Užsiregistravę dalyviai

Įstaigos pavadinimas Įstaigos tipas Miestas Šalis Renginio pavadinimas
Brändö kommunbibliotek Bibliotek Brändö Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Daghemmet Björkdungen Daginstitution Hammarland Alandų salos Kura Gryning - barn
Daghemmet Wäktars Daginstitution Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - barn
Eckerö skola Skola Eckerö Alandų salos Kura Gryning - barn
Finströms bibliotek Bibliotek Godby Alandų salos Kura Skymning
Föglö bibliotek Bibliotek Stad Alandų salos Kura Skymning
Föglö grundskola Skola Föglö Åland Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Geta bibliotek Bibliotek Geta Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Godby daghem Daginstitution Godby Alandų salos Kura Gryning - barn
Godby högstadieskola Skola Godby Alandų salos Kura Gryning - unga
Hammarlands Bibliotek Bibliotek Hammarland Alandų salos Kura Skymning
Jomala bibliotek Bibliotek Jomala Alandų salos
Kumlinge Bibliotek Bibliotek Kumlinge Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Kumlinge skola Skola Kumlinge Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Kyrkby högstadieskola Skola Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - unga
Källbo skola Skola Godby Alandų salos Kura Gryning - barn
Kökars grundskola Skola Kökar Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Kökars kommunbibliotek Bibliotek Kökar Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Lemlands bibliotek Bibliotek Lemland Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Lumparlands skola Skola Lumparland Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Näfsby skola Skola Hammarland Alandų salos Kura Gryning - barn
Rangsby skola Skola Kommun Alandų salos Kura Gryning - barn
Rangsby skola Skola Saltvik Alandų salos Kura Gryning - barn
Saltviks kommunbibliotek Bibliotek Saltvik Alandų salos Kura Skymning
Strandnäs skolbibliotek Skolbibliotek Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Sunds bibliotek Bibliotek Kastelholm Alandų salos Kura Skymning
Sunds Skola Skola Sund, Åland Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Sviby daghem Daginstitution Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - barn
Södersunda skola Skola Gottby Alandų salos Kura Gryning - barn
Vikingaåsen Skola Jomala Alandų salos Kura Gryning - barn
Ytternäs skolbibliotek Skolbibliotek Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - barn
Ödkarby skola Skola Ödkarby Alandų salos Kura Gryning - barn
Övernäs skola Skola Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Ålands gymnasium Skolbibliotek Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - unga
Ålands hemundervisare Skola Mariehamn Alandų salos Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
afd. Fjordskolen, Hvide sande skole Skolebibliotek Hvide Sande Danija Morgengry - børn
Agerbæk Skolw Skolebibliotek Agerbæk Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Aidgency - Test Anden institution Testby Danija Morgengry - børn
Allerød Biblioteker Bibliotek Allerød Danija Skumringstimen
Allinge Bibliotek Bibliotek Allinge Danija Skumringstimen
Arenaskolen Skole Greve Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
AssensBibliotekerne Bibliotek Assens Danija Skumringstimen
Assensskolen Skole Assens Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Auning Skole Skolebibliotek Auning Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Avedøre Bibliotek Bibliotek Hvidovre Danija Skumringstimen
Baggesenskolen Skolebibliotek Korsør Danija Morgengry - børn
Ballerup Bibliotekerne Bibliotek Ballerup Danija Skumringstimen
Bavnebakkeskolen Skole Støvring Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Bavnehøj Skole Skole Københacvn SV Danija Morgengry - børn
Bent Skov Larsen Foreningen Nordens lokalafdeling Humlebæk Danija Skumringstimen
Bibliotek & Medborgercenter Hedemarken - Albertslund Bibliotek Bibliotek Albertslund Danija Morgengry - børn
Biblioteket i Hollænderhallen Bibliotek Dragør Danija Morgengry - børn
Biblioteket i Thy Bibliotek Thisted Danija Morgengry - børn
Biblioteket i Vildbjerg Bibliotek Vildbjerg Danija Skumringstimen
Biblioteket Kulturværftet Bibliotek Helsingør Danija Skumringstimen
Biblioteket Kulturværftet Bibliotek Helsingør Danija Morgengry - børn
BillundSkole Skolebibliotek Billund Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Birkerød skole Skole Birkerød Danija Morgengry - børn
Blåhøj Skole Skolebibliotek Blåhøj Danija Morgengry - børn
Bogense Skole Skolebibliotek Bogense Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Borupgårdskolen Skolebibliotek Snekkersten Danija Morgengry - børn
Bov Bibliotek, Aabenraa Bibliotekerne Bibliotek Padborg Danija Morgengry - børn
Bramsnæsvigskolen Skolebibliotek Kirke Hyllinge Danija Morgengry - børn
Bredballe Privatskole Skole Vejle Ø Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Broager Skole Skolebibliotek Broager Danija
Brædstrup skole Skolebibliotek Brædstrup Danija Morgengry - børn
Brøndby-Bibliotekerne Bibliotek Brøndby Danija Morgengry - børn
Brønderslev Bibliotek Bibliotek Brønderslev Danija Skumringstimen
Brønderslev Bibliotek Bibliotek Brønderslev Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Brønshøj Bibliotek Bibliotek Brønshøj Danija Skumringstimen
C. la Cours Skole Skolebibliotek Randers C Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Dagskolen Vikasku Skole Frederiksberg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Dalgasskolen Skolebibliotek Brande Danija Morgengry - børn
Damhusengens Skole Skolebibliotek Vanløse Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Danehofskolen Skole Nyborg Danija Morgengry - børn
Dansborgskolen Skolebibliotek Hvidovre Danija Morgengry - børn
Daugård skole Skole Daugård Danija Morgengry - børn
Daugård skole Skolebibliotek Daugård Danija Morgengry - børn
Distriktsskolen Øst - Holebyafd. Skolebibliotek Holeby Danija Morgengry - børn
Dragør Bibiotekerne Bibliotek Dragør Danija Morgengry - børn
Ellebækskolen, afd. Kildemark Skolebibliotek Næstved Danija Morgengry - børn
Endrupskolen Skolebibliotek Fredensborg Danija Morgengry - børn
Endrupskolen Skolebibliotek Fredensborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
ENGBJERGSKOLEN Skole Herning Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Engelsborgskolen Skolebibliotek 2800 Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Engum skole Skole vejle ø Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Engum skole Skole Vejle Ø Danija Morgengry - unge
Engum Skole Skole Vejle Ø Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Eskild Højgaard Foreningen Nordens lokalafdeling Thyholm Danija Skumringstimen
Espergærde Bibliotek Bibliotek Espergærde Danija Skumringstimen
Felsted Bibliotek, Aabenraa Bibliotekerne Bibliotek Aabenraa Danija Morgengry - børn
Ferritslev Friskole Skole Ferritslev Danija Morgengry - børn
Fjordlandsskolen Skole Skibby Danija Morgengry - børn
Fjordlandsskolen Skolebibliotek Skibby Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Fladsåskolen afd. Mogenstrup Skole Næstved Danija Morgengry - børn
Foreningen Norden Brande Foreningen Nordens lokalafdeling Brande Danija Skumringstimen
Foreningen NORDEN Frederiksberg Foreningen Nordens lokalafdeling Frederiksberg Danija Skumringstimen
Foreningen Norden Hjørring Foreningen Nordens lokalafdeling Hjørring Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Foreningen Norden Hobro Afd. Foreningen Nordens lokalafdeling Hobro Danija Skumringstimen
Foreningen Norden i Karup Foreningen Nordens lokalafdeling Karup J Danija Skumringstimen
Foreningen Norden Kjellerupegnen Foreningen Nordens lokalafdeling Kjellerup Danija Skumringstimen
Foreningen NORDEN Midtfyn Foreningen Nordens lokalafdeling Ringe Danija Skumringstimen
Foreningen NORDEN Odder Foreningen Nordens lokalafdeling Odder Danija Skumringstimen
Foreningen Norden PRÆSTØ Foreningen Nordens lokalafdeling PRÆSTØ Danija Skumringstimen
Foreningen NORDEN Stevns Foreningen Nordens lokalafdeling Store Heddinge Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Foreningen Norden Aalborg og Omegn Foreningen Nordens lokalafdeling Vestbjerg Danija Skumringstimen
Foreningen NORDEN, Kerteminde-Munkebo Foreningen Nordens lokalafdeling Kerteminde Danija Skumringstimen
Foreningen NORDEN, Langeskov afd- Foreningen Nordens lokalafdeling Langeskov Danija Skumringstimen
Foreningen Norden, Nykøbing Falster Foreningen Nordens lokalafdeling Væggerløse Danija Skumringstimen
Foreningen NORDEN, Odsherred / Holbæk Foreningen Nordens lokalafdeling Vig Danija Skumringstimen
Foreningen Norden, Slagelse Lokalafdeling Foreningen Nordens lokalafdeling Slagelse Danija Skumringstimen
Foreningen Norden, Aabenraa lokalafdeling Foreningen Nordens lokalafdeling Aabenraa Danija Skumringstimen
Fredensborg Foreningen Nordens lokalafdeling Kvistgård Danija Skumringstimen
Fredericia Foreningen Nordens lokalafdeling Fredericia Danija Skumringstimen
Frederiks Fællesbibliotek Bibliotek Karup Danija Skumringstimen
Frederiksbjerg skole Skole Aarhus C Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Frederikshavn Bibliotek Bibliotek Frederikshavn Danija Skumringstimen
Frederikshavn Friskole Skole Frederikshavn Danija Morgengry - børn
Frederikssund foreningen Norden Foreningen Nordens lokalafdeling Frederikssund Danija Skumringstimen
Friskolen Skallerup Skole Hjørring Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Faaborg Bibliotek Bibliotek Faaborg Danija Skumringstimen
Gedved Bibliotek Bibliotek Gedved Danija Skumringstimen
Gl. Hjortespringskole Skolebibliotek Herlev Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Gladsaxe Bibliotekerne Bibliotek Søborg Danija Skumringstimen
Glostrup Bibliotek Foreningen Nordens lokalafdeling Glostrup Danija Skumringstimen
Glostrup Bibliotek Bibliotek By Danija Skumringstimen
Gram Bibliotek Bibliotek Gram Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Grenaa Bibliotek Bibliotek Grenaa Danija Skumringstimen
Guldborgsund bibliotekerne - Nørre Alslev filial Bibliotek Nørre Alslev Danija Morgengry - børn
Guldborgsund bibliotekerne - Sakskøbing filial Bibliotek Sakskøbing Danija Morgengry - børn
Guldborgsund bibliotekerne - Stubbekøbing filial Bibliotek Stubbekøbing Danija Morgengry - børn
Guldborgsund bibliotekerne - Væggerløse filial Bibliotek Væggerløse Danija Morgengry - børn
Guldborgsund-bibliotekerne hovedbibliotek Bibliotek Nykøbing F. Danija Skumringstimen
Guldborgsund-bibliotekerne Nysted filial Bibliotek Nysted Danija Morgengry - børn
gungehusskolen Skolebibliotek hvidovre Danija Morgengry - børn
Gærum Skoleafdeling Skole Frederikshavn Danija Morgengry - børn
Haderslev Bibliotekerne, her: Vojens Bibliotek Bibliotek Vojens Danija
Hadsten Bibliotek Bibliotek Hadsten Danija Skumringstimen
Hadsund Bibliotek Bibliotek hadsund Danija Skumringstimen
Halsnæs Bibliotekerne Bibliotek Hundested Danija Skumringstimen
Harlev Bibliotek Bibliotek Harlev J Danija Skumringstimen
Hastrupskolen Skole Køge Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Helsinge Bibliotek Bibliotek Helsinge Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Hillerødsholmskolen Skolebibliotek Hillerød Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Hobrovejens skole Skole Randers Danija Morgengry - børn
Hobrovejens Skole Skole Randers NV Danija
Holmegårdsskolen Skolebibliotek Hvidovre Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
holstebro Bibliotek Bibliotek Holstebro Danija Skumringstimen
Hornbæk Bibliotek Bibliotek Hornbæk Danija Skumringstimen
Horne Skole Skole Hirtshals Danija Morgengry - børn
Hotherskolen Skole Hårlev Danija Morgengry - børn
Højmark Skole Skolebibliotek Lem St Danija Morgengry - børn
Ikast Østre skole Skolebibliotek Ikast Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Ikast-Brande Bibliotek Bibliotek Brande Danija Skumringstimen
Ikast-Brande Bibliotek Bibliotek Brande Danija Morgengry - børn
Irene Christensen - Biblioteket Bibliotek Vester Skerninge Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Jammerbugt Bibliotekerne Bibliotek Brovst Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Jammerbugt Bibliotekerne Bibliotek Aabybro Danija Morgengry - børn
Jonna Lamhauge Skolebibliotek Holmegaard Danija Morgengry - børn
Karensmindeskolen Skolebibliotek Støvring Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Kasperskolen Skole Ballerup Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Kattegatskolen Skolebibliotek Grenaa Danija Morgengry - børn
Kerteminde Bibliotekerne Bibliotek Munkebo Danija Skumringstimen
KIbæk Skole Skolebibliotek Kibæk Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Kildebakkeskolen Skole Vildbjerg Danija Morgengry - børn
Kildegårdskolen Skolebibliotek Herlev Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Kildevældsskolen Skolebibliotek København Ø Danija Morgengry - børn
Kirke Hyllinge Skole Skolebibliotek Kirke Hyllinge Danija Morgengry - børn
Kirkeskovsskolen Skole Rude Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Kirstinebjergskolen afdeling Høgevej Skole Fredericia Danija Morgengry - børn
klokkerholm skole Skole hjallerup Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Klostermarksskolen Skolebibliotek Roskilde Danija Morgengry - børn
Kobberbakkeskolen, afd. Sydby Skolebibliotek Næstved Danija Morgengry - børn
Kolding Realskole Bibliotek Kolding Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Kolding Realskole Skole Kolding Danija Morgengry - børn
Koldingbibliotekerne Bibliotek Kolding Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Kongeskærskolen Skolebibliotek Allinge Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Kongsbjergskolen Skolebibliotek Lunderskov Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
KonTiki Skole Hillerød Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Korsør Bibliotek og Borgerservice Bibliotek Korsør Danija Skumringstimen
Kristrup Skole Skole Randers SØ Danija Morgengry - børn
Kulturstationen Vanløse Bibliotek Vanløse Danija Skumringstimen
Langeland Bibliotek Bibliotek Rudkøbing Danija Skumringstimen
langelinieskolen Skole København Ø Danija Morgengry - unge
Langå Skole Skolebibliotek Langå Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Langå Skole Skolebibliotek Langå Danija Morgengry - børn
Lille Næstved Skole, afdeling Hyllinge Skole Næstved Danija Morgengry - børn
Lillebæltskolen Skolebibliotek Middelfart Danija Morgengry - børn
Lindehøjskolen Skolebibliotek Bagsværd Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Lyngby-Taarbæk bibliotekerne Bibliotek Lyngby Danija Skumringstimen
Lyngby-Taarbæk lokalafdeling Foreningen Nordens lokalafdeling Kgs. Lyngby Danija Skumringstimen
Lynghedeskolen afd Søndre Skolebibliotek Grindsted Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Lyshøjskolen Skole Kolding Danija Morgengry - børn
Lyshøjskolen Lyshøj Nord Skolebibliotek Kolding Danija Morgengry - unge
Løjt Kirkeby skole Skolebibliotek Aabenraa Danija Morgengry - børn
Mariagerfjord Bibliotekerne Bibliotek Arden Danija Skumringstimen
Marie Mørks skole Skole Hillerød Danija Morgengry - børn
Marievangsskolen Skolebibliotek Slagelse Danija Morgengry - børn
Marievangsskolen Skolebibliotek Slagelse Danija Morgengry - børn
Midtskolen afd. Møllevang Skole Rønnede Danija Morgengry - børn
Morsø Folkebibliotek Bibliotek Nykøbing Mors Danija Morgengry - børn
Morsø Folkebibliotek Bibliotek Nykøbing Mors Danija Morgengry - børn
Morten Børup Skolen Skole Skanderborg Danija Morgengry - børn
Munkekærskolen Skolebibliotek Solrød Strand Danija Morgengry - børn
Møldrup Fællesbibliotek Bibliotek Møldrup Danija Skumringstimen
Måløvhøj Skole Skole Måløv Danija Morgengry - børn
N Zahles Gymnasieskole Skole København k Danija Morgengry - børn
Nivå Bibliotek Bibliotek Nivå Danija Skumringstimen
Nivå Skole Skole Nivå Danija Morgengry - børn
Nordby Bibliotek - Samsø Bibliotek Samsø Danija Skumringstimen
NORDEN Hjørring Foreningen Nordens lokalafdeling Hjørring Danija Skumringstimen
NORDEN Odense Foreningen Nordens lokalafdeling Ørbæk Danija Skumringstimen
Nordstjerneskolen Helsinge Skolebibliotek Helsinge Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Nyborg Bibliotek Bibliotek Nyborg Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Nymarkskolen Skolebibliotek Slagelse Danija Morgengry - børn
Nyrupskolen Skole Kalundborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Nyrupskolen Skolebibliotek Kalundborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Nysted Bibliotek Bibliotek Nykøbing F Danija Skumringstimen
Næstved Bibliotek & Borgerservice Bibliotek Næstved Danija Skumringstimen
