Läti Rītastunda
Andreja Upīša Skrīveru bibliotēka Bibliotēka Skrīveri, Skrīveru pagasts, Aizkraukles novads Läti Krēslas stunda
Asares biblioteka Biblioteka Jekabpils novads Läti Ritastunda
Baldones bibliotēka Bibliotēka Baldone, Ķekavas novads Läti Rītastunda
Baložu pilsētas bibliotēka Bibliotēka Baloži Läti Rītastunda
Baltinavas biblioteka Biblioteka Balvu nov. Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Baltinavas vidusskola Skola Balvu novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Baltinavas vidusskola Skola Balvu novads, Baltinavas pagasts Läti Ritastunda
Balvu Centrālā bibliotēka Bibliotēka Balvi Läti Rītastunda
Bauskas Bērnu bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Läti Rītastunda
Bauskas Centrala biblioteka Biblioteka Bauska Läti Kreslas stunda
Bauskas novada Svitenes biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda
Bauskas novada Vecsaules pagasta Vecsaules biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda
Belavas pagasta biblioteka Biblioteka Belava, Belavas pag., Gulbenes nov. Läti Ritastunda
Bergu Muzikas un makslas pamatskola Skola Ropazu novads Läti Ritastunda
Berzaines pagasta biblioteka Biblioteka Valmieras novads Läti
Bērzpils Bibliotēka Balvu novads Läti Rītastunda
Berzpils biblioteka Biblioteka Balvu novads Läti Ritastunda
Bervircavas biblioteka Biblioteka Jelgavas novads Läti Ritastunda
Bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Braslavas pagasta Vilzenu biblioteka Biblioteka Braslavas pag. Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Brengulu pagasta bibliotela Biblioteka Valmieras novads Läti Ritastunda
Bulduru Tehnikums Skola Jurmala Läti Kreslas stunda
Bunkas pagasta Krotes Biblioteka Bunkas pag. Läti Ritastunda
Burtnieku pagasta bibliotēka Bibliotēka Valmieras novads Läti Rītastunda
Carnikavas pamatskola sadarbiba ar Carnikavas biblioteku Skola Adazi, Carnikavas pagasts Läti Ritastunda
Ceraukstes biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda
Cēres pagasta bibliotēka Bibliotēka Tukuma novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Cesu Centrala biblioteka Biblioteka Cesis Läti Ritastunda
Cesu novada Kaives pagasta biblioteka Biblioteka Cesu novads Läti Kreslas stunda
Cēsu novada Zaubes pagasta bibliotēka Bibliotēka Zaubes pagasts, Cēsu novads Läti Rītastunda
Cesu Pilsetas vidusskola Skola Cesis Läti Ritastunda
Ciemupes biblioteka Biblioteka Ogres novads, Ogresgala pag. Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Codes pagasta Codes bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Läti Rītastunda
Daugavpils Vienibas pamatskola Skola Daugavpils Läti Ritastunda
Daukstu pagasta bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Läti Krēslas stunda
Davinu pagasta biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Kreslas stunda
Dienvidkurzemes nov.Grobinas pag.filialbiblioteka Biblioteka Dienvidkurzemes novads Läti Ritastunda
Dienvidkurzemes novada Vergales pagasta biblioteka Biblioteka Vergale Läti Ritastunda
Drabešu Jaunā pamatskola Skola Cēsis Läti Rītastunda
Dzukstes 2. biblioteka Biblioteka Tukuma novads Läti Kreslas stunda
Dundagas bibliotēka Bibliotēka Talsu novads, Dundagas pagasts Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Durbes pilsetas biblioteka Biblioteka Durbe, Dienvidkurzemes novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Edvarta Virzas Iecavas biblioteka Biblioteka Iecava Läti Kreslas stunda
Eiropas Savienibas maja Cita institucija Riga Läti Ritastunda
Engures bibliotēka Bibliotēka Engures pagasts, Tukuma novads Läti Rītastunda
Feimanu pagasta biblioteka Biblioteka Rezeknes novads Läti Ritastunda
Gailisu biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda
Gailisu pagasta Paces biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Kreslas stunda
Galenu biblioteka Biblioteka Galeni Läti Ritastunda
Grobinas pilsetas bibliotekas filiale Kalvenes pagasta biblioteka Biblioteka Kalvene Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Gulbenes novada bibliotekas strukturvieniba "Daukstu pagasta Staru biblioteka" Biblioteka Gulbene Läti Ritastunda
Gulbenes novada vidusskola Skola Gulbene Läti Ritastunda
Gulbenes novada vidusskola Skola Gulbene Läti Ritastunda
Iecavas apvienibas bibliotekas Biblioteka Bauskas novads Läti Kreslas stunda
Iecavas bernu biblioteka Biblioteka Iecava, Bauskas novads Läti Ritastunda
Iecavas pagasta ROSMES bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Läti Krēslas stunda
Iecavas pagasta Ziemeļu bibliotēka Bibliotēka Iecava Läti Rītastunda
Iecavas pagasta Ziemeļu bibliotēka Bibliotēka Iecava Läti Rītastunda
Iecavas pagasta Zorģu bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Läti Rītastunda
Īnciema bibliotēka Bibliotēka Siguldas novads Läti Rītastunda
Inčukalna bibliotēka Bibliotēka Inčukalna pagasts, Siguldas novads Läti Rītastunda
Islices pagasta Adzunu biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Jaunjelgavas pilsetas biblioteka Biblioteka Jaunjelgava , Aizkraukles novads Läti Ritastunda
Jaunmarupes pamatskola Skola Jaunmarupe, Marupes novads Läti Ritastunda
Jaunolaines Bibliotēka Bibliotēka Olaines novads Läti Rītastunda
Jaunpiebalgas pagasta biblioteka Biblioteka Pilseta, novads vai tml. Läti Kreslas stunda
Jaunpiebalgas pagasta biblioteka Biblioteka Cesu novads Läti Kreslas stunda
Jaunsaules bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Läti Rītastunda
Jaunsvirlaukas pagasts, Stalgenes biblioteka Biblioteka Jelgavas novads Läti Ritastunda
JCB Kauguru bibliotēka Bibliotēka Jūrmala Läti Rītastunda
Jēkabpils 3.vidusskola Skola Jēkabpils Läti Rītastunda
Jēkabpils Agrobiznesa koledžas Barkavas struktūrvienība Skola Madonas novads Läti Krēslas stunda
Jekabpils novada galvena biblioteka Biblioteka Jekappils novads, Jekabpils, Läti Kreslas stunda
Jekabpils novada Galvena biblioteka Biblioteka Jekabpils Läti Kreslas stunda
Jēkabpils novada Rites bibliotēka Bibliotēka Jēkabpils novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Jekabpils novada Variesu biblioteka Biblioteka Jekabpils novads Läti Kreslas stunda
Jekabpils novada Viesites biblioteka Biblioteka VIESITES Läti Kreslas stunda
Jēkabpils pilsētas bibliotēka Bibliotēka Jēkabpils Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Jelgavas Centra pamatskola Skola Jelgava Läti Rītastunda
Jelgavas Tehnoloģiju vidusskola Skola Jelgava Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Jurmalas Centrala biblioteka Biblioteka Jurmala Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Jurmalas Centralas bibliotekas Imanta Ziedona Kemeru biblioteka Biblioteka Jurmala Läti Kreslas stunda
Jurmalas Majoru vidusskola Skola Jurmala Läti Ritastunda
Jurmalas Valsts gimnazija Skola Jurmala Läti Ritastunda
Jūrmalas Valsts ģimnāzija (7.-12.klases) Skola Jūrmala Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Jūrmalas Valsts ģimnāzija (7.-12.klases) Skola Jūrmala Läti Rītastunda, Krēslas stunda
JVPI "Jelgavas Pilsetas biblioteka" filiale "Parlielupes biblioteka" Biblioteka Jelgava Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Kalnciema pagasta biblioteka Biblioteka Kalnciems, Jelgavas novads Läti Ritastunda
Katvaru bibliotēka Bibliotēka Limbazu novads Läti Rītastunda
Kaunatas pagasta biblioteka Biblioteka Pilseta, novads vai tml. Läti Kreslas stunda
'Keguma vidusskola Biblioteka Kegums, Ogres novads Läti Ritastunda
Keipenes pagasta parvalde Biblioteka Keipenes pagasts Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Kekavas pagasta biblioteka Biblioteka Kekavas Läti Ritastunda
Kokneses bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa Bibliotēka Koknese Läti Rītastunda
Krāslavas novada bibliotēka Bibliotēka Krāslava Läti Rītastunda
Kraslavas novada Graveru pagasta biblioteka Biblioteka c.Graveri Läti Kreslas stunda
Krimulda Secondary school Skola Ragana Läti Rītastunda
Krimuldas bibliotēka Bibliotēka Siguldas novads Läti Rītastunda
Kubulu bibliotēka Bibliotēka Balvu novads Läti Rītastunda
Kuldigas Galvena biblioteka Biblioteka Kuldiga Läti Ritastunda
Kurmenes biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda
Ladezera biblioteka Biblioteka Limbazu novads, Läti Ritastunda
Ladezera pamatskola Skola Pilseta, novads vai tml. Läti Ritastunda
Ladezera pamatskola Skola Pilseta, novads vai tml. Läti Ritastunda
Laidu pagasta bibliotēka Bibliotēka Kuldīgas novads Läti Rītastunda
Latgales Centrala biblioteka Biblioteka Daugavpils Läti Kreslas stunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Bērnu bibliotēka "Zīlīte" Bibliotēka Daugavpils Läti Rītastunda
Latgales Centralas bibliotekas filiale Gaismas biblioteka Biblioteka Daugavpils Läti Ritastunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Pārdaugavas bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Läti Rītastunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Piekrastes bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Läti Rītastunda
Latvijas Nacionālā bibliotēka Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Latvijas Neredzīgo bibliotēka Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Laurenču sākumskola Skola Siguldas novads, Sigulda Läti Rītastunda
LCZB filialbiblioteka "Libris" Biblioteka Liepaja Läti Ritastunda, Kreslas stunda
LCZB filiālbibliotēka "Varavīksne" Bibliotēka Liepāja Läti Rītastunda
LCZB filialbiblioteka Valtera biblioteka Biblioteka Liepaja Läti Ritastunda
Lēdurgas bibliotēka Bibliotēka Siguldas novads Läti Rītastunda
Lejasciema pagasta biblioteka Biblioteka Lejasciema pagasts Läti Ritastunda
Lībagu bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Läti Rītastunda
Lielvārdes pilsētas bibliotēka Bibliotēka Lielvārde Läti Rītastunda
Lielvārdes pilsētas bibliotēkas filiālbibliotēka "Lāčplēsis" Bibliotēka Lielvārde Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Liepajas Centrala zinatniska biblioteka Biblioteka Liepaja Läti Kreslas stunda
Liepajas Centralas zinatniskas bibliotekas filiale - bernu biblioteka "Vecliepajas rukis" Biblioteka Liepaja Läti Ritastunda
Liepajas Centralas Zinatniskas bibliotekas filiale "Zalas birzs" biblioteka Biblioteka Liepaja Läti Ritastunda
Liepajas Draudziga aicinajuma vidusskola Skola Liepaja Läti Ritastunda
Liepajas Ezerkrasta sakumskola Skola Liepaja Läti Ritastunda
Limbazu Galvenas bibliotekas Bernu literaturas centrs Biblioteka Limbazi, LImbazu novads Läti Ritastunda
Litenes pagasta biblioteka Biblioteka Gulbenes novads Läti Ritastunda
Līvānu novada Centrālās bibliotēkas Jaunsilavu bibliotēka Bibliotēka Līvānu novads Läti Rītastunda
Līvānu novada Centrālās bibliotēkas Rožupes bibliotēka Bibliotēka Līvānu novads Läti Rītastunda
Livanu novada Centralas bibliotekas Rudzatu biblioteka Biblioteka Livanu novads Läti Ritastunda
Lubānas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Lubāna Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Lubes bibliotēka Bibliotēka Anuži, Lubes pag., Talsu nov. Läti Krēslas stunda
Madlienas vidusskola Skola Madliena Läti Ritastunda
Madonas pilsētas vidusskola Skola Madona Läti Rītastunda
Madonas Valsts gimnazija Skola Madona, Madonas novads Läti Kreslas stunda
Malienas bibliotēka Bibliotēka Alūksnes novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Marupes novada Babites biblioteka Biblioteka Pilseta, novads vai tml. Läti Ritastunda
Mārupes novada bibliotēka Bibliotēka Mārupes novads, Piņķi Läti Rītastunda
Marupes novada Skultes sakumskolas biblioteka Biblioteka Marupes novads Läti
Mazzalves pagasta biblioteka Biblioteka Erberge Läti Ritastunda
Mednevas biblioteka Biblioteka Balvu novads Läti Ritastunda
Mersraga pagasta pasvaldibas biblioteka Biblioteka Mersrags Läti Ritastunda
Mezotnes pagasta Jumpravas biblioteka Biblioteka Bauska Läti Kreslas stunda
Mezotnes pagasta Mezotnes biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda
Mezotnes pagasta Strelnieku biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti
Miezites biblioteka Biblioteka Jelgava Läti
Misas pamatskola Skola Bauskas novads Läti Ritastunda
Nītaures pagasta bibliotēka Bibliotēka Cēsu novads Läti Rītastunda
Ogres 1.vidusskola Skola Ogre Läti Ritastunda
Ogres Centrala biblioteka Biblioteka Ogre Läti Kreslas stunda
Ogres Centrālā bibliotēka Bibliotēka OGRE Läti Krēslas stunda
Ogresgala biblioteka Biblioteka Ogre novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Ogresgala pamatskolas biblioteka Biblioteka Ogres nov. Läti Ritastunda
Olaines 2.vidusskola Skola Olaine Läti Rītastunda
Olaines Biblioteka Biblioteka Olaine Läti Kreslas stunda
Olaines Bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa Bibliotēka Olaine Läti Rītastunda
Ozolnieku pagasta Ozolnieku biblioteka Biblioteka Jelgavas novads Läti Ritastunda
Palsmanes biblioteka, Smiltenes novads Biblioteka Smiltenes novads Läti Ritastunda
Parventas biblioteka Biblioteka Ventspils Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Pastendes biblioteka Biblioteka Talsu novads Läti Ritastunda
Pasvaldibas Publiska biblioteka Biblioteka Adazu novads, Carnikava Läti Kreslas stunda
Pavilostas pilsetas biblioteka Biblioteka Pavilosta Läti Ritastunda
Pelcu pagasta biblioteka Biblioteka Kuldiga Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Pilsrundales biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Kreslas stunda
Piltenes biblioteka Biblioteka Ventspils novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Platones pagasta bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Läti Rītastunda
Platones pagasta bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Läti Krēslas stunda
Pļaviņu bibliotēka Bibliotēka Aizkraukles novads Läti Rītastunda
Pļaviņu bibliotēka Bibliotēka Pļaviņas Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Popes bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Läti Rītastunda
Preilu Galvena biblioteka Biblioteka Preili Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Preilu Galvena biblioteka Biblioteka Preili Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Preiļu novada Upmalas bibliotēka Bibliotēka Preiļu novads Läti Rītastunda
Priekules vidusskola Skole Priekule Läti Morgengry - børn
Priekuļu vidusskola Skola Cēsu novads Läti Rītastunda
Puzes biblioteka Biblioteka Ventspils novads Läti Ritastunda
Ramatas pagasta biblioteka Biblioteka Valmieras novads Läti Ritastunda
Ramatas pagasta bibliotēka Bibliotēka Valmieras novads Läti Rītastunda
Rankas pagasta biblioteka Biblioteka Gulbenes novads Läti Ritastunda
Ratnicenu biblioteka Biblioteka Aizkraukles novads Läti Ritastunda
RCB Bikernieku filialbiblioteka Biblioteka Riga Läti Ritastunda
RCB filiālbibliotēka "Vidzeme" Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Rekovas biblioteka Biblioteka Balvu novads Läti Ritastunda
Rencēnu pagasta 1. bibliotēka Bibliotēka Valmieras novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Rēzeknes 2.bibliotēka - CB filiāle Bibliotēka Rēzekne Läti Krēslas stunda
Rēzeknes Centrālā bibliotēka Bibliotēka Rēzekne Läti Krēslas stunda
Rezeknes Pielagotas literaturas biblioteka-informacijas centrs Biblioteka Rezekne Läti Kreslas stunda
Rezeknes pilsetas Bernu biblioteka Biblioteka Rezekne Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Riebiņu bibliotēka Bibliotēka Preiļu novads Läti Rītastunda
RĪGAS CB Čiekurkalna filiālbibliotēka Bibliotēka RIGA Läti Rītastunda
Rīgas Centrālā bibliotēka Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Rīgas Centrālā bibliotēka Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēka Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālbibliotēka "Pūce" Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Rigas Centralas bibliotekas Tornakalna filialbiblioteka Biblioteka Riga Läti Ritastunda
Rīgas Ēbelmuižas pamatskolas bibliotēka Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Ritausmu biblioteka Biblioteka Ritausmas, Islices pag., Bauskas nov. Läti Ritastunda
Rojas pagasta bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Rojas pagasta bibliotēla Bibliotēka Rojas pagasts, Roja Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Ropazu bibliotekas Zakumuizas filialbiblioteka Biblioteka Ropazu novads, Zakumuiza Läti Ritastunda
Ropazu bibliotekas Zakumuizas filialbiblioteka Biblioteka Ropazu novads, Zakumuiza Läti Ritastunda
Ropazu bibliotekas Zakumuizas filialbiblioteka Biblioteka Ropazu novads, Zakumuiza Läti Ritastunda
Rožkalnu bibliotēka Bibliotēka Preiļu novads Läti Rītastunda
Rugāju bibliotēka Bibliotēka Balvu novads Läti Rītastunda
Rūjienas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Rūjiena Läti Rītastunda
Sabiles biblioteka Biblioteka Pilseta, novads vai tml. Läti Ritastunda
Sabiles biblioteka Biblioteka Sabile, Talsu novads Läti Ritastunda
Salacgrivas biblioteka Biblioteka Salacgriva, Limbazu novads Läti Kreslas stunda
Salas bibliotēka Bibliotēka Jēkabpils novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Salaspils novada biblioteka Biblioteka Salaspils Läti Ritastunda
Salaspils novada Dienvidu filialbiblioteka Biblioteka SALASPILS Läti Ritastunda
Salaspils novada Saulkalnes filialbiblioteka Biblioteka Salaspils novads Läti Ritastunda
Saldus pamatskola Skola Saldus Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Saulkrastu novada biblioteka Biblioteka Saulkrastu novads Läti Ritastunda
Saulkrastu novada biblioteka Biblioteka Saulkrastu novads Läti Ritastunda
Saunas biblioteka Biblioteka Preilu novads Läti Kreslas stunda
Sauriesu biblioteka Biblioteka Sauriesi, Stopinu pagasts, Ropazu novads Läti Ritastunda
Siguldas novada biblioteka Biblioteka Sigulda Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Silukalna biblioteka Biblioteka Preilu novads Läti Ritastunda
Skaistkalnes vidusskola Skola Bauska Läti Rītastunda
Skriveru bernu biblioteka Biblioteka Skriveri, Skriveru pagasts, Aizkraukles novads Läti Ritastunda
Skrundas pilsetas biblioteka Biblioteka Skrunda, Kuldigas novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Skultes biblioteka Biblioteka Limbazu novads Läti Kreslas stunda
SMARDES pagasta biblioteka Biblioteka Tukuma novads Läti Ritastunda
Smelteru biblioteka Biblioteka Preilu novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Smiltenes novada biblioteka Biblioteka Smiltene Läti Ritastunda
Smiltenes novada Drustu biblioteka Biblioteka Smiltenes novads Läti Kreslas stunda
Smiltenes novada Drustu bibliotēka Bibliotēka Smiltenes novads Läti Rītastunda
Smiltenes novada Raunas bibliotēka Bibliotēka Rauna, Smiltenes novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Stabulnieku biblioteka Biblioteka Preilu novads Läti Kreslas stunda
Stendes bibliotēka Bibliotēka Stende Läti Rītastunda
Stradu pagasta Staku biblioteka Biblioteka Gulbenes novads Läti Ritastunda
Svetciema biblioteka Biblioteka Salacgrivas pagasts, Limbazu novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Ziemelvalstu gimnazija Skola Riga Läti Ritastunda
Ziemelvalstu Ministru padomes birojs Cita institucija Riga Läti Kreslas stunda
Ziemeļvalstu Ministru padomes birojs Bibliotēka Rīga Läti Rītastunda
Ziru biblioteka Biblioteka Ziru pagasts, Ventspils novads Läti Kreslas stunda
Zleku biblioteka Biblioteka Ventspils novads Läti Ritastunda
Žīguru bibliotēka Bibliotēka ŽĪGURU PAGASTS, BALVU NOVADS Läti Rītastunda
Talsu Galvenā bibliotēka Bibliotēka Talsi Läti Rītastunda
Talsu Galvenā bibliotēka Bibliotēka Talsi Läti Krēslas stunda
Talsu novada Abavas biblioteka Biblioteka Abavas pagasts, Talsu novads Läti Ritastunda
Talsu novada Ives biblioteka Biblioteka Talsu novads Läti Kreslas stunda
Talsu novada Laidzes biblioteka Biblioteka Laidze, Laidzes pagasts, Talsu novads Läti Ritastunda
Talsu novada Virbu bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Läti Rītastunda
Tārgales bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Läti Krēslas stunda
Thomaspap School NEW AMSTERDAM Läti
Tilžas bibliotēka Bibliotēka Balvu novads Läti Rītastunda
Tinuzu pagasta biblioteka Biblioteka Tinuzu pagasts Läti Ritastunda
Tinuzu sakumskola Skola Ogres novads Läti Ritastunda
Tirzas pagasta biblioteka Biblioteka Gulbenes novads Läti Ritastunda
Tirzas pamatskola Skola Gulbenes novads Läti Rītastunda
Tukuma biblioteka Biblioteka Tukums, Tukuma novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Tukuma biblioteka Biblioteka Tukums, Tukuma novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Turlavas pagasta biblioteka Biblioteka Kuldiga Läti Ritastunda
Ugales biblioteka Biblioteka Ventspils novads Läti Ritastunda
Ulbrokas biblioteka Biblioteka Ropazu novads Läti Kreslas stunda
Ulbrokas biblioteka Biblioteka Ropazu novads Läti Kreslas stunda
Umurgas pamatskola Skola Pilseta, novads vai tml. Läti Ritastunda
Uzavas biblioteka Biblioteka Ventspils novads Läti Ritastunda
V.Ancisa Aknistes biblioteka Biblioteka Akniste Läti Ritastunda
V.Plūdoņa Kuldīgas vidusskola Skola Kuldīga, Kuldīgas novads Läti Rītastunda
Valdemāaara pamatskola Skola Ogres novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Valdemāaara pamatskola Bibliotēka Ogres novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Valdemāra pamatskola Skola Ogres novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Valdemarpils biblioteka Biblioteka Valdemarpils Läti Kreslas stunda
Valdemārpils bibliotēka Bibliotēka Valdemārpils Läti Rītastunda
Valgundes Biblioteka Jelgavas novads Läti Ritastunda
Valkas novada Centrālā bibliotēka Bibliotēka Valka, Valkas novads Läti Rītastunda
Valles bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Valles pagasta Taurkalnes biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Kreslas stunda
Valles pamatskolas biblioteka Biblioteka Pilseta, novads vai tml. Läti Ritastunda