Nørre Alslev skole Skolebibliotek Nørre Alslev Danija Morgengry - børn
Nørre Snede Bibliotek Bibliotek Nørre Snede Danija Morgengry - børn
Nørre Vedby skole og børnehus Skole Nørre Alslev Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Nørre-Snede Bibliotek Bibliotek Ikast Danija Skumringstimen
Odder Bibliotek Bibliotek Odder Danija Skumringstimen
odder kirke Anden institution odder Danija Skumringstimen
Odder Sognekirke Anden institution Odder Danija Skumringstimen
Odsherred Bibliotek og Kulturhuse Bibliotek Asnæs Danija Skumringstimen
Osted friskole Skole 4320 Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Paradisbakkeskolen Skole Nexø Danija Morgengry - børn
Parkvejens skole Skolebibliotek Odder Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Pilehaveskolen Skolebibliotek Assens Danija Morgengry - børn
Pindstrupskolen Skolebibliotek Ryomgård Danija Morgengry - børn
PLC - Pædagogik & Læring Anden institution Vejle Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Professionshøjskolen Absalon Anden institution Roskilde Danija
Præstemoseskolen Skolebibliotek Hvidovre Danija Morgengry - børn
Præstø SKole Skole Præstø Danija Morgengry - børn
Præstøskole Skole Præstø Danija Morgengry - børn
Paarup Skole Skole Odense NV Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Randers Bibliotek Foreningen Nordens lokalafdeling Randers NV Danija Skumringstimen
Randers Bibliotek Øst Bibliotek Randers NØ Danija Morgengry - børn
Randers Lille Skole Skole Randers Danija Morgengry - børn
Rindum Kjærgaard Skole Ringkøbing Danija Morgengry - børn
Ringkøbing-Skjern bibliotekerne Bibliotek Tarm Danija Skumringstimen
Ringsted Bibliotek og Borgerservice Bibliotek Ringsted Danija Skumringstimen
Risskov skole Skole Brabrand Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Roskilde lilleskole Skole Roskilde Danija Morgengry - børn
Rougsøskolen Skolebibliotek Ørsted Danija Morgengry - børn
Rudersdal Bibliotekerne Bibliotek Birkerød Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Rungsted private Realskole Skolebibliotek Rungsted Kyst Danija Morgengry - børn
Rynkevangskolen Skole Kalundborg Danija Morgengry - børn
Rødekro Bibliotek, Aabenraa Bibliotekerne Bibliotek Rødekro Danija Morgengry - børn
Sabro Bibliotek (Sabro Biblioteks Venner) Bibliotek Sabro Danija Skumringstimen
Samsø Bibliotek Bibliotek Samsø Danija Skumringstimen
Sankt Olavs menighed Anden institution København N. Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
sdr. Bjert Centralskole Skole Bjert Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Sdr. Vang Skole Skolebibliotek Kolding Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Sjølund-Hejls Skole Skole Sjølund Danija Morgengry - børn
Skagen Skoleafdeling Skole Skagen Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Skallerup kirke Anden institution Hjørring Danija Skumringstimen
Skibet Skole Skolebibliotek Vejle Danija Morgengry - unge
Skjern-Tarm-Videbæk Foreningen Nordens lokalafdeling Skjern Danija Skumringstimen
Skodborg Børnecenter Skole Rødding Danija Morgengry - børn
Skolen på Herredsåsen Skole Kalundborg Danija Morgengry - børn
Skolen på Herredsåsen Skolebibliotek Kalundborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Skolen på Islands Brygge Skole Kbh. S Danija Morgengry - børn
Skælskør Bibliotek og Borgerservice Bibliotek Skælskør Danija Skumringstimen
skælskør skole Skole Skælskør Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Skærbæk Distriktsskole Skole Skærbæk Danija Morgengry - børn
Skørping Skolebibliotek Skole Skørping Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Skårup Skole Skole Skårup Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Slagelse Bibliotek og Borgerservice Bibliotek Slagelse Danija Skumringstimen
snejbjerg skole Skolebibliotek herning Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Solvangskolen Skolebibliotek Farum Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Sorø Bibliotek Bibliotek Sorø Danija Skumringstimen
Stensballeskolen Skolebibliotek Horsens Danija Morgengry - børn
Stevn Foreningen Nordens lokalafdeling Store Heddinge Danija Skumringstimen
Strandby Skoleafdeling Skolebibliotek Strandby Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Strandparkskolen Skole København sv Danija Morgengry - børn
Sunds Skole Skolebibliotek Sunds Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
SUNDskolen Skole Nykøbing F. Danija Morgengry - børn
Susåskolen afd, Holsted Skolebibliotek Næstved Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Svebølle Skole Skolebibliotek Svebølle Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Svendborg Bibliotek Bibliotek Svendborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Syddjurs Bibliotek, Hornslet Bibliotek Hornslet Danija Skumringstimen
Sydhavnens Bibliotek Bibliotek København SV Danija Skumringstimen
Søborg Privatskole Skole Gilleleje Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Sønderbroskolen Skolebibliotek Aalborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Sønderskov-Skolen Skolebibliotek Sønderborg Danija Morgengry - børn
Søndersøskolen Skole Værløse Danija Morgengry - børn
Søndersøskolen Skole Odense NV Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Søndersøskolen Skole Værløse Danija Morgengry - børn
Tarup Skole Skolebibliotek Odense Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Thisted Bibliotek Bibliotek Thisted Danija Skumringstimen
Tilst Skole Skole Tilst Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Tim Skole Skolebibliotek Tim Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Tinglev Bibliotek, Aabenraa Bibliotekerne Bibliotek Tinglev Danija Morgengry - børn
Tjørnegårdsskolen Skolebibliotek Gentofte Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Tofthøjskolen Skolebibliotek Storvorde Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Tove Ditlevsens Skole Skole København V Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Trekronerskolen Skolebibliotek Roskilde Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Trongårdsskolen Skole Lyngby Danija Morgengry - børn
Trunderup Friskole Skole Kværndrup Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Tønder Grundskole Bibliotek Tønder Danija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Tønder Kommunes Biblioteker Bibliotek Tønder Danija Morgengry - børn
Tårnby Kommunebiblioteker Bibliotek Kastrup Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Tåsingeskolen Skolebibliotek Svendborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Tåsingeskolen Skolebibliotek Svendborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
v/formand Beth Espedal Foreningen Nordens lokalafdeling Hillerød Danija Skumringstimen
Valby Skole Skole Valby Danija Morgengry - unge, Skumringstimen
valdemarskolen Skole ringsted Danija Morgengry - børn
Valdemarskolen Skole Ringsted Danija Morgengry - børn
Vamdrup skole Skolebibliotek Bjert Danija Morgengry - børn
Vamdrup skole Skolebibliotek Vamdrup Danija Morgengry - børn
Varde Bibliotek Bibliotek Vejle Danija Skumringstimen
Varnæs skole Skole Aabenraa Danija Morgengry - børn
vejen Bibliotek Bibliotek Vejen Danija Skumringstimen
Vejen Bibliotek Bibliotek Vejen Danija Morgengry - børn
Veste Skole Skolebibliotek Svendborg Danija Morgengry - børn
Vesterbro Bibliotek og Kulturhus Bibliotek København V Danija Skumringstimen
Vestervangskolen Skole Herning Danija Morgengry - børn
Vesthimmerlands biblioteker Bibliotek Aalestrup Danija Skumringstimen
Vesthimmerlands biblioteker, Farsø Bibliotek Farsø Danija Skumringstimen
vibeke berg Skolebibliotek herning Danija Morgengry - børn
Viborg Bibliotekerne Bibliotek Viborg Danija Skumringstimen
Vigerslev Alles Skole Skole Valby Danija Morgengry - børn
Vinding Skole Skolebibliotek Sørvad Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Visit Ikast-Brande Anden institution Brande Danija Skumringstimen
voerladegård skole Skole skanderborg Danija Morgengry - børn
Vojens Bibliotek Bibliotek Vojens Danija
Vonsild Skole Skolebibliotek Kolding Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Vordingborg Bibliotekerne Bibliotek Vordingborg Danija Skumringstimen
Ærø Folkebibliotek Bibliotek Marstal Danija Skumringstimen
Ølgod Bibliotek Bibliotek Ølgod Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
ørbæk bibliotek Bibliotek Ørbæk Danija Morgengry - børn
Ørkildskolen afd. Øst Skolebibliotek Svendborg Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Ørkildskolen Byen Skolebibliotek Svendborg Danija Morgengry - børn
Øster Åby Friskole Skole Skårup Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Østerbro bibliotek Bibliotek Købenahvn Ø Danija Morgengry - børn
Østerbro Lilleskole Skole Kbh. Ø Danija Morgengry - børn
Østre Skole Skole Thisted Danija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Aabenraa Bibliotek Bibliotek Aabenraa Danija Skumringstimen
Aabenraa Bibliotek Bibliotek aabenraa Danija Morgengry - børn, Skumringstimen
Ådalskolen Skole Ringsted Danija Morgengry - børn
Årslev Bibliotek Bibliotek Årslev Danija Skumringstimen
Adavere raamatukogu (Põltsamaa Raamatukogu haruraamatukogu) Raamatukogu Adavere Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus
Aegviidu Vallaraamatukogu Raamatukogu Aegviidu Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Ahula Raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Antsla Gümnaasium Kool Antsla Estija Hommikuhämarus
Are Kool Kool Pärnumaa Estija Hommikuhämarus
Are Raamatukogu Raamatukogu Pärnumaa Estija Hommikuhämarus
Aruvälja raamatukogu Raamatukogu Pärnu Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Audru Raamatukogu Raamatukogu Pärnu Estija Õhtuhämarus
Avinurme raamatukogu Raamatukogu Avinurme alev, Mustvee Vald, Jõgeva maakond Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Elva Linnaraamatukogu Raamatukogu Elva Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Harku raamatukogu Raamatukogu Harku alevik Estija Hommikuhämarus
Hugo Treffneri Gümnaasium Kool Tartu Estija Hommikuhämarus
Haanja Kool Kool Haanja küla Rõuge vald Estija Hommikuhämarus
Haapsalu Noorte Huvikeskus Kool Haapsalu Estija Õhtuhämarus
Haapsalu Põhikool Kool Haapsalu Estija Hommikuhämarus
Haapsalu Põhikool Kool Haapsalu linn Estija Hommikuhämarus
Haapsalu Põhikool Kool Haapsalu Estija Hommikuhämarus
Haapsalu Põhikool Kool Haapsalu Estija Hommikuhämarus
IisakuRaamatukogu Raamatukogu Iisaku Estija Hommikuhämarus
International House Tartu Institutsioon Tartu Estija Õhtuhämarus
Jõgeva Linnaraamatukogu Raamatukogu Jõgeva Estija Hommikuhämarus
Jõhvi Keskraamatukogu Raamatukogu Jõhvi Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Jõhvi Keskraamatukogu LASTEOSAKOND Raamatukogu Jõhvi Estija Hommikuhämarus
Juurikaru Põhikool Kool Linn Estija Hommikuhämarus
Jüri Raamatukogu Library Harjumaa Estija Morning dawn - children
Jäneda raamatukogu Raamatukogu Tapa vald Estija Hommikuhämarus
Järvamaa Keskraamatukogu Raamatukogu Paide Estija Hommikuhämarus
Kalamaja raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Kehra raamatukogu Raamatukogu Kehra, Anija vald Estija Hommikuhämarus
Kiili Raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Kirbla raamatukogu Raamatukogu Kirbla Estija Õhtuhämarus
Kiviõli Linnaraamatukogu Raamatukogu Kiviõli Estija Hommikuhämarus
Kivi-Vigala raamatukogu Raamatukogu Rapla maakond Estija Hommikuhämarus
Kohtla-Järve Keskraamatukogu Raamatukogu Kohtla-Järve Estija Hommikuhämarus
Kohtla-Nõmme Rahvaraamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Kõmsi raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Koonga ja Lõpe koolid Kool Lääneranna vald Estija Hommikuhämarus
Koonga Kool Kool Koonga küla Estija
Koosa raamatukogu Raamatukogu Koosa küla Estija Hommikuhämarus
KOSE RAAMATUKOGU Raamatukogu HARJUMAA, KOSE VALD Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Kultuuri- ja pärimustalu MTÜ Institutsioon Võru vald Loosi küla Estija Õhtuhämarus
Kuremäe raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Kuremaa Raamatukogu Raamatukogu Kuremaa Estija Hommikuhämarus
Kurtna raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Käina raamatukogu Raamatukogu Käina Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus
Lihula Gümnaasium Kool Lihula Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Lihula raamatukogu Raamatukogu Lihula Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Lindi Lasteaed-Algkool Kool Pärnu linn Estija Hommikuhämarus
Lindi Lasteaed-Algkool Kool Pärnu linn Estija Hommikuhämarus
Loosi raamatukogu Raamatukogu Võru vald Loosi küla Estija Hommikuhämarus
Lüllemäe raamatukogu Raamatukogu Lüllemäe küla Estija Hommikuhämarus
Lähte Ühisraamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Lääne Maakonna Keskraamatukogu Raamatukogu Haapsalu Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus
Lääne-Virumaa Keskraamatukogu Raamatukogu Rakvere Estija Hommikuhämarus
Maidla haruraamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Mõisaküla Raamatukogu Raamatukogu Mõisaküla Estija Hommikuhämarus
Mustvee linnaraamatukogu Raamatukogu Mustvee linn Estija Õhtuhämarus
Muuga raamatukogu Raamatukogu Vinni vald Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Männiku raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Maarja-Magdaleena raamatukogu Library Tartu vald, Tartumaa Estija Morning dawn - children, Morning dawn - youth
Narva Keskraamatukogu Raamatukogu Narva Estija Hommikuhämarus
Narva Vanalinna Riigikool Kool Narva Estija Hommikuhämarus
Narva-Jõesuu Linnaraamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Nõmme raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Nurmenuku raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Osula raamatukogu Raamatukogu Võru Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Paikus Lasteaed Kool Pärnu linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Paikuse raamatukogu Raamatukogu Pärnu Estija
Pajusi raamatukogu Raamatukogu Põltsamaa Estija Hommikuhämarus
Palade Raamatukogu Raamatukogu Kärdla Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Palamuse Raamatukogu Raamatukogu Jõgevamaa Estija Hommikuhämarus
Paldiski Linnaraamatukogu Raamatukogu Paldiski Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Parksepa Keskkool Raamatukogu Võru maakond Estija Hommikuhämarus
Põlgaste raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Põltsamaa Raamatukogu Library Põltsamaa Estija Morning dawn - children, Evening dusk
Põltsamaa Raamatukogu lasteosakond Raamatukogu Põltsamaa Estija Hommikuhämarus
Põltsamaa Vallaraamatukogu Adaveres Kull Raamatukogu Adavere alevik Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus
Põltsamaa Ühisgümnaasium Kool Põltsamaa Estija Hommikuhämarus
Püssi haruraamatukogu Raamatukogu Püssi Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Pärnu Keskraamatukogu Raamatukogu Pärnu Estija Hommikuhämarus
Pärnu Keskraamatukogu Ranna harukogu Raamatukogu Pärnu Estija Hommikuhämarus
Pärnu Raeküla Lasteaed Kool Pärnu Estija Hommikuhämarus
Pärnu Ülejõe Põhikool Kool Pärnu Estija
Pärnu-Jaagupi raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Õhtuhämarus
Pärnumaa Arenduskeskus Institutsioon Pärnu Estija Hommikuhämarus
Pääsküla raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Pääsupesa lasteaed Kool Haapsalu linn Estija Hommikuhämarus
Rapla Kesklinna Kool Kool Rapla Estija Hommikuhämarus
Rapla Keskraamatukogu Raamatukogu Rapla Estija Hommikuhämarus
Ridala Põhikool Kool Haapsalu Estija Hommikuhämarus
Ridala Raamatukogu Raamatukogu Haapsalu Estija Hommikuhämarus
Riidaja raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Risti Põhikool Kool Risti Estija Hommikuhämarus
Rita Merekivi Raamatukogu Järvakandi Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Raasiku Raamatukogu Raamatukogu Raasiku vald Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Sagdalen skole Skole Strømmen Estija
Sauga raamatukogu Raamatukogu Sauga alevik Estija Hommikuhämarus
Saverna Rahvaraamatukogu Raamatukogu Põlvamaa Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Seljametsa lasteaed Institutsioon Pärnu linn Estija Hommikuhämarus
Seljametsa Lasteaed Kool Pärnu Estija Hommikuhämarus
Siimusti Raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Sillamäe Raamatukogu Raamatukogu Sillamäe Estija Hommikuhämarus
Sindi Linnaraamatukogu Raamatukogu Sindi Estija Õhtuhämarus
Soome Instituudi raamatukogu Kirjasto Tartu Estija Iltahämärässä
Suigu raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Sääse raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Tahkuranna LAK Kool Võiste alevik/Häädemeeste vald/Pärnumaa Estija Hommikuhämarus