Valmieras bibliotēka Bibliotēka Valmiera Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Valmieras bibliotēkas struktūrvienība - Mazsalacas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Valmieras nov. Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Valmieras pagasta bibliotēka Bibliotēka Valmiermuiža Läti Krēslas stunda
Valmieras Pargaujas Valsts gimnazija Skola Valmiera Läti Kreslas stunda
Valmieras sākumskola Skola Valmiera Läti Rītastunda
Valodu maja Cita institucija Riga Läti Kreslas stunda
Vangažu pilsētas bibliotēka Bibliotēka Vangaži, Ropažu novads Läti Rītastunda
Varinu pagasta biblioteka Biblioteka Smiltenes novads Läti Ritastunda
Varkavas biblioteka Biblioteka Varkava, Preilu novads Läti Ritastunda
Varves biblioteka Biblioteka Ventspils novads Läti Ritastunda
Vecumnieku biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda, Kreslas stunda
Vecumnieku pagasta Beibezu biblioteka Biblioteka Bauskas novads Läti Ritastunda
Vecumnieku pagasta Misas bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads, Vecumnieku pagasts Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Ventspils 2. vidusskola Skola Ventspils Läti Ritastunda
Ventspils Augstskolas bibliotēka Bibliotēka Ventspils Läti Krēslas stunda
Ventspils Pārventas bibliotēka Bibliotēka Ventspils Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Viļakas bibliotēka Bibliotēka Viļaka Läti Rītastunda, Krēslas stunda
Viļakas vidusskolas bibliotēka Skola Viļaka, Balvu nov. Läti Rītastunda
Vilkenes biblioteka Biblioteka Limbazu novads Läti Ritastunda
Vilpulkas pagasta bibliotēka Bibliotēka Valmieras novads Läti Krēslas stunda
Voksen Aktivitetsskole Skole Oslo Läti Skumringstimen
Birralee international school Skolebibliotek Trondheim Norra Morgengry - børn, Skumringstimen
Åfjord folkebibliotek Bibliotek Åfjord Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Ågotnes skule Skolebibliotek Ågotnes Norra Morgengry - barn
Ågotnes skulebibliotek Skolebibliotek Ågotnes Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Ålesund kommune Skole Ålesund Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Alta videregående skole, avd. for spes.ped. Skole Alta Norra Morgengry - barn
Arendal bibliotek Bibliotek Arendal Norra Skumringstimen
Arendal bibliotek Bibliotek Arendal Norra Skumringstimen
Aronsløkka skole Skole Drammen Norra Morgengry - barn
Asak skole Skole Leirsund Norra Morgengry - barn
Åsen skole Skole Lørenskog Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Åsen skole Skole Oslo Norra Morgengry - barn
Åsenhagen skole Skolebibliotek Skedsmokorset Norra Morgengry - barn
Åsenhagen skole Skole Lillestrøm Norra Morgengry - barn
Åsenhagen skole Skole Skedsmokorset Norra Morgengry - barn
Åsenhagen skole Skole Skedsmokorset Norra Morgengry - barn
Askerbibliotekene, Tofte bibliotek Bibliotek Tofte Norra
Askim vgs Skolebibliotek Askim Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Askimbyen Skole Skole ASKIM Norra Morgengry - børn
Åsnes folkebibliotek Bibliotek Flisa Norra Skumringstimen
Åsvang skole, 3. trinn Skole Trondheim Norra Morgengry - barn
Auklandshamn skule, bibliotek Skolebibliotek Auklandshamn Norra Morgengry - barn
Aure folkebibliotek Bibliotek Aure Norra Morgengry - barn
Aure folkebibliotek Bibliotek Aure Norra Morgengry - barn
Bærland skole Skole Ålgård Norra Morgengry - barn
Bareksten Tekst- og kulturmøter Annen institusjon Laksevåg Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Barnehage 1 Barnehage Lørenskog Norra Morgengry - barn
Barnehagene i Ibestad - Ånstad og Hamnvik Barnehage Hamnvik Norra
Bergen Katedralskole, avd. Kyrre Skole EidsvÅgneset Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Bergen offentlige bibliotek Bibliotek Bergen Norra Skumringstimen
Bergmo ungdomsskole Skole Molde Norra Skumringstimen
Biblioteket på Nadderud videregående skole Skolebibliotek BEKKESTUA Norra Morgengry - barn
Bingsfoss Ungdomsskole Skole SØRUMSAND Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Bleik Montessoriskole Skole Bleik Norra Morgengry - barn
Bøleråsen skole Skole Langhus Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Børresen skole Skole Drammen Norra Skumringstimen
Brånås Skolebibliotek Skedsmokorset Norra Morgengry - barn
Brandbu ungdomsskole Skole Brandbu Norra Skumringstimen
Brandengen Skolebibliotek Drammen Norra Morgengry - barn
Bratsbergkleiva skole Skole Skien Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Brattås Skole Skole Nøtterøy Norra Morgengry - barn
Brekkåsen skole Skole By Norra Morgengry - barn
Brentemoen Skole lillesand Norra Morgengry - barn
Bruhagen barneskole Skole Averoy Norra Morgengry - barn
Bud barne- og ungdomsskole Skole Bud Norra Morgengry - barn
CarmelaHom School Starkville Norra
Charlottenlund barneskole Skole Trondheim Norra Morgengry - barn
Cicignon skole Skole Fredrikstad Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Den franske skolen Skole Oslo Norra Skumringstimen
Doktorgården barnehage Barnehage Tofte Norra Morgengry - barn
Dovre barneskole Skole Dombås Norra Morgengry - barn
Dovre bibliotek Bibliotek Dombås Norra Morgengry - barn
Drammen lokallag Foreningen Nordens lokallag Drammen Norra Skumringstimen
Drammensbiblioteket Bibliotek Drammen Norra Skumringstimen
Drevsjø barnehage Barnehage Drevsjø Norra Morgengry - barn
Dysjaland skule Skole Tjelta Norra Morgengry - barn
Eberg skole Skole Trondheim Norra Morgengry - barn
Egge Barneskole Skole Steinkjer Norra
Egge Barneskole Skole Steinkjer Norra Morgengry - barn
Eidsvåg barne- og ungdomsskole Skole Angvik Norra Skumringstimen
Eidsvoll Bibliotek Bibliotek Eidsvoll Norra Skumringstimen
Eigersund folkebibliotek Bibliotek Egersund Norra
Ekholt skole Skole Moss Norra Morgengry - barn
Ekne barneskole Skolebibliotek Ekne Norra Morgengry - barn
Ellingsøy barne- og ungdomsskole Skolebibliotek Ålesund Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Elvebakken skole Skole Alta Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Espira Evje, Blåveisbakken, Edderkoppen Barnehage BÆRUMS VERK Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Espira Evje, Blåveisbakken, Edderkoppen Barnehage BÆRUMS VERK Norra Morgengry - barn
Familien Husby Carlsson Annen institusjon ÅS Norra Morgengry - barn
Fillan skole Skole HESTVIKA Norra Morgengry - barn
Flå skole Skole Flå Norra Morgengry - barn
Folkestad Skul Skole Bø i Midt-Telemark Norra Morgengry - barn
Forening Norden Trondheim Foreningen Nordens lokallag Trondheim Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Foreningen NORDEN LARVIK Foreningen Nordens lokallag HELGEROA Norra Skumringstimen
Foreningen Norden Bibliotek Porsgrunn Norra Skumringstimen
Foreningen Norden avdeling Stange Foreningen Nordens lokallag ÅSVANG Norra Skumringstimen
Foreningen Norden Gauldal Foreningen Nordens lokallag Støren Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Foreningen Norden Gauldal Skole Støren Norra Morgengry - barn
Foreningen Norden Gran Foreningen Nordens lokallag Jaren Norra Skumringstimen
Foreningen Norden lag Gausdal Foreningen Nordens lokallag Follebu Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Foreningen Norden Larvik Foreningen Nordens lokallag Larvik Norra Skumringstimen
Foreningen Norden Tinn Foreningen Nordens lokallag Rjukan Norra Skumringstimen
Foreningen Norden, Lillehammer Foreningen Nordens lokallag LILLEHAMMER Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Foreningen Norden, Lillehammer Foreningen Nordens lokallag LILLEHAMMER Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Foreningen norden, Stjørdal lokallag Foreningen Nordens lokallag Stjørdal Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Foreningen Nordens lokallag i Asker Foreningen Nordens lokallag Asker Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Forenongen Norden Skien Foreningen Nordens lokallag Skien Norra Skumringstimen
Fredheim skole Skole Gjøvik Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Frivoll skole Skole Grimstad Norra Morgengry - barn
Frivoll skole Skole Grimstad Norra Morgengry - barn
Frogner skole og kultursenter Skole Frogner Norra Morgengry - barn
Frydenlund skole Skole Åros Norra Morgengry - barn
Gakori skole Skole By Norra Morgengry - barn
Gamvik folkebibliotek Bibliotek MEHAMN Norra Morgengry - barn
Gamvik folkebibliotek Bibliotek MEHAMN Norra Morgengry - barn
Gausdal ungdomsskole, 8. trinn Skole Vestre Gausdal Norra Morgengry - barn
Gjesdal ungdomsskole Skolebibliotek Ålgård Norra Morgengry - barn
Glemmen videregående skole Skolebibliotek By Norra Morgengry - barn
Glommasvingen skole Skolebibliotek Skarnes Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Glommasvingen skolebibliotek Skolebibliotek Skarnes Norra Morgengry - barn
Gol bibliotek / Gol kommune Bibliotek Gol Norra Morgengry - barn
Grasdal skule Skole Frekhaug Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Grov skole Skole Narvik Norra Morgengry - barn
Gulset Ungdomsskole Skole Skien Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Hadeland vgs Skole Gran Norra Skumringstimen
Halden bibliotek Bibliotek Halden Norra Skumringstimen
Halhjem Barneskule Skole Os Norra Morgengry - barn
Halmstad skole Skole Rygge Norra Morgengry - barn
Hammartun skole Skole Lillehammer Norra Morgengry - barn
Hamsundagene Annen institusjon Hamarøy Norra
Hansemyra barnehage Barnehage Oslo Norra Morgengry - barn
Hareid Barnehage Barnehage Hareid Norra Morgengry - barn
Hasvik Folkebibliotek Bibliotek Breivikbotn Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Hatlane skole Skolebibliotek Ålesund Norra Morgengry - barn
Haugelia barnehage Barnehage Gursken Norra Morgengry - barn
Haugen skule og barnehage Skole Nordfjordeid Norra Morgengry - barn
Haus skule Skole Haus Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Hegra barneskole Skole Hegra Norra Morgengry - barn
Hellemyr Skole kristiansand Norra Morgengry - barn
Hellemyr skole Skole Kristiansand Norra Morgengry - barn
Hellvik skole Skole Egersund Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Hemnes Folkebibliotek Bibliotek Korgen Norra
Hemnes Folkebibliotek Bibliotek HEMNESBERGET Norra
Hemsedal bibliotek Bibliotek Hemsedal Norra Morgengry - barn
Herre skole Skole Skien Norra Morgengry - barn
Hjemmeundervisning Annen institusjon Fredrikstad Norra Morgengry - barn
Hjemmeundervisning Annen institusjon Fredrikstad Norra Morgengry - barn
Høgskulen på Vestlandet Annen institusjon Stord Norra Morgengry - barn
Horten bibliotek Bibliotek Horten Norra Skumringstimen
Høvåg skole Skole HØVÅG Norra Morgengry - barn
Huseby barneskole og A C Møller tegnspråksenter, 4T Skole Trondheim Norra Morgengry - barn
Huseby barneskole og A C Møller tegnspråksenter, 4T Skole Heimdal Norra Morgengry - barn
Hustadvika bibliotek Bibliotek By Norra Morgengry - barn
Hvaler barne- og ungdomsskole Skole Vesterøy Norra Morgengry - barn
Hyggen Skole 3442 Norra Morgengry - barn
Hyllestad skule Skole Hyllestad Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Ibestad skole Skole Hamnvik Norra Morgengry - barn
Ila Skole Skolebibliotek Trondheim Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Innhavet skolebibliotek Skolebibliotek Innhavet Norra Morgengry - barn
International School of Bergen Skole Sandsli Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Kastellet skole Skole Oslo Norra Morgengry - barn
Kastelley skole Skole Oslo Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Kirkebygden barneskole Skole Våler i Viken Norra Morgengry - barn
Kirkenes skole Skole Kirkenes Norra Morgengry - barn
Knutepunkt Strømsø Annen institusjon Drammen Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Kongsberg bibliotek Bibliotek Kongsberg Norra Morgengry - barn
KONGSBERG NORSKSENTER Annen institusjon KONGSBERG Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Kråkstad og skotbu skoler Skole Kråkstad Norra Morgengry - barn
Kristiansund bibliotek Bibliotek Kristiansund Norra Morgengry - barn
Kuventræ barneskole Skole Bergen Norra Morgengry - barn
Kuventræ Barneskule Skole Os Norra Morgengry - barn
Kvalsund bibliotekfilial Bibliotek Kvalsund Norra Morgengry - barn
Kvam skole Skole Steinkjer Norra Morgengry - barn
Kvernhuset Skole Torp Norra Skumringstimen
Kvinnherad kommune Bibliotek HUSNES Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Kviteseid folkebibliotek Bibliotek Kviteseid Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Lægreid skule Skole Eidfjord Norra Morgengry - barn
Læringsverkstedet Nordagutu Naturbarnehage Barnehage Nordagutu Norra Morgengry - barn
Lande skole Skole Sarpsborg Norra Morgengry - barn
Landøya ungdomsskole Skolebibliotek Nesbru Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Langemyr skole og ressursenter Skole Grimstad Norra Morgengry - barn
Langhus skole Skole Langhus Norra Morgengry - barn
Li Skole Nittedal Norra Skumringstimen
Li skole Skole Flaktveit Norra Morgengry - barn
Lilleaker Skole Oslo Norra Skumringstimen
Lillehammer bibliotek og litteraturhus Bibliotek Lillehammer Norra Morgengry - barn
Lillestrømbibliotekene Bibliotek Sørumsand Norra Morgengry - barn
Litt ilag Annen institusjon Florø Norra Skumringstimen
Lommedalen skole Skolebibliotek Sandvika Norra Morgengry - barn
Lunde Barneskule Skole Os Norra Morgengry - barn
Malmanger skule Skole Seimsfoss Norra Morgengry - barn
Malmanger skule Skole Seimsfoss Norra Morgengry - barn
Marker bibliotek Bibliotek ØRJE Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Mazeikiu ,,Ziburelio" pradine mokykla Mokykla Mazeikiai Norra Austant (vaikams)
Matre Skole MATREDAL Norra Morgengry - barn
Matre Skole MATREDAL Norra Morgengry - barn
Matre skule Skole Haugsvær Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Matre skule Skole Haugsvær Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Mausund oppvekstsenter Skole Mausund Norra Morgengry - barn
Midt-Buskerud bibliotek Modum Bibliotek Vikersund Norra Skumringstimen
Moa bibliotek Bibliotek Ålesund Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Molde bibliotek Bibliotek Molde Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Molde og omegn lokalforening Foreningen Norden Foreningen Nordens lokallag MOLDE Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Namsos barneskole Skole NAMSOS Norra Morgengry - barn
Namsos barneskole Skole Namsos Norra Morgengry - barn
Namsos barneskole Skole Namsos Norra Morgengry - barn
Namsos Barneskole Skole Spillum Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Nesbyen barneskole Skole Nesbyen Norra Morgengry - barn
Nesna bibliotek Bibliotek Nesna Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Nissedal bibliotek Bibliotek Treungen Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Nome bibliotek Bibliotek Ulefoss Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Nord-Gudbrandsdal vgs, avd. Otta Skolebibliotek OTTA Norra Morgengry - barn
Nordlandet barneskole Skole Kristiansund Norra Morgengry - barn
Nordre Ål skole Skole Lillehammer Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Nordre Ål skole Skole Lillehammer Norra Morgengry - barn
Nordre Ål skole 1. - 7. trinn. Hele skolen stiller Skole Lillehammer Norra Morgengry - barn
Nordre Strand Oppvekstsenter Skole Tau Norra Morgengry - barn
Oasen skole Grenland Skole By Norra Morgengry - barn
Oasen skole Grenland Skole Skien Norra
Odnes skole Skole Odnes Norra Morgengry - barn
Okstad skole Skole Trondheim Norra Morgengry - barn
Oltedal skole Skole Oltedal Norra Morgengry - barn
Øreåsen skole Skolebibliotek Moss Norra Morgengry - barn
Ørsta folkebibliotek Bibliotek Ørsta Norra Skumringstimen
Ørsta folkebibliotek Bibliotek Volda Norra Skumringstimen
Ørsta folkebibliotek Biblioteka Pilseta, novads vai tml. Norra Kreslas stunda
Ørsta og Volda lokallag av Foreningen Norden Bibliotek VOLDA Norra Skumringstimen
Ørsta Volda lokallag av Foreininga Norden Bibliotek Volda Norra Skumringstimen
Ørsta/Volda Foreningen Nordens lokallag Volda Norra Skumringstimen
Otta skole Skole Otta Norra Morgengry - barn
Øvre Eiker bibliotek Foreningen Nordens lokallag Hokksund Norra Skumringstimen
Øvre Eiker Bibliotek Bibliotek Hokksund Norra Skumringstimen
Øvre Sirdal Barnehage Barnehage Tjørhom Norra Morgengry - barn
Øyer ungdomsskole, Skole Øyer Norra Morgengry - barn
Øyslebø skole Skolbibliotek ØyslebØ Norra Kura Gryning - barn
Paradis skole Skole Paradis Norra Morgengry - barn
Paradis skole Skole Paradis Norra Morgengry - barn
Plassebakken barnehage Barnehage Skodje Norra Morgengry - barn
Ramberg Skole Moss Norra Morgengry - barn
Ramstad barnehage Barnehage Bergen Norra Morgengry - barn
Rana u Skole Mo i Rana Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Rana ungdomsskole Skole By Norra Morgengry - barn
Randi Braastad Larsen Skole Hamar Norra
Reindalen Skole Hammerfest Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Riddersand skole Skolebibliotek Fetsund Norra Morgengry - barn
Ringebu bibliotek Bibliotek Ringebu Norra Skumringstimen
Ringerike bibliotek Bibliotek Hønefoss Norra Skumringstimen
Ringerike Montessori Skole Hønefoss Norra Morgengry - barn
Rødsmyra skole Skole Kråkerøy Norra Morgengry - barn
Rong skule Skole Fjell Norra Morgengry - barn
Rosenholm skole Skole oslo Norra Morgengry - barn
Rosmælen skole Skole By Norra Morgengry - barn
Rosten skole Skole Tiller Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Saga skole Skole Alta Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Sakshaug barnehage Barnehage Inderøy Norra Morgengry - barn
Saltstraumen skole Skole Saltstraumen Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Samnanger bibliotek Bibliotek Årland Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Sand skule Skolebibliotek Sand Norra Morgengry - barn
Sande skole Skole Sola Norra Morgengry - barn
Sandeåsen Skole Tønsberg Norra Morgengry - barn
Sandnessund skole, 5.trinn Skole Kvaløysletta Norra Morgengry - barn
Sarpsborg bibliotek Bibliotek Sarpsborg Norra Skumringstimen
Selnes skole Skole Kvaløysletta Norra Morgengry - barn
Singsås skole Skole Singsås Norra
Sjøstrand Skole Kristiansand Norra Morgengry - barn
Sjøvegan videregående skole Skolebibliotek Sjøvegan Norra
Skavanger skole Skole Kongsberg Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Skien Bibliotek Foreningen Nordens lokallag Skien Norra Skumringstimen
Skjetten skole Skole SKJETTEN Norra Morgengry - barn
Skjevik barne- og ungdomsskole Skolebibliotek Hjelset Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Skjønhaug innbyggertorg og bibliotek Bibliotek Trøgstad Norra Morgengry - barn
Skogmo skole Skole Jessheim Norra Morgengry - barn
Skogmo skole Skole Jessheim Norra Morgengry - barn
Skogsvåg Ungdomslag Annen institusjon Skogsvåg Norra Skumringstimen
Skrim ungdomsskole Skole Kongsberg Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Sogndal bibliotek Bibliotek Sogndal Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Solevåg skule Skole Eidsnes Norra Morgengry - barn
Solvang skole Skole Øyer Norra Morgengry - barn
Solvang skole Skole Fåberg Norra Morgengry - barn
Sønsterud Barneskole Skole Åsnes Finnskog Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Sophie Radich skole Skole Oslo Norra Morgengry - barn
Sophie Radich skole Skole Lillestrøm Norra Morgengry - barn
Sørborgen skole Skole KLÆBU Norra Morgengry - børn, Skumringstimen
Sørfjellet gårds og friulftsbarnehage Barnehage BLEIKVASSLIA Norra Morgengry - barn
Spongdal skole Skole Spongdal Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Spongdal skole Skole Spongdal Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Spongdal skole Skole Trondheim Norra Morgengry - barn
Stangeland skole Skole Sandnes Norra Morgengry - barn
Stathelle barneskole Skole Stathelle Norra Morgengry - barn
Statped bibliotek Bibliotek OSLO Norra Skumringstimen
Steigenskolen avd.Laskestad Skole Engeløya Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Steinkjer bibliotek Bibliotek Steinkjer Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Steinkjer vgs Skolebibliotek Steinkjer Norra Morgengry - barn
Stiklestad skole Skole Verdal Norra Morgengry - barn
Stjørdal folkebibliotek Bibliotek Stjørdal Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Støren barneskole Skole By Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Stormen bibliotek Bibliotek Bodø Norra Skumringstimen
Strand oppvekstsenter Skolebibliotek HESTVIKA Norra Morgengry - barn
Stranda skule Skolebibliotek STRAUME Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Stranda skule Skolebibliotek STRAUME Norra Morgengry - barn
Strandvik Montessoriskule Skole Fusa Norra Morgengry - barn
Straumen skule Skole Aksdal Norra Morgengry - børn
Stryn ungdomsskule Skole Stryn Norra Morgengry - barn
Stryn ungdomsskule Skole Stryn Norra Skumringstimen
Stryn ungdomsskule Skole Stryn Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Susendal barnehage Barnehage Hattfjelldal Norra Morgengry - barn
Sveio folkebibliotek Bibliotek Sveio Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Sveio folkebibliotek Bibliotek Sveio Norra Morgengry - barn
Svelvik bibliotek Bibliotek Svelvik Norra
Sylte skule Skole Elnesvågen Norra Morgengry - barn
Žadžiūnų Jovaro biblioteka Biblioteka Šiauliai Norra Sutemų valanda
Terråk skole Skole Terråk Norra Morgengry - barn
Thanh Trung Nguyen Skole Oslo Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Tolga bibliotek Bibliotek TOLGA Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
tospråklig lærer Annen institusjon Skodje Norra Morgengry - barn
Træleborg skole Skole Tønsberg Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Træna FOlkebibliotek Bibliotek Træna Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Trakų VB Grendavės filialas Biblioteka Grendavės k. Norra Auštant (vaikams)
Trosvik Skole Fredrikstad Norra Morgengry - barn