Tallinna Keskraamatukogu eestikeelse kirjanduse osakond Raamatukogu Tallinn Estija Õhtuhämarus
Tallinna Keskraamatukogu võõrkeelse kirjanduse osakond Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Tallinna Keskraamatukogu, Kännukuke raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Tallinna Keskraamatukogu, Männi raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija
Tallinna Keskraamatukogu, Paepealse raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Tallinna Keskraamatukogu, Sõle raamatukogu Raamatukogu Tallinn Estija Hommikuhämarus
Tallinna Lepatriinu Lasteaed Kool Tallinn Estija Hommikuhämarus
Tallinna Tuule Lasteaed Kool Tallinn Estija Hommikuhämarus
Tartu Herbert Masingu Kool Kool Tartu Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Tartu Kesklinna Kool Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Tartu Linnaraamatukogu Karlova- Ropka harukogu Raamatukogu Tartu Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus
Tartu Linnaraamatukogu, Annelinna harukogu Raamatukogu Tartu Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Tori Põhikool Kool Pärnumaa Estija Hommikuhämarus
Tõstamaa raamatukogu Bibliotek Pärnu Estija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Treimani Raamatukogu Raamatukogu Häädemeeste vald Estija Hommikuhämarus
Tsolgo raamatukogu Raamatukogu Võru Estija Hommikuhämarus
Uhtna raamatukogu Raamatukogu Lääne-Virumaa Estija Hommikuhämarus
Ulvi raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Uulu raamatukogu Raamatukogu Pärnumaa Estija Hommikuhämarus
Vaida raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Õhtuhämarus
Vaike Rätsepp Bibliotek Võru Estija Skumringstimen
Vana-Vastseliina Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Vastemõisa raamatukogu Raamatukogu Viljandi maakond Estija Hommikuhämarus
Vastse-Kuuste raamatukogu Raamatukogu Vastse-Kuuste Estija Hommikuhämarus
Viimsi Raamatukogu Raamatukogu Viimsi vald Estija Õhtuhämarus
Viimsi raamatukogu Randvere harukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus
Viljandi Huvikool Kool Viljandi Estija Hommikuhämarus
Virtsu Kool Kool Linn Estija Hommikuhämarus, Hommikuhämarus
Viru-Nigula Raamatukogu Raamatukogu Viru-Nigula Estija Hommikuhämarus
Viru-Nigula Valla raamatukogu Raamatukogu Kunda Estija Hommikuhämarus
Võidula raamatukogu Raamatukogu Pärnu maakond Estija Õhtuhämarus
Voka raamatukogu Raamatukogu Linn Estija Hommikuhämarus, Õhtuhämarus
Võru Täiskasvanute Gümnaasium Kool Võru Estija Hommikuhämarus
Vändra Gümnaasium Kool Vändra alev Estija
Vändra lasteaed Institutsioon Vändra Estija Hommikuhämarus
Vääna Raamatukogu Library City Estija
Bonäs skola Skola Jakobstad Suomija Kura Gryning - barn
Aleksis Kiven koulu, Siuntio Koulu Kaupunki Suomija Aamuhämärässä - lapset
Amosparkens skola Skola Kimito Suomija Kura Gryning - barn
Bergö bibliotek Bibliotek Bergö Suomija Kura Gryning - barn
Bergö skola Skola Bergö Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Björneborgs svenska samskola Skola Björneborg Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Borgå stadsbibliotek Bibliotek Borgå Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Dalsbruks bibliotek Bibliotek Dalsbruk Suomija Kura Skymning
Donnerska skolan>Donnerska skolan Skola Karleby Suomija Kura Gryning - unga
Donnerska skolan Skola Karleby Suomija Kura Gryning - unga
Ekenäs högstadieskola Skola Ekenäs Suomija Kura Gryning - unga
Elomaan koulu Koulu Hirvensalmi Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Emolahden koulu Koulu Pyhäsalmi Suomija Aamuhämärässä - lapset
Espoon Pohjola-Norden Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Espoo Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Föreningen Norden i Sibbo Föreningen Nordens lokalavdelning Sibbo Suomija Kura Skymning
Föreningen Norden Pieksämäki Föreningen Nordens lokalavdelning Naarajärvi Suomija Kura Skymning
Hamina-Vehkalahden Pohjola-Norden Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Hamina Suomija Iltahämärässä
Hangon kaupunginkirjasto Kirjasto Kaupunki Suomija Iltahämärässä
Hangon kaupunginkirjasto Kirjasto Hanko Suomija Iltahämärässä
Hangö stadsbibliotek Bibliotek Hangö Suomija Kura Skymning
Hankasalmen kirjasto Kirjasto Hankasalmi Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Harjuniityn koulu Koulukirjasto Nokia Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Herttoniemen yhteiskoulu Koulu Helsinki Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Hoitokoti VillaLyhde Muu instituutio Espoo Suomija Iltahämärässä
Houtskärs Bibliotek Bibliotek Pargas Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Huittisten kaupunginkirjasto / pääkirjasto Kirjasto Huittinen Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Högstadiet i Petalax Skola Petalax Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Iisalmen Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Iisalmi Suomija Aamuhämärässä - lapset
Inarin kunnankirjasto Kirjasto Ivalo Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Iniö bibliotek Bibliotek Iniö Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Inkeri&Eelis Oy Muu instituutio Kuopio Suomija Iltahämärässä
Jalavapuiston koulu Koulu Espoo Suomija Aamuhämärässä - lapset
Joensuun lyseon lukion aikuislinja Koulu Joensuu Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Joensuun Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Joensuu Suomija Iltahämärässä
Joensuun seutukirjasto Kirjasto Joensuu Suomija Iltahämärässä
Jyväskylän Pohjola-Norden ry Föreningen Nordens lokalavdelning Jyväskylä Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kangasalan kaupunginkirjasto Kirjasto Kangasala Suomija Iltahämärässä
Kangasalan Pohjola-Norden Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset KANGASALA Suomija Iltahämärässä
Karhunmäen koulu Koulu Joensuu Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Karigasniemen koulu Skole Karigasniemi Suomija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Karis Antikvariat Annen institusjon Karis Suomija Morgengry - barn, Skumringstime
Karleby stadsbibliotek Bibliotek Karleby Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Karstulan Kunnankirjasto Kirjasto Karstula Suomija Aamuhämärässä - lapset
Katedralskolan i Åbo Skola Åbo Suomija Kura Gryning - unga
Kehitysvammatuki 57 ry. Muu instituutio Helsinki Suomija
Kemin kaupunginkirjasto Kirjasto Kemi Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Keravan kaupunginkirjasto Kirjasto KERAVA Suomija Iltahämärässä
Keravan Pohjola-Norden Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Kerava Suomija Iltahämärässä
Keravanjoen koulu Skole Kerava Suomija
Kilterin koulu språkbad Skola Vantaa Suomija Kura Gryning - unga
Kimpisen lukio Skola Villmanstrand Suomija Kura Gryning - unga
Kolarin yläkoulu Koulu Kolari Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Korsholms bibliotek Bibliotek Korsholm Suomija Kura Gryning - barn
Korsnäs kommunbibliotek Bibliotek Korsnäs Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Korsnäs Kyrkoby skola Skola Korsnäs Suomija Kura Gryning - barn
Koskenmäen koulu Skola Nokia Suomija Kura Gryning - barn
Kotka Svenska Samskola Skola KOTKA Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Kotkan kaupunginkirjasto Kirjasto Kotka Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Kotkan Pohjola-Norden ry Anden institution Kotka Suomija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Kuopion Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Kuopio Suomija Aamuhämärässä - lapset
Kuulammen koulu Koulu Oulu Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Kuusamon kaupunginkirjasto Kirjasto Kuusamo Suomija Iltahämärässä
Kvevlax skola Skola Kvevlax Suomija Kura Gryning - barn
Kvevlax skola Skola Kvevlax Suomija Kura Gryning - barn
Kvevlax skola åk 1 Skola Kvevlax Suomija Kura Gryning - barn
Kyrkbackens skola Skola Karleby Suomija Kura Gryning - barn
Kyrkbackens skola Skola Nagu Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Kyrkostrands skola Skola Jakobstad Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Lagmans skola Skola Jakobstad Suomija Kura Gryning - barn
Lahden Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Lahti Suomija Iltahämärässä
Lappeenrannan kaupunginkirjasto Kirjasto Lappeenranta Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Lappeenrannan steinerkoulu Skola Lappeenranta Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Lappfjärd skola Skola Lappfjärd Suomija Kura Gryning - barn
Lappfjärd skola Skola Lappfjärd Suomija Kura Gryning - barn
Lapuan Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Lapua Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Launeen peruskoulu Koulu Lahti Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Lehmijärven koulu Koulu Lohja Suomija Aamuhämärässä - lapset
Lempäälän kunnankirjasto Kirjasto Lempäälä Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Lempäälän Pohjola-Norden Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Lempäälä Suomija Iltahämärässä
Leppävirran kunnankirjasto Kirjasto Leppävirta Suomija Iltahämärässä
Lepsämän koulu Koulu Lepsämä Suomija Aamuhämärässä - lapset
Lieksan kirjasto Kirjasto Lieksa Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Littoisten kirjasto Kirjasto Littoinen Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Lohjan Pohjola-Norden yhdistys Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset LOHJA Suomija Aamuhämärässä - lapset
Loimaan pääkirjasto Kirjasto Loimaa Suomija Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Louhiojan koulu Koulu Eno Suomija
Louhiojan koulu Koulu Joensuu Suomija Aamuhämärässä - lapset
Loviisan pääkirjasto Kirjasto LOVIISA Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Lovisa Gymnasium Skola Lovisa Suomija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Lovisanejdens högstadium Skola Lovisa, Finland Suomija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Malax kommunbibliotek Bibliotek Malax Suomija Kura Gryning - barn
Mattlidens skola Skola ESBO STAD Suomija Kura Gryning - barn
mikkeli Koulukirjasto Kaupunki Suomija
mikkeli Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset mikkeli Suomija
Munkkiniemen yhteiskoulu Koulukirjasto Helsinki Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Munkkiniemen yhteiskoulu Skola Helsingfors Suomija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Nagu bibliotek Bibliotek Nagu Suomija Kura Gryning - barn
Nakkilan kirjasto Kirjasto Nakkila Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Nepenmäen koulu Koulu Joensuu Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Nordenföreningen i Närpes Föreningen Nordens lokalavdelning Närpes Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Nordisk kulturkontakt Bibliotek Helsingfors Suomija Kura Gryning - barn
Nordisk kulturkontakts specialbiliotek Bibliotek Helsingfors Suomija Kura Gryning - barn
Norra Korsholms skola Skola Karperö Suomija Kura Gryning - barn
Nykarleby stadsbibliotek Bibliotek Nykarleby Suomija Kura Gryning - barn
Orimattilan Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Orimattila Suomija Iltahämärässä
Orimattilan yhteiskoulu Koulu Orimattila Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Oulun steinerkoulu Skola Oulu Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Paimion kaupunginkirjasto Kirjasto Paimio Suomija Aamuhämärässä - lapset
Pedersöre kommunbibliotek Bibliotek Bennäs Suomija Kura Gryning - unga
Peltolan koulu Koulu VANTAA Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Pernå närbibliotek Bibliotek PERNÅ Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Pieksämäki Föreningen Nordens lokalavdelning Venetmäki Suomija
Pihtiputaan kirjasto Kirjasto Pihtipudas Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Pohjola norden iKorsholm Föreningen Nordens lokalavdelning Korsholm Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Pohjola-Norden i Kristinestad Föreningen Nordens lokalavdelning Kristinestad Suomija Kura Gryning - barn
Pohjola-Norden Pargas Föreningen Nordens lokalavdelning Pargas Suomija Kura Skymning
Pojjola-Norden Huittinen Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Huittinen Suomija Iltahämärässä
Porin pääkirjasto Kirjasto Pori Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
PPKY Selänne, Haapajärven ikäihmisten päivätoiminta Muu instituutio Haapajärvi Suomija
Puistokadun koulu Koulu Loimaa Suomija
Rahkosen kirjasto Kirjasto Rahkonen Suomija Aamuhämärässä - lapset
Raision ja Naantalin Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Raisio Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Raseborgs stadsbibliotek/ Svartå filialbibliotel Bibliotek Svartå Suomija Kura Skymning
Rekivaaran koulu Koulu Hammaslahti Suomija Aamuhämärässä - lapset
Richardsgatans bibliotek Bibliotek Helsingfors Suomija Kura Skymning
Rovaniemen kaupunginkirjasto Kirjasto Rovaniemi Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Ruoveden kunnankirjasto Kirjasto Ruovesi Suomija
Ruoveden kunnankirjasto Kirjasto Ruovesi Suomija
S:t Olofsskolan Skole Åbo Suomija Morgengry - unge
Salon Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Salo Suomija Aamuhämärässä - lapset
Salon pääkirjasto Kirjasto Salo Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Sammonlahden koulu Skola Villmanstrand Suomija Kura Gryning - unga
Sarlinska skolan Skola Pargas Suomija Kura Gryning - unga
Savonlinnan kaupunginkirjasto Kirjasto Savonlinna Suomija Iltahämärässä
Seinäjoen seudun Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Seinäjoki Suomija Iltahämärässä
Selänne Lähdetien Päivätoiminta Muu instituutio Pyhäjärvi Suomija Iltahämärässä
Seminarieskolan Skola Ekenäs Suomija Kura Gryning - barn
Sipoon kirjasto Kirjasto Söderkulla Suomija Iltahämärässä
Sjundeå svenska skola Skola Sjundeå Suomija Kura Gryning - barn
Skräbböle skola Skola PARGAS Suomija Kura Gryning - barn
Skärgårdshavets skola Skola korpo Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Stadsbibliotek i Kristinestad Bibliotek Kristinestad Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Stadsbiblioteket i Jakobstad Bibliotek Jakobstad Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Stadsbiblioteket i Närpes Bibliotek Närpes Suomija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Säkylän kunnankirjasto Kirjasto Säkylä Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Taklax skola Skola Taklax Suomija Kura Gryning - barn
Tikkurilan kirjasto Kirjasto VANTAA Suomija Iltahämärässä
Toijalan Pohjola.-Norden r.y. Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Akaa Suomija Iltahämärässä
Topeliusgymnasiet i Nykarleby Skola Nykarleby Suomija Kura Gryning - unga
Tornion yhteislyseon lukio Skola Tornio Suomija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Tuupalan koulu Skola Kuhmo Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Tölby-Vikby skola Skola Korsholm Suomija Kura Gryning - barn
Uimaharjun koulu Koulu Uimaharju Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Ullavan kirjasto Kirjasto Ullava / Kokkola Suomija Aamuhämärässä - lapset
Utran koulu Koulu Joensuu Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Uudenkaupungin Pohjola Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Uusikaupunki Suomija Iltahämärässä
Vampulan kirjasto Kirjasto Vampula Suomija Aamuhämärässä - lapset
Varpaisjärven Pohjola-Norden ry Pohjola-Nordenin paikallisyhdistykset Varpaisjärvi Suomija Aamuhämärässä - lapset, Iltahämärässä
Vasa övningsskola grundskolan Skola Vasa Suomija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Villa skola Skola Karleby Suomija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Virkkalan kirjasto Kirjasto Lohja Suomija Aamuhämärässä - lapset
Virolahen yläaste ja lukio Skola Hamina Suomija Kura Gryning - unga
Virtain yläkoulu Koulu Virrat Suomija Aamuhämärässä - nuoret
Vuorentaustan koulu Koulu Ylöjärvi Suomija Aamuhämärässä - lapset
Winellska skolan Skola Kyrkslätt Suomija Kura Gryning - unga
Ylikiimingin koulu Koulu Ylikiiminki Suomija Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret
Ylöjärven kaupunginkirjasto Kirjasto Ylöjärvi Suomija Iltahämärässä
Bókasavnið á Glyvrum Skolebibliotek Glyvrar Farerų salos Morgengry - børn
Býarbókasavnið Bibliotek Tórshavn Farerų salos Sólarris - børn
Dagstovnurin við Velbastaðvegin Dagstovnur Tórshavn Farerų salos Sólarris - børn, Skýmingarløta
Frískúlin í Havn Skúli Velbastaður Farerų salos Sólarris - børn
Fuglafjarðar bókasavn Bibliotek Fuglafjørður Farerų salos Sólarris - børn, Sólarris - ung , Skýmingarløta
Fuglafjarðar Skúli Skole Fuglefjord Farerų salos Morgengry - børn, Morgengry - unge