Trosvik skole Skole Gamle fredrikstad Norra Morgengry - barn
Trosvik skole Skole Fredrikstad Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Trosvik skole Skole Fredrikstad Norra Morgengry - barn
Trosvik skole 5b Skole Fredrikstad Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Tyrielden Eidskog bibliotek Bibliotek Skotterud Norra Morgengry - barn
Tyrielden Eidskog bibliotek Bibliotek Skotterud Norra Morgengry - barn
Ullensaker bibliotek Bibliotek Jessheim Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Ullensaker bibliotek Bibliotek JESSHEIM Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Utsira bibliotek Bibliotek By Norra Morgengry - barn
Utvorda oppvekstsenter Skole Nord-Statland Norra Morgengry - barn
Utvorda skole Skole Nord-Statland Norra Morgengry - barn
Utvorda skole Skole Nord-Statland Norra Morgengry - barn
UWC Røde Kors Nordisk Skole FLEKKE Norra
Vågå bibliotek Bibliotek Vågå Norra Morgengry - barn
Vågå bibliotek Bibliotek Vågå Norra Morgengry - barn
Vågan bibliotek Bibliotek Svolvær Norra Skumringstimen
Valdres montessoriskule Skole Ulnes Norra Skumringstimen
Våler bibliotek Bibliotek By Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Vartdal barnehage Barnehage Vartdal Norra Morgengry - barn
Ve skole Skole Nodeland Norra Morgengry - barn
Verdal bibliotek Bibliotek Verdal Norra
Vigmostad skole Skole Lindesnes Norra Morgengry - barn
Vikhammer skole Skole Vikhammer Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Vilberg skole Skole Eidsvoll Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Vilberg skole Skole Eidsvoll Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Vilberg skole Skole By Norra Morgengry - barn, Skumringstimen
Volda ungdomsskule Skole VOLDA Norra Skumringstimen
Volda ungdomsskule Skole Volda Norra Skumringstimen
Volla skole Skole Lillestrøm Norra Morgengry - barn
Volsdalen skole Skole Ålesund Norra
Voss bibliotek Bibliotek Voss Norra Morgengry - barn
VRSCB Glitiškių struktūrinis padalinys Biblioteka Miestas Norra Sutemų valanda
Vuku barne- og ungdomsskole Skole VUKU Norra Morgengry - barn
Belarusian State University Other institution Minsk Republic of Belarus Morning dawn - children, Evening dusk
ABC-huset Skola Mullsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Åbyskolan Skola Västerhaninge Rootsi Kura Gryning - barn
Academedia Skolor Skola Lund Rootsi Kura Gryning - barn
Adolfsbergsskolan Skola Bromma Rootsi Kura Gryning - barn
Adolfsbergsskolan Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Adolfsbergsskolan f-6 Skola Örebro Rootsi Kura Gryning - barn
Adolfsbergsskolan f-6 Skola Örebro Rootsi Kura Gryning - barn
Åkers bibliotek Bibliotek Åkers Styckebruk Rootsi Kura Gryning - barn
Albanoskolan Skola Landskrona Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Alftaskolan Skola Alfta Rootsi Kura Gryning - barn
Ålstaskolan Skola Järfälla Rootsi Kura Gryning - barn
alsterbro skola Skola Alsterbro Rootsi Kura Gryning - barn
Aluksnes novada bibliotekas strukturvieniba Liepnas biblioteka Biblioteka Aluksnes nov. Rootsi Ritastunda
Alūksnes novada bibliotēkas struktūrvienība Pededzes bibliotēka Bibliotēka Alūksns novads Rootsi Rītastunda, Krēslas stunda
Alunda bibliotek Bibliotek Alunda Rootsi Kura Gryning - barn
Alvikenskolan Skola Bromölla Rootsi Kura Gryning - barn
Alvikenskolan Skola Bromölla Rootsi Kura Gryning - barn
Åmåls bibliotek Bibliotek Åmål Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Amanda Sörensen Möller Skola Åkersberga Rootsi Kura Gryning - barn
Anpassad grundskola Bergsgårdskolan Skola Angered Rootsi Kura Gryning - barn
Apelgårdskolans bibliotek Skolbibliotek Malmö Rootsi
Arbetarrörelsens Folkhögskola i Göteborg Skolbibliotek GÖTEBORG Rootsi Kura Skymning
Årbyskolan Skola Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Årebiblioteken Bibliotek Mörsil Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Årjängs bibliotek Bibliotek Årjäng Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Åsa Bibliotek Bibliotek ÅSA Rootsi Kura Skymning
Askebyskolan Skolbibliotek Spånga Rootsi Kura Gryning - barn
Askebyskolan Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Askebyskolan Skola stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Askebyskolan Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Avesta Föreningen Nordens lokalavdelning Folkärna Rootsi Kura Skymning
Avesta Föreningen Nordens lokalavdelning Folkärna Rootsi Kura Skymning
Avesta bibliotek Bibliotek Avesta Rootsi Kura Skymning
Avesta bibliotek Bibliotek Avesta Rootsi Kura Skymning
Backaskolan Skolbibliotek Lund Rootsi Kura Gryning - barn
Backaskolan Skolbibliotek Ystad Rootsi Kura Gryning - barn
Backluraskolan Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Backluraskolan Skola Järfälla Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Backluraskolan Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Balderskolan Skola Norrtälje Rootsi Kura Gryning - barn
Baldersskolan Skolebibliotek Staffanstorp Rootsi Morgengry - børn
Baldersskolan Skolbibliotek Staffanstorp Rootsi Kura Gryning - barn
Balingsnässkolan Skolbibliotek Huddinge Rootsi Kura Gryning - barn
Balvu sakumskola Skola Balvi, Balvu novads Rootsi Ritastunda
Baraskolan F-3 Skola Bara Rootsi Kura Gryning - barn
Barkarbyskolan Skola Hässelby Rootsi Kura Gryning - barn
Bas Barkarby bibliotek / Järfälla bibliotek Bibliotek Järfälla Rootsi Kura Skymning
Bellevuegårdens bibliotek Bibliotek Malmö Rootsi Kura Skymning
Bergums skola Skola Olofstorp Rootsi Kura Gryning - barn
Bibliotek Mark Bibliotek Kinna Rootsi Kura Skymning
Bibliotek Mark, Skene Bibliotek Skene Rootsi Kura Gryning - barn
Bibliotek Uppsala Bibliotek Uppsala Rootsi Kura Skymning
Bibliotek Vallentuna Bibliotek Vallentuna Rootsi Kura Skymning
Biblioteken i Mölndal Bibliotek Mölndal Rootsi Kura Skymning
Biblioteken i Örnsköldsvik Bibliotek Örnsköldsvik Rootsi Kura Skymning
Biblioteken i Östhammars kommun Bibliotek Östhammar Rootsi Kura Skymning
Biblioteken på Gotland Bibliotek Tingstäde Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Biblioteket i Ätran Bibliotek Fegen Rootsi Kura Skymning
Biblioteket Österbybruk Bibliotek Örbyhus Rootsi Kura Skymning
Biskopsgårdens bibliotek Bibliotek Göteborg Rootsi Kura Skymning
Bjärreds bibliotek Bibliotek Bjärred Rootsi Kura Skymning
Björkåsskolan F-6 Skola Västra Frölunda Rootsi Kura Gryning - barn
Björkestaskolan Skola Nykvarn Rootsi Kura Gryning - barn
Björkestaskolan Skola Nykvarn Rootsi Kura Gryning - barn
Björkhagens skola Skolbibliotek Johanneshov Rootsi Kura Gryning - barn
Blackebergsskolan Skolbibliotek Bromma Rootsi Kura Gryning - barn
Bodaskolan Skola Skutskär Rootsi Kura Gryning - barn
Bogesundsskolan Skola Ulricehamn Rootsi Kura Gryning - barn
Bollnäs bibliotek Bibliotek Bollnäs Rootsi Kura Skymning
Boxholms bibliotek Bibliotek Boxholm Rootsi Kura Skymning
Brandströmska skolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Bruksskolan Skola Munkedal Rootsi Kura Gryning - barn
Bruksskolan Skola Munkedal Rootsi Kura Gryning - barn
Bruksskolan Skola Höganäs Rootsi Kura Gryning - barn
Bräcke bibliotek Bibliotek Bräcke Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Bullarens bibliotek Bibliotek Bullaren Rootsi Kura Skymning
Byttorps bibliotek Bibliotek Borås Rootsi Kura Gryning - barn
Centralskolan Skola Malung Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Dalaskolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Dalaskolan Skolbibliotek Skolbibliotek Bromölla Rootsi Kura Gryning - barn
Dals-Eds bibliotek Bibliotek 668 30 Rootsi Kura Skymning
Delfinskolan Skolbibliotek Lund Rootsi Kura Gryning - barn
Djurgårdens förskola Annan institution Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn
Domsjöskolan Skola Örnsköldsvik Rootsi Kura Gryning - barn
Edboskolan Skola Trångsund Rootsi Kura Gryning - barn
Edvinshus Skola Ystad Rootsi Kura Gryning - barn
Ekeby bibliotek Bibliotek Bjuv Rootsi Kura Gryning - barn
Ekebyhovskolan Skola Ekerö Rootsi Kura Gryning - barn
Ekenbsergsskolan Skola Solna Rootsi Kura Gryning - barn
Ekenässkolan Skola Ödsmål Rootsi Kura Gryning - barn
Eklandaskolan Skola Mölndal Rootsi Kura Gryning - barn
Eksjö stadsbibliotek Bibliotek Eksjö Rootsi Kura Gryning - barn
Eksjö stadsbibliotek Bibliotek Eksjö Rootsi Kura Skymning
Ektorps skola Skola NACKA Rootsi Kura Gryning - barn
Elin Sundbergs vänförening Annan institution kållekärr Rootsi Kura Skymning
Elin Wägnerskolans skolbibliotek Skolbibliotek VÄXJÖ Rootsi Kura Gryning - barn
Emmaboda bibliotek Bibliotek Emmaboda Rootsi Kura Skymning
Enbacksskolan Skola Spånga Rootsi Kura Gryning - barn
Enköping Föreningen Nordens lokalavdelning Enköping Rootsi Kura Skymning
Enköpings bibliotek Bibliotek Enköping Rootsi Kura Gryning - barn
Enköpinng Föreningen Nordens lokalavdelning ENKÖPING Rootsi Kura Skymning
Ersbodabiblioteket Bibliotek Umeå Rootsi Kura Gryning - barn
Eskilstuna stadsbibliotek Bibliotek Eskilstuna Rootsi Kura Skymning
Estrid Ericsonskolan Skola Hjo Rootsi Kura Gryning - barn
F Norden Huskvarna Föreningen Nordens lokalavdelning Huskvarna Rootsi Kura Skymning
Fågelås skola Skola Hjo Rootsi Kura Gryning - barn
Fågelbacksskolan Skolbibliotek Malmö Rootsi Kura Skymning
Fågelskolan Skola LUND Rootsi Kura Gryning - barn
Falköpings Bibliotek Bibliotek Falköping Rootsi Kura Skymning
falu Frigymnasium Skola Falun Rootsi Kura Skymning
Flogstaskolan Skola Uppsala Rootsi Kura Gryning - barn
Flurkmark skola Skola Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Flygelskolan Skola Lund Rootsi Kura Gryning - barn
Fornbyskolan Skola Vagnhärad Rootsi Kura Gryning - barn
Forskarens skolbibliotek Skolbibliotek Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn
Fredrika bibliotek Bibliotek Fredrika Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Fredrika skola Skola Fredrika Rootsi Kura Gryning - barn
Fridhemskolan Skola Vårgårda Rootsi Kura Gryning - barn
Frostviksskolan Skola Gäddede Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Frostviksskolan Skola Gäddede Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Frostviksskolan Skola Gäddede Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Frostviksskolan Skola Gäddede Rootsi Kura Gryning - barn
Frölunda bibliotek Bibliotek Västra Frölunda Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Frölunda bibliotek Pop-up Bibliotek Göteborg Rootsi Kura Skymning
Frösåkersskolan Skola Östhammar Rootsi Kura Gryning - barn
Frykenskolan Skola Torsby Rootsi Kura Gryning - barn
Frykenskolan Skola Torsby Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Frykenskolan, Holmesskolan & Torsby kommuns ytterskolor Skola Torsby Rootsi Kura Gryning - barn
Funkaboskolan Skola Kalmar Rootsi Kura Gryning - barn
Furutåskolan Skolbibliotek Växjö Rootsi Kura Gryning - barn
Futurum 7-9 Skola Bålsta Rootsi Kura Gryning - barn
Futurum F-6 Skola Bålsta Rootsi Kura Gryning - barn
Fäladsskolan Skolbibliotek Lund Rootsi Kura Gryning - barn
Färentuna Skola Ekerö Rootsi Kura Gryning - barn
Färentuna skola Skola Färentuna Rootsi Kura Gryning - barn
Fässbergsskolan Skolbibliotek MÖLNDAL Rootsi Kura Gryning - barn
Föreningen Norden Föreningen Nordens lokalavdelning Nora Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Arvika Föreningen Nordens lokalavdelning Arvika Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Hässleholm Föreningen Nordens lokalavdelning Höör Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden i Lund Föreningen Nordens lokalavdelning Lund Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden i Sala Föreningen Nordens lokalavdelning Sala Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden i Vadstena Föreningen Nordens lokalavdelning Vadstena Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Jönköping Föreningen Nordens lokalavdelning Jönköping Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Lerum Föreningen Nordens lokalavdelning Lerum Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden lokalavdelning Enköping Föreningen Nordens lokalavdelning Enköping Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Nässjö Föreningen Nordens lokalavdelning Stensjön Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Nyköping Föreningen Nordens lokalavdelning Nyköping Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Pajala Föreningen Nordens lokalavdelning Pajala Rootsi Kura Skymning
Föreningen Norden Tingsryd Föreningen Nordens lokalavdelning Urshult Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Föreningen Norden Uppsala Föreningen Nordens lokalavdelning Uppsala Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Föreningen Norden, Huskvarna Föreningen Nordens lokalavdelning Huskvarna Rootsi Kura Skymning
Föreningen Nordens lokalavdelning Boden Föreningen Nordens lokalavdelning Boden Rootsi Kura Skymning
Föreningen solåkrabyn Annan institution Stallarholmen Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Förskolan Abisko Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Förskolan Kannan Skola Vällingby Rootsi Kura Gryning - barn
Förskolan Klisterburken Skola Vällingby Rootsi Kura Gryning - barn
Gemla skolbliotek och Braås skolbibliotek Skolbibliotek Gemla Rootsi Kura Gryning - barn
Genarps bibliotek Bibliotek Genarp Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Gideåskolan Skole Gideå Rootsi Morgengry - børn, Skumringstimen
Glanshammars skola Skola Glanshammar Rootsi Kura Gryning - barn
Glanshammars skola Skola Glanshammar Rootsi Kura Gryning - barn
Glasbruksskolan Skolbibliotek Limhamn Rootsi Kura Gryning - barn
Glasbruksskolan Skola Limhamn Rootsi Kura Gryning - barn
Glänningeskolan Skolbibliotek Våxtorp Rootsi Kura Gryning - barn
Glömstaskolan Skola HUDDINGE Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Grasäterskolan Skolbibliotek Håbo Rootsi Kura Gryning - barn
Grevhagsskolan Skola Eksjö Rootsi Kura Gryning - barn
Gribbylunds bibliotek Bibliotek Täby Rootsi Kura Skymning
Grimslövs bibliotek Bibliotek Grimslöv Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Grundskolan Metapontum Skola Solna Rootsi Kura Gryning - barn
Grästorps bibliotek Bibliotek Grästorp Rootsi Kura Skymning
Gröna Dalenskolan Skola Bålsta Rootsi Kura Gryning - barn
Grytgölsskla Skola Grytgöl Rootsi Kura Gryning - barn
Guldhedens bibliotek Bibliotek Göteborg Rootsi Kura Skymning
Guldkroksskolan Skola Hjo Rootsi Kura Gryning - barn
Gunnarsboskolan Skola MULLSJÖ Rootsi Kura Gryning - barn
Gunnarsboskolan Skola Mullsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Gustav Vasa skola Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Gustav Vasa skola Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Gustavalund förskola Skola Ekerö Rootsi Kura Gryning - barn
Gällivare bibliotek Bibliotek Gällivare Rootsi Kura Skymning
Gällstads bibliotek Skolbibliotek Gällstad Rootsi Kura Gryning - barn
Gävle lokalavdelning Föreningen Nordens lokalavdelning Gävle Rootsi Kura Skymning
Götene kommunbibliotek Bibliotek GÖTENE Rootsi Kura Skymning
Hagenskolan Skola Habo Rootsi Kura Gryning - barn
Hagenskolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Hagfors bibliotek Bibliotek HAGFORS Rootsi Kura Skymning
Hagfors bibliotek Bibliotek Hagfors Rootsi Kura Skymning
Hallsta skola Skola Norrtälje Rootsi Kura Gryning - barn
Hallstaviks bibliotek Bibliotek Hallstavik Rootsi Kura Skymning
Halmstad Föreningen Nordens lokalavdelning Stad Rootsi Kura Skymning
Hamburgsundsskolan Skola Hamburgsund Rootsi Kura Gryning - barn
Harlösa skola och Flyingeskolan Skolbibliotek Flyinge Rootsi Kura Gryning - barn
Hedekas skola Skola Munkedal Rootsi Kura Gryning - barn
Hermans kupol Annan institution Stråvalla Rootsi Kura Skymning
hjortsbergaskolan Skola Hjortsberga Rootsi Kura Gryning - barn
Hjällbo bibliotek Bibliotek Angered Rootsi Kura Gryning - barn
Hjärups skola Skolbibliotek Hjärup Rootsi Kura Gryning - barn
Hjärupslundssskolan Skola Staffanstorp Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Hjärupslundssskolan Skola Staffanstorp Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Hola Folkhögskola Annan institution NYLAND Rootsi Kura Skymning
Hultskolan Skola Eksjö Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Hultskolan Skola Eksjö Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Hällberga skola Skola Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Hällestads skola Skolbibliotek Hällestad Rootsi Kura Gryning - barn
Hässelby Vällingby förvaltningen Skola Hässelby Rootsi Kura Gryning - barn
Hässleholms stadsbibliotek Bibliotek Hässleholm Rootsi Kura Skymning
Högakustenskolan Skola Herrskog Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Högalidsskolan Skolbibliotek Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Höglundaskolan Skola Sundsvall Rootsi Kura Gryning - barn
Höglundaskolan Skolbibliotek Sundsvall Rootsi Kura Gryning - barn
Högsbo bibliotek Bibliotek Göteborg Rootsi Kura Skymning
Högstorp skolbibliotek Skolbibliotek Växjö Rootsi Kura Gryning - barn
ingelstads skola Skola Ingelstad skola, Ingelstad Rootsi Kura Gryning - barn
Innovitaskolan Östersund Skola Östersund Rootsi Kura Gryning - barn
International English School, Västerås Skolbibliotek Västerås Rootsi Kura Gryning - barn
International English School, Västerås Skolbibliotek Västerås Rootsi Kura Gryning - barn
International English School, Västerås Skolbibliotek Västerås Rootsi Kura Gryning - barn
Internationella Engelska Skolan AB Skolbibliotek BORÅS Rootsi Kura Gryning - barn
Internationella Engelska Skolan AB Skolbibliotek BORÅS Rootsi Kura Skymning
Internationella Engelska skolan i Halmstad Skola Halmstad Rootsi Kura Gryning - barn
Internationella Engelska Skolan i Skellefteå Skola Skellefteå Rootsi Kura Gryning - barn
Jens Billeskolan Skola Billesholm Rootsi Kura Gryning - barn
Johannesskolans skolbibliotek Skolbibliotek Malmö Rootsi Kura Gryning - barn
Junkaremålsskolan Skola Tranås Rootsi Kura Gryning - barn
Junsele skola Skolbibliotek Junsele Rootsi Kura Gryning - barn
Järfälla bibliotek Bibliotek Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Järna bibliotek Bibliotek Järna Rootsi Kura Skymning
Jättestenskolan Skola Grums Rootsi Kura Gryning - barn
Jättestenskolan Skola Grums Rootsi Kura Gryning - barn
Jörns bibliotek Bibliotek Jörn Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
karlberg skola Skola stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Karlbergs skola Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Karlbergs skola Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Karlbergsskola Skola Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Karlskrona Föreningen Nordens lokalavdelning Eringsboda Rootsi Kura Skymning
Karlstad-Hammarö Föreningen Nordens lokalavdelning karlstad Rootsi Kura Skymning
Kastellegårdsskolan Skola Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Katedralskolans bibliotek Skolebibliotek Linköping Rootsi Morgengry - børn, Skumringstimen
Katrinebergs folkhögskola Skolbibliotek Vessigebro Rootsi Kura Skymning
kilbergsskolan Skola bollnäs Rootsi Kura Gryning - barn
Kilbergsskolan Skola Bollnäs Rootsi Kura Gryning - barn
Kils bibliotek Bibliotek KIL Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kiruna Föreningen Nordens lokalavdelning Kiruna Rootsi Kura Skymning
Kiruna kommun Nya raketskolan Skolbibliotek Frösön Rootsi Kura Gryning - barn
Kjula skola Skola Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Klostergårdens bibliotek Bibliotek Lund Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
klöxhultsskolan Skola Älmhult Rootsi Kura Gryning - barn
Kompassenskolan Skolbibliotek Öckerö Rootsi Kura Gryning - barn
KOMVUX bibliotek Bibliotek Norrköping Rootsi Kura Gryning - barn
Korpilombolo kulturförening Annan institution Korpilombolo Rootsi Kura Skymning
Kronaskolan Skola Kode Rootsi Kura Gryning - barn
Kronaskolan Skola Hålanda Rootsi Kura Gryning - barn
Kronaskolan Skola Älvängen Rootsi Kura Gryning - barn
Kronaskolan Skola älvängen Rootsi Kura Gryning - barn
Kronaskolan/madenhuset Skola 44641, Skepplanda Rootsi Kura Gryning - barn
Kronängskolan Skola Mullsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Kroppaskolan Skola Storfors Rootsi Kura Gryning - barn
Kroppaskolan Skola Storfors Rootsi Kura Gryning - barn
Kroppaskolan Skola Storfors Rootsi Kura Gryning - barn
Kubikskolan Skolbibliotek Helsingborg Rootsi Kura Gryning - barn
Kudirkos Naumiescio Vinco Kudirkos gimnazija Mokykla Kudirkos Naumiestis Rootsi Austant (vaikams), Sutemu valanda
Kungsfiskareskolan Skola Klippan Rootsi Kura Gryning - barn
Kungälvs bibliotek Bibliotek Kungälv Rootsi Kura Skymning
Kungälvs bibliotek Bibliotek Kungälv Rootsi Kura Skymning
Kunskapsskolan Uppsala Norra Skola Uppsala Rootsi Kura Gryning - barn
Kvistbergsskolan Skolbibliotek Sysslebäck Rootsi Kura Gryning - barn
Kvänums bibliotek Bibliotek Kvänum Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Källan skola Skolbibliotek Ystad Rootsi Kura Gryning - barn
Källbrinks RO, Skogskällan Skola Huddinge Rootsi Kura Gryning - barn
Källdalsskolan Skola Uddevalla Rootsi Kura Gryning - barn
Källdalsskolan Skola uddevalla Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Källdalsskolan Skola Källdalsskolan, Uddevalla Rootsi Kura Gryning - barn
Källdalsskolan Skola uddevalla Rootsi Kura Gryning - barn
Käpplundaskolan Skola Skövde Rootsi Kura Gryning - barn
Käpplundaskolan Skola Skövde Rootsi Kura Gryning - barn
Kärrdalsskolan Skola Sollentuna Rootsi Kura Gryning - barn
Köpingebro skola Skola Ystad Rootsi Kura Gryning - barn
Kyrkbyns bibliotek Bibliotek Göteborg Rootsi Kura Skymning
Kyrkbyns bibliotek Bibliotek Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