Gøtu bókasavn Bibliotek Gøtugjógv Farerų salos Sólarris - børn, Sólarris - ung , Skýmingarløta
Hvalvíkar Bókasavn Bibliotek Hvalvík Farerų salos Sólarris - børn, Sólarris - ung , Skýmingarløta
Klaksvíkar bókasavn Bibliotek Klaksvík Farerų salos Morgengry - børn
Leirvíkar Bókasavn Skúlabókasavn Leirvík Farerų salos Sólarris - børn
Miðnám á Kambsdali Skúli Fuglafjørður (Kambsdalur) Farerų salos Sólarris - ung
Sands bókasavn Bibliotek Sandur Farerų salos Sólarris - børn, Sólarris - ung , Skýmingarløta
Sankta Frans skúli Skúli Hoyvík Farerų salos Sólarris - børn
Skúlin á Fløtum Skolebibliotek Tórshavn Farerų salos Morgengry - børn, Morgengry - unge
Skúlin við Løgmannabreyt Skúli Tórshavn Farerų salos Sólarris - børn, Sólarris - ung , Skýmingarløta
Skúlin við Løgmannabreyt Skúlabókasavn Hoyvík Farerų salos Sólarris - børn
Skúlin við Løkin Skolebibliotek Runavík Farerų salos Morgengry - unge
Skúlin við Streymin Skúli Klaksvik Farerų salos Sólarris - børn
Sunda bókasavn Skúlabókasavn Oyrarbakki Farerų salos
Vágs býarbókasavn Bibliotek Vágur Farerų salos Skýmingarløta
Øbro Jagtvej Bibliotek København Ø Farerų salos Morgengry - børn
Bibliothèque nordique - Bibliothèque Sainte-Geneviève Library PARIS France Morning dawn - children, Morning dawn - youth, Evening dusk
Enseignement de suédois Skola Rennes Frankrike
Dansk Centralbibliotek for Sydslesvig Library Husum Germany Evening dusk
Apisseq Daginstitution Nuuk Grenlandija Morgengry - børn
Atuakkanik Atorniartarfik Bibliotek Sisimiut Grenlandija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Atuakkanik Atorniartarfik, Juunarsip Atuarfia Skolebibliotek Qasigiannguit Grenlandija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Nunatta Atuagaateqarfia Bibliotek Nuuk Grenlandija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Næstved-Fladså Foreningen Nordens lokalafdeling Karrebæksminde Grenlandija Skumringstimen
Trakų raj. Paluknio "Medeinos" gimnazija Mokyklos biblioteka Trakų raj. Grenlandija Auštant (vaikams)
agrohimlqb School library Minsk Hviterussland
Álfhólsskóli Skólabókasafn Kópavogur Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Álftanesskóli Skólabókasafn Garðabær Islandija Morgunstund - börn
Árskóli Skólabókasafn Sauðárkrókur Islandija Morgunstund - börn
Áslandsskóli Skólabókasafn Hafnarfjörður Islandija Morgunstund - börn
Austurbæjarskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn
Bíldudalsskóli Skóli Bíldudal Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Blönduskóli Skólabókasafn Blönduós Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Bókasafn Akraness Bókasafn Akranes Islandija Morgunstund - börn, Rökkurstund
Bókasafn Eyjafjarðarsveitar Skólabókasafn Akureyri Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Bókasafn Grundarfjarðar Bókasafn Grundarfirði Islandija Rökkurstund
Bókasafn Héraðsbúa Bókasafn Egilsstaðir Islandija Rökkurstund
Bókasafn Reykjanesbæjar Bókasafn Reykjanesbær Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Bókasafnið á Þórshöfn Skólabókasafn Þórshöfn Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Bókasafnið Þórshöfn Bókasafn Þórshöfn Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Bókasfnið í Garði Bókasafn Garði Islandija
Bókhlaða Snorrastofu Bibliotek Reykholt Islandija Morgengry - børn, Skumringstimen
Borgarbókasafn Reykjavíkur Bókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn
Brekkuskóli Skólabókasafn Akureyri Islandija Morgunstund - börn
Bæjarbókasafn Ölfuss Bókasafn Þorlákshöfn Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Egilsstaðaskóli Skólabókasafn Egilsstaðir Islandija
Fellaskóli, Fellabæ Skólabókasafn Egilsstaðir Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Foldaskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija
Giljaskóli Skólabókasafn Akureyri Islandija Morgunstund - börn
Grundarfjarðarbær Skólabókasafn grundarfjordur Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Grunnskóli Drangsness Skóli Drangsnesi Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Grunnskóli Hornafjarðar Skólabókasafn Hornafjörður Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Grunnskólinn á Reyðarfirði Skólabókasafn Reyðarfjörður Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Grunnskólinn Borgarfirði eystra Skóli Borgarfjörður Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Grunnskólinn í Borgarnesi Skólabókasafn Borgarnes Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
GRV Skóli vestmannaeyjar Islandija Morgunstund - börn
GRV-Hamarsskóli Skólabókasafn Vestmannaeyjar Islandija Morgunstund - börn
Hamarsskóli Skóli Vestmannaeyjar Islandija Morgunstund - börn
Háteigsskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn
Heiðarskóli Skólabókasafn Reykjanesbær Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Héraðsbókasafn Rangæinga Skólabókasafn Hvolsvöllur Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Hlíðaskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Hofsstaðaskóli Skólabókasafn Garðabær Islandija Morgunstund - börn
Hólabrekkuskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Holtaskóli Skólabókasafn Reykjanesbær Islandija Morgunstund - börn
Hraunvallaskóli - bókasafn Skólabókasafn Hafnarfjörður Islandija Morgunstund - börn
Hvaleyrarskóli - bókasafn Skólabókasafn Hafnarfjörður Islandija Morgunstund - börn
Ingunnarskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn
Laugarnesskóli Skólabókasafn Reykjavik Islandija Morgunstund - börn
Lestrarfélagið Baldur Bókasafn Sveitarfélagið Vogar Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Lækjarskóli Skólabókasafn Hafnarfirði Islandija Morgunstund - börn
Melaskóli Bókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn
Melaskóli Skóli Reykjavík Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Menntaskolinn vid Hamrahlid Skola Reykjavik Islandija Kura Gryning - unga
Norðlingaskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Norræna félagið í Garði Félagsdeild Norrræna félagsins Gardur Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
norræna félagið i Vogum Félagsdeild Norrræna félagsins Borg/bæ Islandija
Norræna félagið í Vogum Félagsdeild Norrræna félagsins Vogar Islandija Rökkurstund
Norræna félagið í Ölfusi Félagsdeild Norrræna félagsins Torlakshofn Islandija Rökkurstund
Norræna félagið Íslandi Félagsdeild Norrræna félagsins Reykjavík Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Norræna húsið - bókasafn Bókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Selásskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn
Seyðisfjarðarskóli Skóli Seyðisfjörður Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Síðuskóli Skólabókasafn Akureyri Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Síðuskóli Skólabókasafn Akureyri Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Síðuskóli Skóli Akureyri Islandija Morgunstund - börn
Sjálandsskóli Skólabókasafn Garðabær Islandija Morgunstund - börn
Skólasafn Grunnskólans í Sandgerði Skólabókasafn Sandgerði Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni, Rökkurstund
Snorrastofa Bibliotek Reykholt Islandija
Verkmenntaskólinn á Akureyri Skólabókasafn Akureyri Islandija
Víðistaðaskóli Skólabókasafn Hafnarfjörður Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Vogaskóli Skólabókasafn Reykjavík Islandija Morgunstund - börn, Morgunstund - ungmenni
Öldutúnsskóli Skólabókasafn Hafnarfjordur Islandija Morgunstund - börn
Osaka Universitet Annan institution Osaka Japan Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Shanghai International Studies Univeristy Skola Shanghai Kina Kura Gryning - barn
„Šilo“ progimnazija Mokyklos biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant (vaikams)
Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Antanašės filialas Biblioteka Rokiškio raj. Lietuva Sutemų valanda
"Aušros" mokykla-darželis Mokykla Vilnius Lietuva Auštant
"Lietavos" pagrindinė mokykla Mokykla Jonava Lietuva Auštant
,,Minijos" progimnazija Mokyklos biblioteka Gargždai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
„Ąžuolo“ progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams)
„Šilo“ progimnazija Biblioteka Ukmergė Lietuva
A.Lipniūno progimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
A.Lipniūno progimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Adutiškio biblioteka-filialas Biblioteka Švenčionių raj. Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Akmenės rajono savivaldybės VB Eglesių km. biblioteka- filialas Biblioteka Miestas Lietuva Sutemų valanda
Akmenės rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Naujoji Akmenė Lietuva Auštant
AKMENĖS RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJI BIBLIOTEKA Biblioteka NAUJOJI AKMENĖ Lietuva Sutemų valanda
Akmenės rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Sablauskių filialas Biblioteka Akmenė Lietuva Auštant (vaikams)
Akmenės rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Ventos miesto filialas Biblioteka VENTA Lietuva Sutemų valanda
Alantos gimnazijos biblioteka, Molėtų r. Mokyklos biblioteka Molėtų r. Lietuva Auštant
Aleksandro Puškino gimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Alytaus ,,Sakalėlio" pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Alytus Lietuva Auštant (vaikams)
Alytaus Dainavos progimnazija Mokykla Alytus Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Alytaus Jotvingių gimnazija Mokykla Alytus Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Alytaus Panemunės pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Alytus Lietuva Auštant
Alytaus profesinio rengimo centras Mokyklos biblioteka Alytus Lietuva Sutemų valanda
Alytaus r. savivaldybės viešoji biblioteka Daugų filialas Biblioteka Daugų m. Alytaus rajonas Lietuva Auštant
Alytaus rajono sav.viešosios bibliotekos Pivašiūnų filialas Biblioteka Alytaus rajonas Lietuva
Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Alytus Lietuva Auštant
Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka Daugų filialas Biblioteka Daugai, Alytaus rajonas Lietuva Auštant
Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka Krokialaukio filialas Biblioteka Alytaus rajonas Lietuva Auštant
Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kumečių filialas Biblioteka Alytaus r. Lietuva Sutemų valanda
Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Miroslavo filialas Biblioteka Alytaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Punios filialas Biblioteka Alytaus rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Alytaus rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ūdrijos filialas Biblioteka Alytaus rajonas Lietuva Auštant
Alytaus rajono viešosios bibliotekos Verebiejų filialas Biblioteka Alytaus r. Verebiejų k. Lietuva Auštant
Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Alytus Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Anykščių Antano Vienuolio progimnazija Mokyklos biblioteka Anykščiai Lietuva Auštant
Anykščių r. sav. L. ir S. Didžiulių viešoji biblioteka, Kurklių filialas Biblioteka Anykščiai Lietuva Auštant (vaikams)
Anykščių r. sav. L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Leliūnų filialas Biblioteka Anykščiai Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Anykščių r. Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazija Mokykla Anykščių r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Anykščių r.sav.L.ir S.Didžiulių viešosios bibliotekos Rubikių filialas Biblioteka Anykščių r. Lietuva Sutemų valanda
Anykščių raj. savivaldybės L. ir S. Didžiulių viešosios bibliotekos Svėdasų filialas Biblioteka Anykščiai Lietuva Auštant (vaikams)
Anykščių raj.savivaldybės L. ir S.Didžiulių viešoji biblioteka Viešintų filialas Biblioteka Anykščių rajonas Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Ariogalos gimnazija, Ariogala, Raseinių r. Mokyklos biblioteka Ariogala Lietuva Auštant
Aukštadvario biblioteka Biblioteka Aukštadvaris, Trakų r. sav. Lietuva Sutemų valanda
Avižienių gimnazija Mokykla Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
Babtų gimnazija, Kauno r. Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
BALBIERIŠKIO PAGRINDINĖ MOKYKLA Mokyklos biblioteka Prienų rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Balsių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Pakruojo rajonas. Lietuva Auštant (vaikams)
Bazilionų Biblioteka Šiaulių rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Bijutiškio biblioteka Biblioteka Molėtai Lietuva Auštant
Birštono gimnazija Mokykla Birštonas Lietuva Auštant
Birštono viešoji biblioteka Biblioteka Birštonas Lietuva Auštant
Biržų r. Nemunėlio Radviliškio pagrindinė mokykla Mokykla Nemunėlio Radviliškis Lietuva Auštant (vaikams)
Biržų rajono Medeikių pagindinė mokykla Mokykla Biržų r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Biržų rajono Pabiržės pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Biržai Lietuva Auštant (vaikams)
Biržų rajono savivaldybės J. Bielinio viešosios bibliotekos Nemunėlio Radviliškio struktūrinis padal Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio Pabiržės struktūrinis padalinys Biblioteka Biržai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka Kirdonių struktūrinis padalinys Biblioteka Biržų r.sav. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka Nausėdžių padalinys Biblioteka Nausėdžių k. Lietuva Sutemų valanda
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešoji biblioteka vaikų literatūros skyrius Biblioteka Biržai Lietuva Auštant (vaikams)
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Kupreliškio struktūrinis padalinys Biblioteka Biržų Lietuva Sutemų valanda
Biržų rajono savivaldybės Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vabalninko miesto struktūrinis padal Biblioteka Vabalninkas Lietuva Auštant (vaikams)
Čiobiškio filialas Biblioteka Širvintų raj. Lietuva Auštant
Dapkūniškių filialas, Molėtų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Molėtų r. Lietuva Sutemų valanda
Didvyžių socialinės globos namai Kita organizacija Vilkaviškio r. sav. Lietuva Sutemų valanda
Druskininkų ,,Atgimimo" mokykla Mokykla Druskininkai Lietuva Auštant
Druskininkų Saulės pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka DRUSKININKAI Lietuva Auštant (vaikams)
Druskininkų' Saulėspagrindinė mokykla, sanatorinių klasių biblioteka Mokyklos biblioteka Druskininkai Lietuva Auštant, Auštant
Druskininkų savivaldybės viešoji biblioteka, A. Lindgren vaikų literatūros skyrius Biblioteka Druskininkai Lietuva Auštant (vaikams)
Druskininkų Viečiūnų progimnazija Mokyklos biblioteka Viečiūnų mstl. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Eitminiškių gimnazija Mokykla Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Elektrėnai Lietuva Sutemų valanda
Elektrėnų savivaldybės viešoji biblioteka Semeliškių filialas Biblioteka Elektrėnai Lietuva Auštant, Auštant
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Kazokiškių filialas Biblioteka Kazokiškių k., Elektrėnų sav. Lietuva
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Pakalniškių filialas Biblioteka Vievis Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Elektrėnų savivaldybės viešosios bibliotekos Pastrėvio filialas Biblioteka Elektrėnai Lietuva Auštant (vaikams)
Elektrėnų savivalybės viešoji biblioteka Kietaviškių filialas Biblioteka Elektrėnai Lietuva Auštant
Elektrėnų SVB Abromiškių filialas Biblioteka Elektrėnai Lietuva Auštant, Auštant
Elektrėnų SVB Beižionių filialas Biblioteka Elektrėnai Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Elektrėnų SVB Gilučių filialas Biblioteka Elektrėnai Lietuva Auštant (vaikams)
Elektrėnų vaikų ir jaunimo aptarnavimo skyrius Biblioteka Elektrenai Lietuva Auštant
Elektrėrnų SVB Balceriškių filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
elšių rajono K. Praniauskaitės VB Janapolės filialas Biblioteka Telšiai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Gargždų "Kranto" pagrindinės mokyklos biblioteka Mokyklos biblioteka Gargždai Lietuva Auštant, Auštant
Garliavos Jonučių progimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Gilvyčių biblioteka Biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams)
Glitiškių vaikų darželis Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Glitiškių kaimas Lietuva Auštant (vaikams)
Grigiškių pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant
Grinkiškio Jono Poderio gimnazijos biblioteka Biblioteka Grinkiškis Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Gruzdžių gimnazija Mokyklos biblioteka Šiaulių raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Igliaukos padalinys Biblioteka Marijampolė Lietuva Auštant