kyrkskolan Skola Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Kyrkskolan Skola Värmdö Rootsi Kura Gryning - barn
Kyrkskolans och Roslättsskolans skolbibliotek Skolbibliotek LIMHAMN Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kyrkstugan i Ljungby Annan institution 311 38 Falkenberg Rootsi Kura Skymning
Lagersbergsskolan Skolbibliotek Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn
Laholms stadsbibliotek Bibliotek Laholm Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Landskrona bibliotek Bibliotek Landskrona Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Landskrona bibliotek Bibliotek Landskrona Rootsi Kura Gryning - barn
Lejonskolan Skola Sösdala Rootsi Kura Gryning - barn
Lilla Edets bibliotek Bibliotek Lilla Edet Rootsi Kura Skymning
Lillängets skola Skola Sollefteå Rootsi Kura Gryning - barn
Linderöds skolbibliotek Skolbibliotek Linderöd Rootsi Kura Gryning - barn
Lindesbergs bibliotek Bibliotek Lindesberg Rootsi Kura Skymning
Lindome bibliotek Bibliotek Mölndal Rootsi Kura Skymning
Ljung och Ljungsbro skola Skolbibliotek Ljungsbro Rootsi Kura Gryning - barn
Ljungdalens skola Skole Ljungdalen Rootsi Morgengry - børn
Ljungsbro skola Skolbibliotek Ljungsbro Rootsi Kura Gryning - barn
Ljusnarsbergs bibliotek Bibliotek Kopparberg Rootsi Kura Skymning
Lokalavdelningen i Nyköping Föreningen Nordens lokalavdelning Nyköping Rootsi Kura Skymning
Lomma bibliotek Bibliotek Lomma Rootsi Kura Skymning
Los bibliotek Skolbibliotek Los Rootsi Kura Gryning - barn
Loviselundsskolan Skola Hässelby Rootsi Kura Gryning - barn
Loviselundsskolan Skola Hässelby Rootsi Kura Gryning - barn
Lugnviksskolan Skola Östersund Rootsi Kura Gryning - barn
Lundenskolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Luossavaaraskolan Skola Kiruna Rootsi Kura Gryning - barn
Lärkans förskola Annan institution Bjärred Rootsi Kura Gryning - barn
Lässatsningen Eskilstuna bibliotek Bibliotek Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn
Lövestad bibliotek Bibliotek Lövestad Rootsi Kura Skymning
Lycksele bibliotek Bibliotek Lycksele Rootsi Kura Gryning - barn
Lycksele bibliotek Bibliotek Lycksele Rootsi Kura Gryning - barn
Lysekil Föreningen Nordens lokalavdelning Lysekil Rootsi Kura Skymning
Lysekils bibliotek Bibliotek Lysekil Rootsi Skumringstimen
Maja Beskowgymnaiet Skolbibliotek Umeå Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Maja beskowskolan Skola Umeå Rootsi Kura Gryning - barn
Manillaskolan Skola stockholm Rootsi Kura Gryning - barn
Marbäcksskolans skolbibliotek Skolbibliotek Svedala Rootsi Kura Gryning - barn
Mårdenskolan Skola Örkelljunga Rootsi Kura Gryning - barn
Mariaskolan Bibliotek Malmö Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Mariedalsskolan Skola Lysekil Rootsi Kura Gryning - barn
Mariedalsskolan Skola Lysekil Rootsi Kura Gryning - barn
Mariefreds skola Skola Mariefred Rootsi Kura Gryning - barn
MARIEHEMSBIBLIOTEKET Bibliotek Umeå Rootsi Kura Gryning - barn
Måsöskolan Skola Vega Rootsi Kura Gryning - barn
Mediegymnasiet by LBS Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Mellanvångsskolan Skola Staffanstorp Rootsi Kura Gryning - barn
Mellringeskolan Skolbibliotek Örebro Rootsi Kura Gryning - barn
Mesta skola Skolbibliotek Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn
Metapontum Skola Älvsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Metapontum Skola Älvsjö Rootsi
Midsommarkransens skola Skola Hägersten Rootsi Kura Gryning - barn
Montessori Mondial Skola Lund Rootsi Kura Gryning - barn
Munkedalsskolan Skolbibliotek Munkedal Rootsi Kura Gryning - barn
Möllebacksskolan Skola Sölvesborg Rootsi Kura Gryning - barn
Mörarps skola Skolbibliotek Mörarp Rootsi Kura Gryning - barn
Navn på institutionLokala hyresgästföreningen Nockebyhov, Bromma Anden institution ByBromma Rootsi Skumringstimen
Nils Fredriksson Utbildning Skolbibliotek Svedala Rootsi Kura Skymning
Nora bibliotek Bibliotek Nora Rootsi Kura Skymning
Norbergs bibliotek Bibliotek Norberg Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Nordanstigs kommunbibliotek Bibliotek Bergsjö Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Nordanö skol Skola FOLKÄRNA Rootsi Kura Gryning - barn
Nordhemsskolans bibliotek Skolbibliotek Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Nordingråskolan Skola Nordingrå Rootsi Kura Gryning - barn
Nordiska folkhögskolan Skolbibliotek Kungälv Rootsi Kura Skymning
Nordmalings Bibliotek Bibliotek Obbola Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Norje skola Skola Sölvesborg Rootsi Kura Gryning - barn
Norra Djurgårdsstadens bibliotek Bibliotek Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Norreportskolan Skola Ystad Rootsi Kura Skymning
Norrskolan Skola Tranås Rootsi Kura Gryning - barn
Norrtullskolan Skola Aneby Rootsi Kura Gryning - barn
Norsjö bibliotek Skolbibliotek Norsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Norsjö bibliotek Bibliotek Norsjö Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Näsby Parks Bokhandel AB Annan institution TÄBY Rootsi Kura Skymning
Nässjö lokalavdelning Föreningen Nordens lokalavdelning Nässjö Rootsi Kura Skymning
Nästegårdsskolan Skola Lidköping Rootsi Kura Gryning - barn
Nya Raketskolan Skola Kiruna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Nya Raketskolan Skola Kiruna Rootsi Kura Gryning - barn
Nybro bibliotek Bibliotek Nybro Rootsi Kura Gryning - barn
Nyköpings kommun, område B Gruvans skolor, Tystberga skola Skolbibliotek Nyköping Rootsi Kura Gryning - barn
Nyköpings Stadsbibliotek Bibliotek Nyköping Rootsi Kura Skymning
Nylandsskolan Skola NYLAND Rootsi Kura Gryning - barn
Nylandsskolan Skola Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Osby bibliotek Bibliotek OSBY Rootsi Kura Skymning
Pabaisko biblioteka Biblioteka Ukmergė Rootsi Sutemų valanda
Pajala bibliotek Bibliotek Pajala Rootsi Kura Skymning
Parkskolan Skola Storuman Rootsi Kura Gryning - barn
Parkskolan Skolbibliotek Skene Rootsi Kura Gryning - barn
Pilagårdsskolan Skola Östra-Ljungby Rootsi Kura Gryning - barn
Pilängsgårdens förskola Skola Landskrona Rootsi Kura Gryning - barn
Pilängsgårdens förskola Annan institution Landskrona Rootsi Kura Gryning - barn
Prästängsskolan Skolbibliotek Alvesta Rootsi Kura Gryning - barn
Råbergsskolan Skolbibliotek Rosersberg Rootsi Kura Gryning - barn
Radviliskio raj. sav. VB Zeimiu filialas Biblioteka Radviliskis Rootsi Sutemu valanda
Rågenskolans skolbibliotek Skolbibliotek Åstorp Rootsi Kura Gryning - barn
Ramsele skolbiblioteket Bibliotek Ramsele Rootsi Kura Gryning - barn
Ramsjö bibliotek Bibliotek Ramsjö Rootsi Kura Skymning
Raoul Wallenbergskolan Järvastan Skola Solna Rootsi Kura Gryning - barn
Raoul Wallenbergskolan Järvastan Skola Solna Rootsi Kura Gryning - barn
Raoul Wallenbergskolorna AB Skola Solna Rootsi Kura Gryning - barn
Raoulwallenbergskolan Järvastaden Skola Solna Rootsi Kura Gryning - barn
Rebbelberga skola Skola Ängelholm Rootsi Kura Gryning - barn
Regnbågens förskola Annan institution Bjärred Rootsi Kura Gryning - barn
Resele bibliotek Bibliotek Sollefteå Rootsi Kura Gryning - barn
Rosenboprgskolans skolbibliotek Skolbibliotek Södertälje Rootsi Kura Gryning - barn
Rosenboprgskolans skolbibliotek Skolbibliotek Södertälje Rootsi Kura Gryning - barn
Rostaskolan Skolbibliotek Örebro Rootsi Kura Gryning - barn
Rostaskolan Skola Örebro Rootsi Kura Gryning - barn
Rotebergsskola Skola Edsbyn Rootsi Kura Gryning - barn
Rottne bibliotek Bibliotek Rottne Rootsi Kura Skymning
Rälsen Viby Ab Skola Sollentuna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Rödsta skola Skola Sollefteå Rootsi Kura Gryning - barn
Röllingbyskolan Skola Åkersberga Rootsi Kura Gryning - barn
Röllingbyskolan Skola Åkersberga Rootsi Kura Gryning - barn
Rörsjöskolan Skola Malmö Rootsi Kura Gryning - barn
Rörsjöskolan Skola Malmö Rootsi Kura Gryning - barn
S:t Olofs skola Skolbibliotek Sigtuna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Sågtorpsskolan Skola Saltsjö-Boo Rootsi Kura Gryning - barn
Sågtorpsskolan Skola Saltsjoboo Rootsi Kura Gryning - barn
Sågtorpsskolan Skola Slatsjö-Boo Rootsi Kura Gryning - barn
Signebyns friskola Skola Årjäng Rootsi Kura Gryning - barn
Silverdalsskolan Skola Sollentuna Rootsi Kura Gryning - barn
Simrishamns armélottakår Annan institution Simrishamn Rootsi Kura Skymning
Sjöfruskolan Skola Umeå Rootsi Kura Gryning - barn
Skå skola Skola Skå Rootsi Kura Gryning - barn
Skånhällaskolan F-6 Skola LINDOME Rootsi Kura Gryning - barn
Skånhällaskolans bibliotek Skolbibliotek Lindome Rootsi Kura Gryning - barn
Skarpängsskolan Skola Täby Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Skårsskolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Skårsskolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Skårsskolan Skola 405 21 Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Skårsskolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Skårsskolan Skola Öjersjö Rootsi Kura Gryning - barn
Skatelövsskolan Skola Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Skepplanda bibliotek Bibliotek Skepplanda Rootsi Kura Skymning
Skepplanda bibliotek Bibliotek Skepp Rootsi Kura Skymning
Skivarps bibliotek Bibliotek Skivarp Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
skola Skola Stora Höga Rootsi Kura Gryning - barn
Skolan på Ön Skola Limhamn Rootsi Kura Gryning - barn
Skolbibliotek Uddevalla, Grundskolekontoret Skolbibliotek Uddevalla Rootsi Kura Gryning - barn
Skolbiblioteket Stigtomta skola Skolbibliotek Stigtomta Rootsi Kura Gryning - barn
Skolbiblioteksenheten Ystads kommun Bibliotek Ystad Rootsi Kura Gryning - barn
Skuru skola Skola Nacka Rootsi Kura Gryning - barn
Skuru skola Skola Nacka Rootsi Kura Gryning - barn
Skuru skola Skola Nacka Rootsi Kura Gryning - barn
Skuru-Duvnäs rektorsområde Skola Nacka Rootsi Kura Gryning - barn
Skuru-Ektorpsskola Skola Nacka Rootsi Kura Gryning - barn
Skuru-Ektorpsskola Skola Nacka Rootsi Kura Gryning - barn
skärlagskolan Skola Trosa Rootsi Kura Gryning - barn
Skärlagskolan Skola trosa Rootsi Kura Gryning - barn
Skärlagskolan Skolbibliotek Trosa Rootsi Kura Gryning - barn
Skönadalsskolan, skolbiblioteket Skolbibliotek LÖDDEKÖPINGE Rootsi Kura Gryning - barn
Sköndalsskolan Skola Sköndal Rootsi Kura Gryning - barn
Sköndalsskolan Skola Sköndal Rootsi Kura Gryning - barn
Skövde Stadsbibliotek Bibliotek Skövde Rootsi Kura Skymning
Skytteskolan Skolbibliotek Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Släbroskolan Skolbibliotek Nyköping Rootsi Kura Gryning - barn
Smedjebackens bibliotek Bibliotek Smedjebacken Rootsi Kura Skymning
Solhemsskolan Skola Spånga Rootsi Kura Gryning - barn
Sollebrunns bibliotek Bibliotek Sollebrunn Rootsi Kura Skymning
Sollefteå bibliotek Bibliotek Sollefteå Rootsi Kura Gryning - barn
Sollefteå bibliotek Bibliotek Sollefteå Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Sollefteå gymnasium Skolbibliotek Sollefteå Rootsi Kura Gryning - barn