Ignalinoa raj. sav. vb. Didžiasalio filialas Biblioteka Didžiasalis Lietuva Sutemų valanda
Ignalinos r. Vidiškių gimnazija Mokyklos biblioteka Ignalina Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Ignalinos rajono savivaldybės Mielagėnų filialas Biblioteka Mielagėnai, Ignalinos raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Ceikinių filialas Biblioteka Ignalinos raj. Ceikiniai Lietuva Auštant (vaikams)
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Mažėnų filialas Biblioteka Miestas Lietuva
Ignalinos rajono savivaldybės viešoji biblioteka, N.Daugėliškio kaimo filialas Biblioteka Ignalinos r. Lietuva Auštant (vaikams)
Ignalinos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Dūkšto filialas Biblioteka Dūkštas Lietuva Auštant (vaikams)
IGNALINOS RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS KAZITIŠKIO FILIALAS Biblioteka IGNALINA Lietuva Auštant (vaikams)
Ignalinos rajono VB VIDIŠKIŲ FILIALAS Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Ignalinos savivaldybės viešoji biblioteka Grybėnų filialas Biblioteka Ignalinos rajonas Lietuva Sutemų valanda
Ignalinos savivaldybės viešoji biblioteka Šiūlėnų filialas Biblioteka Kaimas Lietuva Auštant (vaikams)
Ignalinos savivaldybės viešosios bibliotekos Linkmenų filialas Biblioteka Ignalinos raj. Linkmenys Lietuva Auštant (vaikams)
Ignalinos vb Gilūtų filialas Biblioteka Gilūtų k. Lietuva Sutemų valanda
Ignalinos viešoji biblioteka vaikų literatūros skyrius Biblioteka Ignalina Lietuva Auštant (vaikams)
Irenos Mikuličiūtės dailės studija Mokykla kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Išlaužo pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Prienų rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Išlaužo pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Prienų rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
J. Lankučio viešosios bibliotekos Kretingalės filialas Biblioteka Kretingalė Lietuva Auštant
Jiezno gimnazija,Prienų r. Mokyklos biblioteka Jieznas Lietuva Auštant
Jonavos Panerio pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Jonava Lietuva Auštant
Jonavos pradinė mokykla Mokykla Jonava Lietuva Auštant
Jonavos r. Barupės mokykla Mokykla Jonavos r. Lietuva
Jonavos r. Barupės mokykla-daugiafunkcis centras Mokykla Jonavos r. Lietuva Auštant (vaikams)
Jonavos r. Šveicarijos pagrindinė mokykla Mokykla Jonava Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Jonavos r. Žeimių mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Žeimiai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Jonavos Raimundo Samulevičiaus progimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Jonavos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Žeimių filialas Biblioteka Jonava Lietuva Auštant (vaikams)
Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Juškonių filialas Biblioteka JOnava Lietuva Auštant (vaikams)
Jonavos rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Kuigalių filialas Biblioteka KUIGALIŲ KAIMAS Lietuva Auštant
Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kulvos filialas Biblioteka Jonavos r. Lietuva Auštant, Auštant
Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Liepių filialas Biblioteka Jonava Lietuva Auštant (vaikams)
Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Panoterių filialas Biblioteka Miestas Lietuva Sutemų valanda
Jonavos rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos Ruklos filialas Biblioteka Rukla Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Jonava Lietuva Auštant
Jonavos rajono viešosios bibliotekos Išorų filialas Biblioteka Jonava Lietuva Auštant (vaikams)
Jonavos rajono viešosios bibliotekos Šilų filialas Biblioteka Jonavos r. Lietuva Auštant (vaikams)
Jonavos viešosios bibliotekos Šveicarijos filialas Biblioteka Jonavos raj. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Joniškio "Saulės" pagrindinės mokyklos Plikiškių skyriaus-daugiafunkcio centro biblioteka Mokykla Joniškio r. Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Joniškio J. Avyžiaus VB biblioteka Gataučių filialas Biblioteka Joniškio r. Lietuva Auštant (vaikams)
Joniškio J. Avyžiaus viešoji biblioteka Stungių filialas Biblioteka Joniškio rajonas Lietuva Sutemų valanda
Joniškio J.Avyžiaus vb Kepalių filialas Biblioteka Joniškio rajonas, Kepaliai Lietuva Auštant (vaikams)
Joniškio Mato Slančiausko progimnazija Mokykla Joniškis Lietuva Auštant (vaikams)
Joniškio r. sav. Jono Avyžiaus viešosios bibl. Rudišklių filialas Biblioteka Joniškio r. Lietuva Sutemų valanda
Joniškio r. Žagarės gimnazija Mokyklos biblioteka Žagarė Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Joniškio rajono Gasčiūnų pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Joniškis Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Joniškio rajono savivaldybės J.Avyžiaus VB Plikiškių filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus VB Linkaičių filialas Biblioteka Joniškio r. Lietuva Sutemų valanda
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus VB Žagarės filialas Biblioteka Žagarė Joniškio r. Lietuva Auštant (vaikams)
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka Biblioteka Joniskis Lietuva Auštant, Auštant
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešoji biblioteka Skaistgirio filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Joniškio rajono savivaldybės Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Bariūnų filialas Biblioteka Joniškio r. Bariūnų k. Lietuva Auštant (vaikams)
Joniškio savivaldybės J. Avyžiaus viešosios bibliotekos Kirnaičių filialas Biblioteka Joniškis Lietuva Sutemų valanda
JONO LANKUČIO VIEŠOJI BIBLIOTEKA JAKŲ FILIALAS Biblioteka JAKAI Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Jovaro progimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams)
Juozo Zikaro gimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Lietuva Auštant (vaikams)
Jurbarko rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Eržvilko filialas Biblioteka Eržvilko miestelis, Jurbarko rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Jurbarko sav. viešosios bibliotekos Šimkaičių filialas Biblioteka Jurbarko raj. Lietuva Auštant
Kaišiadorių raj. Žiežmarių mokykla-darželis ,,Vaikystės dvaras" Mokykla Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
KAIŠIADORIŲ VB PALOMENĖS FILIALAS Biblioteka KAIŠIADORIŲ RAJ Lietuva Auštant (vaikams)
Kaišiadorių VB Pravieniškių filialas Biblioteka Pravieniškės Lietuva Auštant (vaikams)
Kaišiadorių VB Rumšiškių filialas Biblioteka Rumšiškės Lietuva Auštant (vaikams)
Kaišiadorių vb Žaslių filialas Biblioteka Žasliai Lietuva Auštant (vaikams)
Kaišiadorių viešosios bibliotekos Žiežmarių filialas Biblioteka Žiežmariai Lietuva Auštant
Kaltanėnų kaimo biblioteka-filialas Biblioteka Kaltanėnai Lietuva Auštant (vaikams)
Kalvarijos gimnazija Biblioteka Kalvarija Lietuva Auštant
Kalvenes pamatskolas bibliotēka Skola Aizputes novads Lietuva Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Karalienės Mortos mokykla Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Karalienės Mortos mokykla Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Karmėlavos Balio Buračo gimnazija Mokyklos biblioteka Kauno raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno kovo 11 -osios gimnazija Mokykla Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno kovo 11 -osios gimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Lietuva
Kauno "Nemuno" mokykla Mokyklos biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
KAUNO "VYTURIO" GIMNAZIJA Mokyklos biblioteka KAUNAS Lietuva Auštant
KAUNO ALEKSANDRO STULLLLGINSKIO M- KLA DC Mokyklos biblioteka KAUNAS Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno Jono Pauliaus II gimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kauno m. sav. V. Kudirkos viešoji bibliotekos Z. Kuzmickio padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno m. V.Kudirkos viešoji biblioteka Panemunės padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno m. Vinco Kudirkos viešosios bibotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyrius Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka ,,Šaltinio" padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka Neries padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešoji biblioteka Tirkiliškių padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno miesto savivaldybės Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos „Berželio“ padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno r. Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazija Mokykla Kauno r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kauno r. Neveronių gimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Kauno r. Šlienavos pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kauno r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kauno raj. Neveronių gimnazija Mokykla Kauno raj, Neveronių sen., Pabiržio km. Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno raj.savivaldybės viešosios bibliotekos Ilgakiemio filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant
Kauno rajono Biblioteka Garliava Lietuva Sutemų valanda
Kauno rajono Rokų mokykla - darželis Mokykla Kauno rajonas Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Garliava Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka - Rokų padalinys Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Kulautuvos padalinys Biblioteka Kulautuva Lietuva Auštant (vaikams)
kauno rajono savivaldybes viesoji biblioteka Linksmakalnio filialas Biblioteka linksmakalnis,kauno rajonas Lietuva Auštant
Kauno rajono Savivaldybės Viešoji biblioteka Neveronių filialas Biblioteka Kauno r.Neveronys Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Pagynės padalinys (filialas) Biblioteka Pagynė, Kauno r. Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka Ringaudų padalinys Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Batniavos padalinys Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Domeikavos filialas Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant, Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ežerėlio filialas Biblioteka Kauno rajonas, Ežerėlis Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Liučiūnų padalinys Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Sutemų valanda
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Panevėžiuko filialas Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ramučių padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Raudondvario padalinys Biblioteka Raudondvario k., Kauno r. Lietuva Auštant, Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Sitkūnų padalinys (filialas) Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šlienavos filialas Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant, Auštant
Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vandžiogalos filialas Biblioteka Kauno r. Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno rajono viešoji biblioteka Panevėžiuko padalinys Biblioteka Kaunas Lietuva
Kauno rajono viešosios bibliotekos Karmėlavos padalinys Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Kauno specialioji mokykla Mokyklos biblioteka Kaunas Lietuva Auštant
Kėdainių Juozo Paukštelio progimnazija Mokykla Kėdainiai Lietuva Auštant
Kėdainių M.Daukšos viešosios bibliotekos Pelutavos filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kėdainių M.Daukšos viešosios bibliotekos Paaluonio filialas Biblioteka Kėdainių r. Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kėdainių r. sav. Krakių Mikalojaus Katkaus gimnazija Mokyklos biblioteka Kėdainių rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kėdainių raj. Savivaldybės M.Daukšos Viešosios bibliotekos Dotnuvos filialas Biblioteka Dotnuva Lietuva Auštant (vaikams)
Kelmės r. Kražių Žygimanto Liauksmino gimnazija Mokyklos biblioteka Kelmės r. Lietuva Auštant (vaikams)
Kelmės raj. savivaldybės Žemaitės viešosios bibliotekos Pašilėnų biblioteka Biblioteka Kelmės raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Kelmės Žemaitės VB Pagryžuvio biblioteka Biblioteka Pagryžuvys (Kelmės raj.) Lietuva Auštant
Kelmės Žemaitės VB Šedbarų biblioteka Biblioteka Kelmė Lietuva Auštant (vaikams)
Kelmės Žemaitės VB Tytuvėnų biblioteka Biblioteka Tytuvėnai Lietuva Auštant (vaikams)
Kelmės Žemaitės VB Užvenčio biblioteka Biblioteka Užventis Lietuva Auštant (vaikams)
Kelmės Žemaitės viešoji biblioteka Liolių biblioteka Biblioteka Kelmė Lietuva Auštant
Klaipėdos licėjus Mokykla Klaipėda Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Klaipėdos Maksimo Gorkio progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėda Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Klaipėdos r. Agluonėnų pagrindinė mokykla Mokykla Klaipėdos rajonas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui), Auštant (vaikams)
Klaipėdos r. Dovilų pagrindinė mokykla Mokykla Dovilai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Klaipėdos r. Jono Lankučio viešoji biblioteka, Plikių filialas Biblioteka Klaipėdos r. Lietuva
Klaipėdos r. Ketvergių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Klaipėdos r. Kretingalės pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kretingalė Lietuva Auštant
Klaipėdos r. savivaldybės Jono Lankučio VB Vėžaičių padalinys Biblioteka Vėžaičiai Lietuva Auštant (vaikams)
Klaipėdos raj. sav. J. Lankučio viešosios bibliotekos Lapių filialas Biblioteka Lapiai, Klaipėdos rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Klaipėdos raj. savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos Drevernos filialas Biblioteka Dreverna Lietuva Auštant (vaikams)
Klaipėdos rajono J.Lankučio viešosios bibliotekos Daukšaičių filialas Biblioteka Daukšaičių km. Lietuva Auštant
Klaipėdos rajono Jono Lankučio VB Agluonėnų filialas Biblioteka Klaipėdos rajonas Lietuva Auštant
Klaipėdos rajono Jono Lankučio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Gargždai Lietuva Auštant (vaikams)
Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešosios bibliotekos Dauparų filialas Biblioteka Klaipėdos rajonas Lietuva Auštant
Klaipedos rajono savivaldybes J. Lankucio viesosios bibliotekos Zadeikiu filialas Biblioteka Klaipedos rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Dituvos filialas Biblioteka Klaipėda Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos ENDRIEJAVO filialas Biblioteka Endriejavas, Klaipėdos rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Judrėnų filialas Biblioteka Judrėnai Lietuva Auštant
Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Lapių filialas Biblioteka Lapiai Lietuva Auštant
Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos Venckų filialas Biblioteka Venckai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Klaipėdos Simono Dacho progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėda Lietuva Auštant
Klaipėdos Stasio Šimkaus konservatorija Mokykla Klaipėda Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Klaipėdos Tauralaukio progimnazija Mokyklos biblioteka Klaipėda Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Klaipėdos technologijų mokymo centras Mokyklos biblioteka Klaipėda Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kretingos Jurgio Pabrėžos universitetinė gimnazija Mokyklos biblioteka Kretinga Lietuva Auštant
Kretingos Marijono Daujoto progimnazija Mokyklos biblioteka Kretinga Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kretingos Marijos Tiškevičiūtės mokykla Mokyklos biblioteka Kretinga Lietuva Auštant (vaikams)
Kretingos r. Kūlupėnų Motiejaus Valančiaus pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kretingos r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kretingos rajono Darbėnų gimnazija Mokyklos biblioteka Kretinga Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kretingos rajono Kartenos mokykla-daugiafunkcis centras Biblioteka Kartena Lietuva Auštant
Kretingos rajono Salantų gimnazija Mokyklos biblioteka Salantai Lietuva Auštant
KRSV bibliotekos Ilgakiemio filialas Biblioteka Ilgakiemis Garliavos apyl. sen. Kauno rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
KRSVB Eigirgalos filialas Biblioteka Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
KRSVB Užliedžių padalinys Biblioteka Kauno r. Lietuva Auštant (vaikams)
KTU Vaižganto progimnazija Mokyklos biblioteka Kaunas Lietuva
KTU Vaižganto progimnazija Mokykla Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kuolakasių biblioteka, Molėtų sav. Biblioteka Molėtų r. Lietuva Sutemų valanda
KUpiškio P.Matuliomio progimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Kupiškio r. Alizavos pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kupiškis Lietuva Auštant
Kupiškio r. Noriūnų Jono Černiaus pagrindinė mokykla Mokykla Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kupiškio r. sav. viešoji biblioteka Biblioteka Kupiškis Lietuva Auštant
Kupiškio raj. sav. viešosios bibliotekos Šepetos padalinys Biblioteka Kupiškio raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Kupiškio raj. viešosios bibliotekos Rudilių padalinys Biblioteka Kupiškio r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Kupiškio viešosios bibliotekos Noriūnų padalinys Biblioteka Kupiškis Lietuva Auštant (vaikams)
Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Kuršėnai Lietuva Auštant, Auštant
Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka Biblioteka Kuršėnai Lietuva Sutemų valanda
L/D GINTARELIS Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Kaunas Lietuva Auštant (vaikams)
Labanoro biblioteka- filialas Biblioteka Švenčionių r. Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Labūnavos pagrindinė mokykla Mokykla Kėdainių r. Lietuva Auštant
Lampėdžių biblioteka Biblioteka Kaunas Lietuva Sutemų valanda
Lazdijų raj. sav. viešosios bibliotekos Šeštokų padalinys Biblioteka Šeštokai Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Lazdijų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Lazdijai Lietuva Auštant (vaikams)
Lazdijų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Viktarino padalinys Biblioteka Miestas Lietuva Sutemų valanda
Lazdijų rajono viešosios bibliotekos Kapčiamiesčio padalinys Biblioteka Lazdijai Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Lazdijų VB, Krosnos padalinys Biblioteka Krosna, Lazdijų raj. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Lietuvos aklųjų biblioteka Biblioteka Vilnius Lietuva Sutemų valanda
Lietuvos aklųjų biblioteka Panevėžio padalinys Biblioteka Panevėžys Lietuva Sutemų valanda
Lietuvos aklųjų bibliotekos Šiaulių padalinys Biblioteka Šiauliai Lietuva Sutemų valanda
Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka Biblioteka Vilnius Lietuva
Lietuvos universitetu moteru asociacija LUMA Kita organizacija Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Linkaučių b-ka, Panevėžio r. Biblioteka Linkaučių k. Lietuva Auštant (vaikams)
Marijampolės P.Kriaučiūno biblioteka Šventragio padalinys Biblioteka Marijampolė Lietuva Auštant (vaikams)
Marijampolės P.Kriaučiūno VB Netičkampio padalinys Biblioteka Marijampolė Lietuva Auštant (vaikams)
Marijampolės Petro Kriaučiūno biblioteka Liudvinavo padalinys Biblioteka Marijampolė Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka Biblioteka Marijampolė Lietuva Auštant
Marijampoles Petro Kriaučiūno Viešoji biblioteka Padovinio padalinys Biblioteka Marijampole Lietuva Auštant (vaikams)
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Draugystės padalinys Biblioteka Marijampolė Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Gudelių padalinys Biblioteka Marijampolės sav. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Sasnavos padalinys Biblioteka Marijampolės sav. Lietuva Auštant (vaikams)
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Šunksų padalinys Biblioteka Marijampolės sav. Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Mato Slančiausko progimnazija Mokyklos biblioteka Joniškis Lietuva Auštant
Mažeikiai Gabijos gimnazija Mokyklos biblioteka Mažeikiai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Mažeikių "Ventos" progimnazija Mokykla Mažeikiai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Mažeikių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Ukrinų filialas Biblioteka Mažeikiai Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Mazonu biblioteka Biblioteka Taurage Lietuva Auštant (vaikams)
Miežiškių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Lietuva Auštant
Milkuškų kaimo biblioteka-filialas Biblioteka Švenčionys Lietuva Auštant (vaikams)
Mokykla "Sokratus" Mokykla 08108 Lietuva Auštant (vaikams)
Molėtų gimnazija Mokyklos biblioteka Molėtai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Molėtų r. savivaldybės Viešosios bibliotekos Dubingių filialas Biblioteka Dubingiai Lietuva Auštant (vaikams)
Molėtų r. savivaldybės viešosios bibliotekos Inturkės filialas Biblioteka Molėtai Lietuva Auštant (vaikams)
Molėtų r.Suginčių biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant
Molėtų raj. sav. viešosios bibliotekos Balninkų filialas Biblioteka Molėtų raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Molėtų raj. savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Molėtai Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Molėtų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Molėtai Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Molėtų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Mindūnų filialas Biblioteka Miestas Lietuva
Molėtų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Giedraičių filialas Biblioteka Molėtai Lietuva Auštant
Molėtų Rajono Savivaldybės Viešosios Bibliotekos Žiūrų Filialas Biblioteka Molėtai Lietuva Sutemų valanda
Molėtų VB Skudutiškio filialas Biblioteka Molėtų rajonas Lietuva Sutemų valanda
Molėtų viešosios bibliotekos Verbiškių biblioteka Biblioteka Molėtų rajonas Lietuva Sutemų valanda
Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamentas Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Natkiškių Zosės Petraitienės pagrindinė mokykla Mokykla Natkiškiai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
P.Kriaučiūno VB Netičkampio padalinys Biblioteka Marijampolė Lietuva Auštant
Pagėgių sav. Vilkyškių Johaneso Bobrovskio gimnazija Mokyklos biblioteka Vilkyškiai Lietuva Auštant, Auštant
Pakruojo Juozo Paukštelio viešoji biblioteka Gačionių padalinys Biblioteka Pakruojo rajonas Lietuva Sutemų valanda
Pakruojo r. Pašvitinio pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Pakruojo r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pakruojo raj. sav. J. Paukštelio viešosios bibliotekos Rozalimo padalinys Biblioteka Rozalimas, Pakruojo raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Pakruojo rajono Klovainių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Pakruojo r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pakruojo rajono savivaldybės J. Paukštelio VB Žvirblonių padalinys Biblioteka Pakruojo rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka Lygumų padalinys Biblioteka Pakruojo rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Pakruojo rajono savivaldybės Juozo Paukštelio viešoji biblioteka Medikonių padalinys Biblioteka Pakruojo Lietuva Auštant (vaikams)
Pakruojo sav. Juozo Paukštelio VB Ūdekų padalinys Biblioteka Ūdekų kaimas Lietuva Sutemų valanda
Pakruojo sav. Juozo Paukštelio viešoji biblioteka Balsių padalinys Biblioteka Pakruojis Lietuva Auštant (vaikams)
Pakruojo savivaldybės Juozo Paukštelio viešosios bibliotekos Stačiūnų padalinys Biblioteka Pakruojis Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Pakuonio biblioteka/ Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos padalinys Biblioteka Prienai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pakuonio pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Prienų rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Palangos "Baltijos" pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Palanga Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Palangos lopšelis darželis "Sigutė" Mokyklos biblioteka Palanga Lietuva Auštant
Palangos lopšelis darželis "Sigutė" Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Palalanga Lietuva Auštant (vaikams)
Palangos senoji gimnazija Mokyklos biblioteka Palanga Lietuva Auštant (vaikams)
Palangos Šventosios pagrindinės mokyklos biblioteka Mokyklos biblioteka Palanga Lietuva Auštant
Paliūniškio pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Panevėžio raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Panemunėlio glžk. st. f. Biblioteka Rokiškio rajonas Lietuva
Panevėžio "Saulėtekio" progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio "Vilties" progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio "Vyturio" progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Panevėžio "Žemynos " progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant
Panevėžio ,,Aušros" progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant, Auštant
Panevėžio „Šaltinio“ progimnazija Mokykla Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Panevėžio m. savivaldybės viešoji biblioteka, filialas "Žiburėlis" Biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant, Auštant
Panevėžio m. savivaldybės viešoji biblioteka, Smėlynės biblioteka Biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Panevėžio m. savivaldybės viešosios bibliotekos filialas "Židinys" Biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos filialas - Šiaurinė biblioteka Biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant
Panevėžio miesto savivaldybės viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius „Žalioji pelėda“ Biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio Mykolo Karkos pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Panevėžio r. Berčiūnų pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Lietuva Auštant, Auštant
Panevėžio r. Dembavos progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžio r., Dembava Lietuva Auštant
Panevėžio r. Karsakiškio Strazdelio pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Panevėžio rajonas Lietuva Auštant, Auštant
Panevėžio r. Krekenavos Mykolo Antanaičio gimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant
Panevėžio r. Miežiškių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio r. Naujamiesčio gimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžio r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Panevėžio r. Velžio gimnazijos biblioteka- informacinis centras. Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant
Panevėžio raj. savivaldybės viešosios bibliotekos Ėriškių biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
panevėžio rajono Ramygalos gimnazija Mokyklos biblioteka Ramygala Lietuva Auštant
Panevežio rajono savivaldybes viešoji biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Molainių biblioteka Biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės Viešoji biblioteka Naujamiesčio biblioteka Biblioteka Panevėžio rajonas, Naujamiestis Lietuva Auštant, Auštant
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Ramygalos biblioteka Biblioteka Panevėžio r. Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Tiltagalių biblioteka Biblioteka Panevėžio r. Lietuva Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Trakiškio biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Velžio biblioteka Biblioteka Velžys Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Bernatonių biblioteka Biblioteka Panevėžio rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Paįstrio biblioteka Biblioteka Panevėžio raj, Paįstrys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Piniavos biblioteka Biblioteka Panevėžio rajonas Lietuva Auštant
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Šilų biblioteka Biblioteka Panevėžio rajonas Lietuva Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Upytės biblioteka Biblioteka Panevėžio raj. Lietuva Auštant
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Upytės biblioteka Biblioteka Upytės Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Vadoklių biblioteka Biblioteka Panevėžio rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Panevėžio Rožyno progimnazija Mokyklos biblioteka Panevėžys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Pasvalys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pasvalio Lėvens pagrindinė mokykla USTUKIŲ SKYRIUS Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pasvalio Lėvens pagrindinės mokyklos Valakėlių skyrius Mokyklos biblioteka Pasvalio rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Pasvalio r. Pumpėnų gimnazija Mokyklos biblioteka Pasvalio rajonas Lietuva Auštant
Pasvalio rajono Vaškų gimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Pasvalio r. Vaškai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pasvalior. Saločių Antano Poškos pagrindinė mokykla Mokykla Pasvalio r. Lietuva
Pelėdos pradinė mokykla Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Plungės "Babrungo" pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Plungė Lietuva Auštant
Plungės r. Didvyčių k. Biblioteka Plungė Lietuva Auštant
Plungės r. savivaldybės viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Plungė Lietuva Auštant (vaikams)
Plungės raj.Šateikių kaimo biblioteka-filialas Biblioteka Plungės raj. Lietuva Auštant
Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Plungė Lietuva Sutemų valanda
Plungės rajono savivaldybės viešoji biblioteka Miesto biblioteka Biblioteka Plungė Lietuva Sutemų valanda
Plungės RSVB Didvyčių k. biblioteka Biblioteka Plungės r. Lietuva Auštant (vaikams)
Plungės RSVB padalinys Glaudžių kaimo biblioteka Biblioteka Plungė Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Plungės RSVB padalinys Žlibinų kaimo biblioteka Biblioteka Plungė Lietuva Sutemų valanda
Pociūnėlių mst. biblioteka(filialas) Biblioteka Radviliškio raj. Pociūnėlių mst. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Pociūnų biblioteka Biblioteka Radviliškio raj. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazija Mokyklos biblioteka Priekulė, Klaipėdos raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Prienų Ąžuolo progimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Prienai Lietuva Auštant
Prienų Justino Marcinkevičiaus Balbieriškio biblioteka Biblioteka Balbieriškis Lietuva Auštant (vaikams)
Prienų Justino Marcinkevičiaus biblioteka Sūkurių biblioteka Biblioteka Prienai Lietuva Sutemų valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus VB Ašmintos biblioteka Biblioteka Prienai Lietuva Auštant
Prienų Justino Marcinkevičiaus VB Stakliškių biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant
Prienų Justino Marcinkevičiaus VB Vyšniūnų biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Sutemų valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka Biblioteka Prienai Lietuva Auštant
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka Biblioteka Prienai Lietuva Auštant
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešoji biblioteka Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Prienai Lietuva Auštant (vaikams)
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Aptarnavimo skyrius Biblioteka Prienai Lietuva Sutemų valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Išlaužo biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Išlaužo biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Kašonių biblioteka Biblioteka Prienai Lietuva Auštant (vaikams)
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Mozūriškių biblioteka Biblioteka Prienų r. Lietuva Auštant (vaikams)
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos Strielčių biblioteka Biblioteka Prienai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Prienų Justino Marcinkevičiaus viešosios bibliotekos, Tartupio biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Prienų r. Veiverių Tomo Žilinsko gimnazija Mokyklos biblioteka Prienų r. Lietuva Auštant (vaikams)
PRSVB Karsakiškio biblioteka Biblioteka Karsakiškis, Panevėžio raj. Lietuva Sutemų valanda
Radviliškio r. sav. VB Šaukoto filialas Biblioteka Radviliškio rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Pavartyčių filialas Biblioteka Radviliškio raj. Pavartyčių km. Lietuva Auštant (vaikams)
Radviliškio Viešoji biblioteka. Beinoravos filialas. Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio Lizdeikos gimnazija Mokyklos biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Radviliškio r. Šiaulėnų Marcelino Šikšnio gimnazija Mokyklos biblioteka Radviliškio rajonas Lietuva Auštant
Radviliškio ra. savivaldybės viešoji biblioteka Šeduvos filialas Biblioteka Šeduva Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio raj. Baisogalos biblioteka Biblioteka Baisogala, Radviliškio raj. Lietuva Sutemų valanda
Radviliškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Žeimių filialas Biblioteka Miestas Lietuva Sutemų valanda
Radviliškio sav. viešosios bibliotekos Tyrulių filialas Biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant
Radviliškio savivaldybės viešoji biblioteka Raudondvario filialas Biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant (vaikams)