Solängsskolans bibliotek Skolbibliotek Gävle Rootsi Kura Gryning - barn
Sommens skola Skola Sommen Rootsi Kura Gryning - barn
Stadsbiblioteket Uddevalla Föreningen Nordens lokalavdelning Uddevalla Rootsi Kura Skymning
Stagsskogenskolan Skola Alingsås kommun Rootsi Kura Gryning - barn
Stallarholmens bibliotek Bibliotek Stallarholmen Rootsi Kura Gryning - barn
Stallarholmsskolan Skola Stallarholmen Rootsi Kura Gryning - barn
Stallarholmsskolan Skola Stallarholmen Rootsi Kura Gryning - barn
Stallarholmsskolan Skola Strängnäs Rootsi Kura Gryning - barn
Stångenässkolan Skola Brastad Rootsi Kura Gryning - barn
Stångenässkolan F-6 Skola Brastad Rootsi Kura Gryning - barn
Stanstorpsskolan Skola Staffanstorp Rootsi Kura Gryning - barn
Steningehöjdens skola Skola Steningehöjden Rootsi Kura Gryning - barn
Stiftelsen Norden Biskops Arnö Bibliotek Annan institution BÅLSTA Rootsi Kura Skymning
Stifts- och landsbiblioteket i Skara Bibliotek Skara Rootsi Kura Skymning
Stigtomta skola Skola Stigtomta Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Stora Essingens bibliotek Bibliotek Stockholm Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Stora Höga skolan Skola Stora Höga Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Stora Högaskolan Skola Stora Höga Rootsi Kura Gryning - barn
Stora Högaskolan Skola Stora Höga Rootsi Kura Gryning - barn
Stora Högaskolan Skola Stora Höga Rootsi Kura Gryning - barn
Stora Högaskolan Skola Stora Höga Rootsi Kura Gryning - barn
Storsjöskolan Skola Holmsund Rootsi Kura Gryning - barn
Strandskolan Skola Bjärred Rootsi Kura Gryning - barn
Strängnäs bibliotek Bibliotek Strängnäs Rootsi Kura Skymning
Strömsskolan Skolbibliotek Lilla Edet Rootsi Kura Gryning - barn
Strömsskolan Skola Lilla Edet Rootsi Kura Gryning - barn
Strömstad kommun Skolbibliotek Strömstad Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Strömstads stadsbibliotek Bibliotek Strömstad Rootsi Kura Skymning
Sundbyskolan Skola Spånga Rootsi Kura Gryning - barn
Sundsvalls stadsbibliotek Bibliotek Sundsvall Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Sundsvall-Timrå Föreningen Nordens lokalavdelning Sundsvall Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Svanberga skola Skola Rimbo Rootsi Kura Gryning - barn
Svanberga skola Skola Norrtälje Rootsi Kura Gryning - barn
Svanberga skola Skola Norrtälje Rootsi Kura Gryning - barn
Svanberga skola Skola Norrtälje Rootsi Kura Gryning - barn
Svanberga skola Skola Norrtälje Rootsi Kura Gryning - barn
Svenska kyrkan Annan institution Mölndal Rootsi Kura Skymning
Säbyholms montessori Daginstitution Landskrona Rootsi Kura Gryning - barn
Säbyholms Montessori Skola Landskrona Rootsi Kura Gryning - barn
Sätraskolan Skola Skärholmen Rootsi Kura Gryning - barn
Sävsjö bibliotek Bibliotek Sävsjö Rootsi Kura Skymning
Södra Utmarkens skola Skola Ängelholm Rootsi Kura Gryning - barn
Sörlidenskolan Skola Örnsköldsvik Rootsi Kura Gryning - barn
Sysslebäcks bibliotek Bibliotek Sysslebäck Rootsi Kura Skymning
Zinkets förskola Skola Vällingby Rootsi Kura Gryning - barn
Talavidskolan Skolbibliotek Jönköping Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Talavidskolan Skola Jönköping Rootsi Kura Gryning - barn
Tallhagsskolan Skolbibliotek Kalmar Rootsi Kura Gryning - barn
Teknikums bibliotek Skolbibliotek Växjö Rootsi Kura Skymning
Teleborgs bibliotek Bibliotek Växjö Rootsi Kura Gryning - barn
Thoren Framtid Ljungby Skola Ljungby Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Tibro folkbibliotek Bibliotek Tibro Rootsi Kura Skymning
Timrå bibliotek Bibliotek Timrå Rootsi Kura Skymning
Tjörns kommun Bibliotek Höviksnäs Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Tollarps skolbibliotek Skolbibliotek Tollarp Rootsi Kura Gryning - barn
Tornlyckeskolan Skola Höganäs Rootsi Kura Gryning - barn
Tornlyckeskolan Skola Höganäs Rootsi Kura Gryning - barn
Torpaskolan Skolbibliotek Jönköping Rootsi Kura Gryning - barn
Torps skola Skola Bankeryd Rootsi Kura Gryning - barn
Torsby Bibliotek Bibliotek Torsby Rootsi Kura Skymning
Torslanda bibliotek Bibliotek Torslanda Rootsi Kura Skymning
Tottarps skola Skola Staffanstorp Rootsi Kura Gryning - barn
Tottarps skola Skola Staffanstorp Rootsi Kura Gryning - barn
Trakų v/b Dusmenų filialas Biblioteka Miestas Rootsi Auštant (vaikams)
Trångsundsskolan Skolbibliotek Huddinge Rootsi Kura Gryning - barn
Trångsundsskolan Skolbibliotek Huddinge Rootsi Kura Gryning - barn
Trehörningsjöskolan Skola Trehörningsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Trollets Förskola Annan institution Bjärred Rootsi Kura Gryning - barn
Tumba bibliotek Bibliotek Tumba Rootsi Kura Gryning - barn
Tunaskolan Skola Lund Rootsi Kura Gryning - barn
Tunaskolans bibliotek Skolbibliotek Lund Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Tunboskolan Skolbibliotek Kolbäck Rootsi Kura Gryning - barn
Täby bibliotek Bibliotek Täby Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Töllsjöskolan Skola Töllsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Töllsjöskolan Skola Töllsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Töreboda Kommunbibliotek Bibliotek Töreboda Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Uddevalla stadsbibliotek Bibliotek Uddevalla Rootsi Kura Skymning
Ulricehamns stadsbibliotek Bibliotek Ulricehamn Rootsi Kura Skymning
Ulriksdalsskolan Skola Solna Rootsi Kura Gryning - barn
Ulriksdalsskolans bibliotek Skolbibliotek Solna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Umedalens bibliotek Bibliotek Umeå Rootsi Kura Skymning
Uppåkraskolan Skolbibliotek Hjärup Rootsi Kura Gryning - barn
Uppåkraskolan Skola Klågerup Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Uppåkraskolan Skola Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Uppsala Musikklasser Skola Uppsala Rootsi Kura Gryning - barn
Utsäljeskolan Skola Huddinge Rootsi Kura Gryning - barn
Utsäljeskolan Skolbibliotek Älvsjö Rootsi Kura Gryning - barn
Vallby skola Skolbibliotek Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn
Valsätraskolan Skola Uppsala Rootsi Kura Gryning - barn
Vara Folkbibliotek Bibliotek Vara Rootsi Kura Skymning
Wasaskolan Bibliotek SÖDERTÄLJE Rootsi Kura Gryning - barn
Vasaskolans bibliotek Skolbibliotek Vasaskolan, Strängnäs Rootsi Kura Gryning - barn
Vaxholms stadsbibliotek Bibliotek Vaxholm Rootsi Kura Gryning - barn
Vemdalens skola Skola Vemdalen Rootsi Kura Gryning - barn
Vessigebroskolan Skola Vessigebro Rootsi Kura Gryning - barn
Vibyskolan Skola Bålsta Rootsi Kura Gryning - barn
Victoriaskolan Skola Göteborg Rootsi Kura Gryning - barn
Widerströmska biblioteket Skolbibliotek Huddinge Rootsi Kura Skymning
Vikbolandsskolan Skolbibliotek Vikbolandet Rootsi Kura Gryning - barn
Vikbolandsskolan Skola Vikbolandet Rootsi Kura Gryning - barn
Vikenskolan Skola Ödåkra Rootsi Kura Gryning - barn
Vikenskolan Skolbibliotek Viken Rootsi Kura Gryning - barn
Vikenskolan Skola VIKEN Rootsi Kura Gryning - barn
Viksjöfors skola Skola Viksjöfors Rootsi Kura Gryning - barn
Viksjöfors skola Skola Viksjöfors Rootsi Kura Gryning - barn
Vilkaviškio raj.viešosios bibliotekos Lakštučių filialas Biblioteka Miestas Rootsi Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio viešoji biblioteka Biblioteka Vilkaviškio Rootsi Sutemų valanda
Vilniaus Pavilnio progimnazija Mokykla Vilnius Rootsi Austant (vaikams)
Vimmerby lokalförening Föreningen Nordens lokalavdelning Vimmerby Rootsi Kura Skymning
Viskafors bibliotek Bibliotek Viskafors Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Viskafors bibliotek Bibliotek Viskafors Rootsi Kura Skymning
Vitalisskolan Lotsen Skola Trosa Rootsi Kura Gryning - barn
Vittra Landborgen Skola Helsingborg Rootsi Kura Gryning - barn
Volgsjö skola Skolbibliotek Skolbibliotek Vilhelmina Rootsi Kura Gryning - barn
Vretaskolan Skola Gimo Rootsi Kura Gryning - barn
VRSCB Glitiškių struktūrinis padalinys Biblioteka Miestas Rootsi Auštant (vaikams)
Vuxenutbildningen Skolbibliotek Luleå Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Väskinde skola Skola Visby Rootsi Kura Gryning - barn
Väskinde skola Skola Visby Rootsi Kura Gryning - barn
Västerås stadsbibliotek Bibliotek Västerås Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Västerportskolan biblioteket Skolbibliotek Ystad Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Västerviks stadsbibliotek Bibliotek Västervik Rootsi Kura Skymning
Västra Berga skola Skola Helsingborg Rootsi Kura Gryning - barn
Västra skolan Skolbibliotek Stad Rootsi Kura Gryning - barn
Växjö stadsbibliotek Bibliotek Växjö Rootsi Kura Skymning
Ärstaskolan F-6 Skola Ärstaskolan, Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Ärstaskolans bibliotek Skolbibliotek Ärstaskolan, Eskilstuna Rootsi Kura Gryning - barn
Ätradalsskolan Biblioteket Skolbibliotek Timmele Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Öjersjö Brunn Skola Västra frölunda Rootsi Kura Gryning - barn
Örebro bibliotek Bibliotek Örebro Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Örkelljunga bibliotek Bibliotek Örkelljunga Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Österbybruks bibliotek Bibliotek Österbybruk Rootsi Kura Skymning
Österbyskolan Skola Alunda Rootsi Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Östra Ryds skola Skola Söderköping Rootsi Kura Gryning - barn
Överhogdals Forngård Annan institution Ytterhogdal Rootsi Kura Skymning
ydreskolan Skola ydre Rootsi Kura Gryning - barn
Ydreskolan Skola Tranås Rootsi Kura Gryning - barn
Ydreskolan Skola Ydre Rootsi Kura Gryning - barn
Ydreskolan Grabe Skola Ydre Rootsi Kura Gryning - barn
University of Edinburgh Anden institution Edinburgh Storbritannia Morgengry - børn, Skumringstimen
University of Edinburgh Other institution Edinburgh Storbritannia Morning dawn - children, Evening dusk
University of Aberdeen Skola Aberdeen Storbritannien Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Hatlund-Langballe Danske Skole Skolebibliotek Steinbergkirche Sydslesvig Morgengry - børn
Hiort Lorenzen Skolen Skolebibliotek Slesvig Sydslesvig Morgengry - børn
Dansk Centralbibliotek Bibliotek Flensburg Tyskland Skumringstimen
Europa-Universität Flensburg Annen institusjon Flensburg Tyskland Skumringstimen
Skovlund-Valsbøl Danske Skole Skole Schafflund Tyskland Morgengry - børn
Gottorp Skolen Skolebibliotek Schleswig Tyskland Sydslesvig Morgengry - børn
Gottorp Skolen Skole Schleswig Tyskland Sydslesvig Morgengry - børn
Hatlund-Langballe Danske Skole Skolebibliotek Steinbergkirche Tyskland Sydslesvig Morgengry - børn
Jes Kruse-Skolen Skolebibliotek Eckernförde Tyskland Sydslesvig Morgengry - børn
Ukrainian-Scandinavian Center Other institution City Ukraine Morning dawn - children, Evening dusk
Error loading MacroEngine script (file: headerScript.cshtml)