Radviliškio savivaldybės viešosios bibliotekos Grinkiškio filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Radviliškio Vaižganto progimnazija Mokyklos biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant
Radviliškio VB Pakalniškių filialas Biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant
Radviliškio VB, Vėriškių filialas Biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio viešoji biblioteka Biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Radviliškio viešoji biblioteka Biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio Viešoji biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva
Radviliškio viešoji biblioteka Šiaulėnų filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Radviliškio viešoji biblioteka Sidabravo filialas Biblioteka Sidabravas Lietuva Auštant (vaikams)
Radviliškio viešoji biblioteka, Palonų filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio viešoji biblioteka, Vainiūnų filialas Biblioteka Šeduva Lietuva Auštant (vaikams)
Radviliškio Viešoji biblioteka, Vėriškių filialas Biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazija Mokyklos biblioteka Radviliškis Lietuva Auštant
Raguvos biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Raguvos gimnazija Mokyklos biblioteka Panevėzys Lietuva Auštant
Rankas pagasta Gaujasrēveļu bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Lietuva Rītastunda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio VB Pryšmančių filialas Biblioteka Raseinių r. Lietuva Auštant
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka Biblioteka Raseiniai Lietuva Auštant
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka Nemakščių filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešoji biblioteka Sujainių filialas Biblioteka Raseiniai Lietuva Sutemų valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Gruzdiškės Filialas Biblioteka Gruzdiškės k. Lietuva Sutemų valanda
Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešosios bibliotekos Šiluvos filialas Biblioteka Raseinių rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Raudondvario lopšelis-darželis ,,Riešutėlis' Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Raudondvaris Lietuva Auštant (vaikams)
Rietavo sav. Tverų gimnazija Mokyklos biblioteka Tverai Lietuva Auštant (vaikams)
Rokišio J.Keliuočio viešosio sbibliotekos Panemunėlio gelžk.st filialas Biblioteka Rokiškio rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Rokiškio r. Pandėlio gimnazija Mokyklos biblioteka Pandėlys Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Rokiškio r. sav. Juozo Keliuočio Viešosios Bibliotekos Salų filialas Biblioteka Rokiškis Lietuva Sutemų valanda
Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Laibgalių filialas Biblioteka Rokiškis Lietuva Sutemų valanda
Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Laibgalių filialas Biblioteka Rokiškis Lietuva Sutemų valanda
Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Obelių miesto filialas Biblioteka Obeliai Lietuva Auštant (vaikams)
Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyrius Biblioteka Rokiškis Lietuva Auštant
Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazija Mokyklos biblioteka Šalčininkai Lietuva Auštant (vaikams)
Sarapiniškių biblioteka, Varėnos rajonas Biblioteka Varėna Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Šateikių kaimo biblioteka Biblioteka Plungė Lietuva Auštant (vaikams)
Senamiesčio gimnazija Mokykla Jonava Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Senųjų Trakų viešoji biblioteka Biblioteka Trakai Lietuva
Šiaulių "Rasos" progimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Šiaulių "Romuvos" progimnazija Mokyklos biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Šiaulių m savivaldybės viešoji biblioteka Spindulio filialas Biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant
Šiaulių m savivaldybės viešoji biblioteka Spindulio filialas Biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams)
Šiaulių m. savivaldybės viešoji biblioteka Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams)
Šiaulių miesto savivaldybės Biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant
Šiaulių profesinio rengimo centras Mechanikos skyrius Mokykla Šiauliai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Šiaulių r. Bubių mokylos biblioteka Mokyklos biblioteka Bubių miestelis Lietuva Auštant (vaikams)
Šiaulių r. Gilvyčių mokykla Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Šiaulių r. Pakapės m-kla Mokyklos biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams)
Šiaulių rajono sav. viešoji biblioteka Varputėnų struktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Miestas Lietuva Sutemų valanda
Šiaulių rajono savivaldybės Kužių biblioteka Biblioteka Kužiai Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Naisių teritorinis padalinys Biblioteka Šiaulių rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Bubių struktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Šiaulių rajonas Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Gruzdžių A.Griciaus biblioteka Biblioteka Gruzdžiai Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kairių struktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Šiaulių rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų litera Biblioteka Kuršėnai Lietuva Auštant
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Meškuičių struktūrinis padalinys Biblioteka Meškuičiai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Šiaulių rajono viešosios bibliotekos Kurtuvėnų padalinys Biblioteka Šiaulių raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Šiaulių RSVB Ginkūnų struktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Šiaulių r. Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Šiaulių sanatoeerinė mokykla Mokyklos biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija Mokykla Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams)
Šiaulių Stasio Šalkauskio gimnazija Mokykla Šiauliai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Sidabrinių biblioteka Biblioteka Molėtų raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Šilalės r. savivaldybės viešosios bibliotekos Obelyno kaimo filialas Biblioteka N. Obelynas Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Šilutės r. Juknaičių pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Širvintų Igno Šeiniaus viešoji biblioteka Biblioteka Širvintos Lietuva Auštant
Širvintų Igno Šeiniaus viešoji biblioteka Anciūnų filialas Biblioteka Širvintos Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Skaidiškių biblioteka Vilniaus raj. Biblioteka Vilniaus raj. Lietuva Sutemų valanda
Skaistgirio gimnazija Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant, Auštant
Skaudvilės miesto biblioteka Biblioteka Skaudvilė Lietuva Auštant (vaikams)
Skriaudžių pagrindinė mokykla, Prienų r. Mokyklos biblioteka Skriaudžiai, Prienų r. Lietuva Auštant (vaikams)
Šniūraičių biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva
ŠRSVB Gruzdžių A. Griciaus struktūrinis teritorinis padalinys Biblioteka Gruzdžiai, Šiaulių r. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
ŠRSVB Raudėnų biblioteka Biblioteka Šiaulių rajonas Lietuva Auštant
ŠRSVB Ringuvėnų biblioteka Biblioteka kuršėnai Lietuva Sutemų valanda
ŠRSVB Romučių biblioteka Biblioteka Kaimas Lietuva Sutemų valanda
ŠRSVB Šiupylių biblioteka Biblioteka Šiauliai Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Štadvilių padalinys Biblioteka Zarasai Lietuva Auštant (vaikams)
Sūdavos pagrindinė mokykla, Vilkaviškio r. Mokykla Vilkaviškio r. Lietuva Auštant (vaikams)
Sudervės biblioteka,Vilniaus r. CB Biblioteka Sudervės k., Vilniaus rajonas Lietuva Auštant
Šv.Juozapo mokykla Mokykla Vilnius Lietuva Auštant
svencioneliu progimnazija Mokyklos biblioteka svencioneliai Lietuva Auštant (vaikams)
Švenčionėlių progimnazija Biblioteka Švenčionėliai Lietuva
Švenčionių rajono savivaldybės VB Adutiškio filialas Biblioteka Švenčionys Lietuva Auštant (vaikams)
Švenčionių rajono savivaldybės VB Švenčionėlių miesto biblioteka-filialas Biblioteka Švenčionėliai Lietuva Auštant (vaikams)
Švenčionių rajono savivaldybės Viešoji biblioteka Biblioteka Švenčionys Lietuva Sutemų valanda
Švenčionių rajono savivaldybės viešoji biblioteka Reškutėnų biblioteka-filialas Biblioteka Švenčionių rajonas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Švenčionių S.V.bibloteka Pašaminės-filialas Biblioteka Pašaminės kaimas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Švenčionių VB Prienų kaimo filialas Biblioteka PRIENŲ KAIMAS Lietuva Auštant (vaikams)
Švenčionių VB Strūnaičio kaimo biblioteka - filialas Biblioteka Švenčionys Lietuva Auštant (vaikams)
Švenčionių VB Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Švenčionys Lietuva Auštant (vaikams)
Švenčionių viešosios bibliotekos Svirkų kaimo biblioteka-filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Šventosios pagrindinė mokykla Mokykla Palanga Lietuva Auštant (vaikams)
Tauragės „Aušros" progimnazija Mokyklos biblioteka Tauragė Lietuva Auštant (vaikams)
Tauragės Martyno Mažvydo progimnazija Mokyklos biblioteka Tauragė Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Tauragės miesto A.Vymerio biblioteka Biblioteka Tauragė Lietuva Auštant
Tauragės r. Gaurės pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Tauragės Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Tauragės r. Skaudvilės gimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Skaudvilė, Tauragės r. sav. Lietuva Auštant (vaikams)
Tauragės r. Žygaičių gimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Žygaičių mstl. Lietuva Auštant
Tauragės rajono sav. Birutės Baltrušaitytės bibliotekos Norkaičių filialas Biblioteka Tauragės r. Lietuva Auštant (vaikams)
Tauragės rajono sav. Birutės Baltrušaitytės bibliotekos Norkaičių filialas Biblioteka Tauragės r. Lietuva Sutemų valanda
Tauragės"Šaltinio" progimnazijos biblioteka Mokyklos biblioteka Tauragė Lietuva Auštant
TauragėsB.Baltrušaitytės VB Dauglaukio filialas Biblioteka Tauragė Lietuva Auštant (vaikams)
Telšių "Germanto" progimnazija Mokykla Trlelšiai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Telšių ,,Ateities“ progimnazija Mokyklos biblioteka Telšiai Lietuva Auštant
Telšių ,,Germanto“ progimnazija Mokyklos biblioteka Telšiai Lietuva Auštant (vaikams)
telšių „Atžalyno“ progimnazija Mokykla Telšiai Lietuva Auštant, Auštant
Telšių r. Karolinos Praniauskaitės VB Buožėnų filialas Biblioteka Telšių r. Lietuva Auštant (vaikams)
Telšių r. Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka Degaičių filialas Biblioteka Telšių r. Lietuva Auštant (vaikams)
Telšių r. Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Kaunatavos filialas Biblioteka Vainočių km., Kaunatavos pšt. Lietuva Auštant
Telšių r. Karolinos Praniauskaitės viešosios bibliotekos Kaunatavos filialas Biblioteka Kaunatavos pšt. Kaunatavos kaimas, Telšių r. Lietuva Auštant (vaikams)
Telšių r. sav. Karolinos Praniauskaitės VB Ryškėnų filialas Biblioteka Ryškėnai Lietuva Auštant (vaikams)
Telšių r. sav. Karolinos Praniauskaitės VB Tryškių filialas Biblioteka Telšių r. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Telšių r. savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka Nevarėnų filialas Biblioteka Telšių r. Lietuva Auštant (vaikams)
TELŠIŲ RAJ. SAVIVALDYBĖS KAROLINOS PRANIAUSKAITĖS VIEŠOJI BIBLIOTEKA BIRŽUVĖNŲ FILIALAS Biblioteka - Lietuva Sutemų valanda
Telšių raj.Karolinos Pranauskaitės viešoji biblioteka Rainių filialas Biblioteka Telšiai Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Telšių rajono K. Praniauskaitės VB Ubiškės filialas Biblioteka Telšiai Lietuva Auštant (vaikams)
Telšių rajono savivaldybės Karolinos Praniauskaitės viešoji biblioteka Luokės filialas Biblioteka Luokė Lietuva Auštant (vaikams)
Telšių rajono Tryškių Lazdynų Pelėdos gimnazija Mokyklos biblioteka Tryškiai Lietuva Auštant
Toliejų biblioteka, Molėtų r. sav. VB filialas Biblioteka Molėtų r. Lietuva Sutemų valanda
Trakų VB Grendavės biblioteka Biblioteka Trakai Lietuva Auštant
Trakų VB Grendavės biblioteka Biblioteka Trakai Lietuva Auštant (vaikams)
Trakų r. Rūdiškių gimnazija Mokyklos biblioteka Rūdiškės Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Trakų r. Senųjų Trakų A. Stelmachovskio pagrindinė mokykla Mokykla Senieji Trakai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Trakų raj. Paluknio "Medeinos" gimnazija Mokykla Trakų raj. Lietuva Auštant
Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Čižiūnų filialas Biblioteka Trakų rajonas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Trakų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Lentvario filialas Biblioteka Lentvaris Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Trakų rajono viešoji biblioteka Onuškio filialas Biblioteka Onuškis Lietuva Sutemų valanda
Trakų VB Rūdiškių filialas Biblioteka Rūdiškės Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Trakų viešoji biblioteka Rykantų filialas Biblioteka Trakai Lietuva Auštant
Trakų Viešoji biblioteka Šventininkų Filialas Biblioteka Trakai Lietuva Auštant (vaikams)
Trakų viešoji biblioteka vaikų literatūros skyrius Biblioteka Trakai Lietuva Auštant (vaikams)
Trakų viešosios bibliotekos Paluknio filialas Biblioteka Trakai Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Trakų viešosios bibliotekos Paluknio filialas Biblioteka Trakai Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Trakų Vytauto Didžiojo gimnazija Mokyklos biblioteka Trakai Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Tverų gimmazijos Medingenų skyrius Mokyklos biblioteka Medingenai Lietuva Auštant (vaikams)
Ukmergės Dukstynos pagrindinė mokykla Mokykla Ukmergė Lietuva Auštant
Ukmergės Jono Basanavičiaus gimnazija Mokyklos biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant
Ukmergės r. Taujėnų gimnazija Mokyklos biblioteka Taujėnai, Ukmergės raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Ukmergės rajonas Deltuvos pagrindinė mokykla Mokykla Ukmergė Lietuva Auštant (vaikams)
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito VB, Jasiuliškio kaimo padalinys Biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešoji biblioteka Laičių kaimo padalinys Biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Šventupės kaimo padalinys Biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant (vaikams)
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Varinės kaimo padalinys Biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Ukmergės rajono savivaldybės Vlado Šlaito Viešosios Bibliotekos Žemaitkiemio padalinys Biblioteka Ukmergės rajonas Lietuva Sutemų valanda
Ukmergės rajono Želvos gimnazija Mokyklos biblioteka Ukmergės r. Lietuva Auštant
Ukmergės savivaldybės Vlado Šlaito VB Jasiuliškio kaimo padalinys Biblioteka Ukmergė Lietuva Sutemų valanda
Ukmergės Užupio pagrindinė mokykla Mokykla Ukmergė Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Ukmergės Vlado Šlaito Viešoji biblioteka, Atkočių kaimo padalinys Biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Skaitytojų aptarnavimo skyrius Biblioteka Ukmergė Lietuva Sutemų valanda
Ukmergės Vlado Šlaito viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Ukmergė Lietuva Auštant
Upninkų filialas Jonavos r. savivaldybės viešosios bibliotekos Biblioteka Upninkų sen, Upninkai Lietuva Auštant (vaikams)
Upytės Antano Belazaro pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Upytė Lietuva Auštant, Auštant
Utenos A. ir M. Miškinių VB Užpalių biblioteka Biblioteka Utena Lietuva Sutemų valanda
Utenos r. Užpalių gimnazija Mokyklos biblioteka Utena Lietuva Auštant (vaikams)
Užvenčio biblioteka Biblioteka Užventis Lietuva Auštant
Vaiku literaturos muziejus Kita organizacija Kaunas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Valkininkų biblioteka Biblioteka Varėnos raj. Lietuva Sutemų valanda
Varėnos vb Gudžių biblioteka Biblioteka Varėnos rajonas Lietuva Auštant, Auštant
Varėnos r.savivaldybės viešoji biblioteka Vaikų ir jaunimo literatūros skyrius Biblioteka Varėna Lietuva Auštant (vaikams)
Varėnos raj, Sarapiniškių biblioteka Biblioteka Varėna Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Varėnos raj. savivaldybės viešosios bibliotekos Marcinkonių biblioteka Biblioteka Varėnos raj., Marcinkonys Lietuva Auštant (vaikams)
Varėnos rajono savivaldybės viešoji biblioteka Krivilių padalinys Biblioteka Varėna Lietuva Auštant, Auštant
Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinys Merkinės filialas Biblioteka Merkinė Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Varėnos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinys Žilinų biblioteka Biblioteka Varėnos rajonas Lietuva Auštant (vaikams)
Varėnos viešoji biblioteka Nedzingės filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Varėnos Viešosios bibliotekos padalinys Vilkiautinio biblioteka Biblioteka Vilkiautinis Lietuva Auštant (vaikams)
Varėnosrajono savivaldybės viešosios bibliotekos padalinys Panočių biblioteka Biblioteka Varėnos r. Lietuva Auštant (vaikams)
Vida Vikonyte Mokyklos biblioteka Visaginas Lietuva Auštant
Vidutinės biblioteka-filialas Biblioteka Miestas Lietuva Sutemų valanda
Viešoji įstaiga Pranciškonų gimnazija Mokykla Kretinga Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vievio miesto biblioteka Biblioteka Vievis Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Vilkaviškio "Ąžuolo" progimnazija Mokyklos biblioteka Vilkaviškis Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Miestas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilkaviškio r. Bartninkų Jono Basanavičiaus mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Bartninkų mstl. Lietuva Auštant (vaikams)
Vilkaviškio r. Gižų Kazimiero Baršausko mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Vilkaviškio r. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilkaviškio r. sav. viešosios bibliotekos Pilviškių filialas Biblioteka Vilkaviškio r. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio r. sav., viešoji biblioteka, Keturvalakių filialas Biblioteka VILKAVIŠKIS Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilkaviškio r. Virbalio pagrindinė mokykla Mokyklos biblioteka Virbalis Lietuva Auštant
Vilkaviškio raj. Girėnų filialas Biblioteka Girėnų km. Lietuva Sutemų valanda
Vilkaviškio raj. VB Vištyčio fil. Biblioteka Vištytis Lietuva Auštant
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Vilkaviškis Lietuva Sutemų valanda
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Kybartų filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Vilkaviškis Lietuva Auštant
Vilkaviškio rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Klausučių filialas Biblioteka Vilkaviškio raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Vilkaviškio RVB Alvito filialas Biblioteka Vilkaviškio rajonas Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Vilkaviškio RVB Gražiškių filialas Biblioteka Miestas Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Vilkaviškio Salomėjos Nėries pagrindinės mokyklos biblioteka Mokyklos biblioteka Vilkaviškis Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilkaviškio VB Bartninkų filialas Biblioteka Bartninkų mst. Vilkaviškio sav. Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Gižų filialas Biblioteka Vilkaviškis Lietuva Auštant (vaikams)
Vilkaviškio VB Karklinių filialas Biblioteka Vilkaviškio r. Karklinių k. Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Paežerių I filialas Biblioteka Vilkaviškis Lietuva Auštant (vaikams)
Vilkaviškio VB Pašeimenių filialas Biblioteka Vilkaviškis Lietuva Auštant (vaikams), Sutemų valanda
Vilkaviškio VB Sūdavos filialas Biblioteka Sūdavos k., Vilkaviškio r.sav. Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilkaviškio viešoji biblioteka Klampučių filialas Biblioteka Vilkaviškio raj. Lietuva Sutemų valanda
Vilkaviškio viešosios bibliotekos Serdokų filialas Biblioteka Vilkaviškis Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Vilkijos miesto biblioteka Biblioteka Vilkija Lietuva Auštant
Vilniaus Maironio progimnazija Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilniaus "Žiburio" pradinė mokykla Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus ,,Genio' progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus ,,Pelėdos " pradinė mokykla Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus ,,Pelėdos" pradinė mokykla Mokykla Vilnius Lietuva
Vilniaus ,,Varpo" suaugusiujų gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Sutemų valanda
Vilniaus Abraomo Kulviečio klasikinė gimnazija Mokykla Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Antakalnio progimnazija Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilniaus apskrities Adomo Mickevičiaus viešoji biblioteka Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Fabijoniškių mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Filaretų pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Gabijos gimnazija Mokykla Vilnius Lietuva Auštant
Vilniaus Jono Basanavičiaus progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilniaus krikščionių gimnazija Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus m. savivaldybės CB Tomo Zano Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilniaus m. savivaldybės centrinė biblioteka Grigiškių biblioteka Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant, Sutemų valanda
Vilniaus m.savivaldybės centrinė biblioteka Justiniškių biblioteka Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Maironio progimnazija Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant
Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Naujosios Vilnios biblioteka Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant
Vilniaus miesto savivaldybės centrinės bibliotekos Naujosios Vilnios biblioteka Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus r. Avižienių gimnazija Mokykla Vilniaus r. Lietuva Auštant
Vilniaus r. Buivydiškių pradinė mokykla Mokykla Vilniaus r. Buivydiškės Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus r. CB Lavoriškių fil. Biblioteka Lavoriškės, Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus r. CB Zujūnų padalinys Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus r. Kalvelių "Aušros" gimnazija Mokyklos biblioteka Kalvelių k. Vilniaus r. Lietuva Auštant
Vilniaus r. Kalvelių Stanislavo Moniuškos gimnazija Mokyklos biblioteka Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus r. Pagirių gimnazija Mokyklos biblioteka Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus r. SCB Valčiūnų struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus rajonas Lietuva Sutemų valanda
Vilniaus rajonas Maisiagalos biblioteka Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilniaus rajono savivaldybės C B Kabiškių strukturinis padalinys Biblioteka Didžiųjų Kabiškių kaimas Lietuva Auštant
Vilniaus rajono savivaldybės Sudervės struktūrinis padalinys Biblioteka Sudervės k., Vilniaus rajonas Lietuva Sutemų valanda
Vilniaus savivaldybės Grigiškių darželis-mokykla ,,Pelėdžiukas" Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus savivaldybės Grigiškių pradinė mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Šilo mokykla Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Šv. Kristoforo progimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Taikos progimnazija Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
VILNIAUS TAIKOS PROGIMNAZIJA Mokykla Miestas Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
VILNIAUS TAIKOS PROGIMNAZIJA Mokykla vilnius Lietuva Auštant, Auštant, Sutemų valanda
Vilniaus Trakų Vokės gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Tuskulėnų gimnazija Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant
Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Vilniaus Verkių mokykla-daugiafunkcis centras Mokyklos biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Vilniaus Vilnies pagrindine mokykla Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
Visagino "Verdenes" gimnazija Mokyklos biblioteka Visaginas Lietuva Auštant
Visagino viešosios bibliotekos meno galerija - skaitykla Biblioteka Visaginas Lietuva Sutemų valanda
VMSCB vaikųbiblioteka „Saulutė“ Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant
VRS Centrinė biblioteka Eitminiškių SP Biblioteka Eitminiškės Lietuva Auštant (vaikams)
VRS centrinės bibliotekos Dūkštų struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus raj. Lietuva Auštant (vaikams)
VRSCB ,Ažulaukės padalinys Biblioteka Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
VRSCB Glitiškių struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
VRSCB Paberžės struktūrinis padalinys Biblioteka Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
VRSCB Pikeliškių struktūrinis padalinys Biblioteka Vilniaus r. Lietuva Auštant (vaikams)
Všį "Varniukai" Ikimokyklinio ugdymo įstaiga Vilnius Lietuva Auštant (vaikams)
VŠĮ ŠIAURĖS LICĖJUS Mokykla Vilnius Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui)
VšĮ Šiaurės licėjus Mokykla Vilnius Lietuva Auštant
Zapyškio jungtinė biblioteka Biblioteka Kauno rajonas Lietuva Auštant (vaikams), Auštant (paaugliams ir jaunimui), Sutemų valanda
Zarasų "Santarvės" pradinė mokykla Mokykla Zarasai Lietuva Auštant
Zarasų raj.savivaldybės viešosios bibliotekos Salako struktūrinys padalinys Biblioteka Miestas Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka Imbrado filialas Biblioteka Zarasų rajonas, Imbrado kaimas Lietuva Auštant (vaikams)
Zarasų rajono savivaldybės viešoji biblioteka, Vaikų literatūros skyrius Biblioteka Zarasai Lietuva Auštant
Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Turmanto padalinys Biblioteka Zarasai Lietuva Auštant
Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Turmanto struktūrinys padalinys Biblioteka ZARASŲ Lietuva Auštant (vaikams)
Zarasų rajono viešosios bibliotekos Antalieptes padas linys Biblioteka Zarasai Lietuva Sutemų valanda
Zarasų viešoji biblioteka Ligoninės filialas Biblioteka Zarasai Lietuva Auštant (vaikams)
ŽEMAIČIŲ KALVARIJOS MOTIEJAUS VALANČIAUS GIMNAZIJA Mokyklos biblioteka Žemaičių Kalvarija, Plungės raj. Lietuva Auštant (vaikams)
Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazija Mokykla Mažeikiai Lietuva Auštant (vaikams)
Zūbiškių biblioteka, Kaišiadorių r. sav. Biblioteka Kaišiadorys Lietuva Auštant (paaugliams ir jaunimui)
European School of Luxembourg 1 Koulu Luxembourg Luxemburg Aamuhämärässä - lapset, Aamuhämärässä - nuoret, Iltahämärässä
Kazdangas pagasta bibliotēka Bibliotēka Aizputes novads Latvija Rītastunda
Ādažu novada bibliotēka Bibliotēka Ādaži Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Aglonas novada centrālā bibliotēka Bibliotēka Aglonas novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Aglonas novada Kastuļinas pagasta bibliotēka Bibliotēka Aglonas novads Latvija Rītastunda
Aiviekstes pagasta bibliotēka Bibliotēka Pļaviņu novads Latvija Rītastunda
Aizkraukles novada vidusskola Skola Aizkraukle Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Aizputes novada Aizputes pagasta bibliotēka Bibliotēka Pilsēta, novads vai tml. Latvija
Aizupes pamatskola Skola Jelgavas novads Latvija Rītastunda
AIZUPES PAMATSKOLA Skola Jelgavas novads Latvija Krēslas stunda
Aknīstes novada Asares pagasta bibliotēka Bibliotēka Aknīstes novads Latvija Rītastunda
Alojas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Aloja Latvija Rītastunda
Alsviķu bibliotēka Bibliotēka Alūksnes novads Latvija Krēslas stunda
Alūksnes pilsētas bibliotēka Bibliotēka Alūksne,Alūksnes novads Latvija Rītastunda
Amatas novada Nītaures pagasta bibliotēka Bibliotēka Amatas novads Latvija Rītastunda
Amatas novada Zaubes pagasta bibliotēka Bibliotēka Amatas novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Amtas novada Ieriķu bibliotēka Bibliotēka Amatas novads Latvija Krēslas stunda
Ances bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Andreja Upīša Skrīveru bibliotēka Bibliotēka Skrīveru novads Latvija Krēslas stunda
Babītes novada pašvaldības bibliotēka Bibliotēka Babītes novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Babītes novada pašvaldības bibliotēkas filiāle Salas pagastā Bibliotēka Babītes novads Latvija Rītastunda
Baldones novada bibliotēka Bibliotēka Baldones novads Latvija Rītastunda
Baložu pilsētas bibliotēka Bibliotēka Ķekavas novads, Baložu pilsēta Latvija Rītastunda, Rītastunda
Baltinavas novada bibliotēka Bibliotēka Baltinavas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Baltinavas vidusskola Skola Baltinavas novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Balvu Centrālā bibliotēka Bibliotēka BAlvi, BAlvu novads Latvija Rītastunda
Balvu Valsts ģimnāzija Skola Balvi Latvija Rītastunda, Rītastunda
Barkavas bibliotēka Bibliotēka Madonas novads Latvija Rītastunda
Barkavas bibliotēka Bibliotēka Madonas novads Latvija Rītastunda
Bauskas Valsts ģimnāzija Skola Bauska, Bauskas novads Latvija Rītastunda
Bauskas Bērnu bibliotēka Bibliotēka Bauska Latvija Rītastunda
Bauskas Centrālā bibliotēka Bibliotēka Bauska Latvija Krēslas stunda
Bauskas novada Codes pagasta Jauncodes Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Bauskas novada Vecsaules pagasta Vecsaules bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Bauskas sākumskola Skola Bauska Latvija Rītastunda
Bebru pagasta bibliotēka Bibliotēka Kokneses novads, Latvija Rītastunda
Bejas bibliotēka Bibliotēka Alūksnes novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Beļavas pagasta bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola Skola Garkalnes novads Latvija Rītastunda
Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola Bibliotēka Garkalnes novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Biržu pamatskolas bibliotēka Skola Salas novads Latvija Rītastunda
Blīdenes pagasta bibliotēka Bibliotēka Brocēnu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Blomes bibliotēka Bibliotēka Blomes pag. Smiltenes novads Latvija Rītastunda
Bulduru bibliotēka Bibliotēka Jūrmala Latvija Rītastunda
Bunkas pagasta Krotes Bibliotēka Bunkas pag. Latvija Rītastunda
Burtnieku pagasta bibliotēka Bibliotēka Burtnieku novads Latvija Rītastunda
Ceraukstes pagasta Ceraukstes bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Cēsu 1.pamatskola Skola Cēsis Latvija Rītastunda
Cēsu 2. pamatskola Bibliotēka Cēsis Latvija Krēslas stunda
Cēsu Centrālā bibliotēka Bibliotēka Cēsis, Cēsu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Cēsu novada Vaives pagasta Rāmuļu bibliotēka Bibliotēka Cēsu novads Latvija Rītastunda
Cēsu novada Vaives pagasta Rīdzenes bibliotēka Bibliotēka Cēsu nov. Latvija Krēslas stunda
Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola Skola Cēsis Latvija Rītastunda
Ciemupes bibliotēka Bibliotēka Ogres novads Latvija Krēslas stunda
Cīravas pagasta bibliotēka Bibliotēka Cīrava, Aizputes novads Latvija Rītastunda
Codes pagasta Codes bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Daugavpils Saskaņas pamatskola Skola Daugavpils Latvija Rītastunda
Daukstu pagasta bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija
Dāviņu pagasta bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Krēslas stunda
Drabešu Jaunā pamatskola Skola Amatas novads Latvija Rītastunda
Drustu pagasta bibliotēka Bibliotēka Raunas novads Latvija Rītastunda
Druvienas pagasta bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Dundagas NCB Bibliotēka Dundagas novads Latvija Rītastunda
Dundagas novada Centrālā bibliotēka Bibliotēka Dundagas novads Latvija Rītastunda
Dundagas vidusskola Skola Dundaga Latvija Rītastunda
Durbes pilsētas bibliotēka Bibliotēka Durbe, Durbes novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Dzelzavas pagasta 1.bibliotēka Bibliotēka Madona Latvija Rītastunda
Džūkstes 2. bibliotēka Bibliotēka Tukuma nov.,Džūkstes.pag Latvija Krēslas stunda
E.Kauliņa Lielvārdes vidusskola Skola Lielvārde Latvija Rītastunda, Rītastunda
Edvarta Virzas Iecavas bibliotēka Bibliotēka Iecava Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Elejas pagasta bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Ernsta Glika Alūksnes Valsts ģimnāzijas bibliotēka Skola Alūksne Latvija Rītastunda
Feimaņu pagasta pārvalde Bibliotēka Feimaņu pagasts Latvija Rītastunda
Gailīšu pagasta Gailīšu bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Krēslas stunda
Gailīšu pagasta Pāces bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Galēnu bibliotēka Bibliotēka Riebiņu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Galgauskas pagasta bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Galgauskas pamatskola Skola Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Gāliņciema bibliotēka Bibliotēka Ventspils Latvija Rītastunda, Rītastunda
Garkalnes novada bibliotēka Bibliotēka Garkalnes nov. Latvija Rītastunda, Rītastunda
Garkalnes novada Upesciema Tautas bibliotēka Bibliotēka Garkalnes novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Gramzdas pagasta bibliotēka Bibliotēka Gramzdas pagasts, Priekules novads Latvija Krēslas stunda
Grenctāles bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Krēslas stunda
Grobiņas novada Bārtas pagasta bibliotēka Bibliotēka Grobiņas novads Latvija Rītastunda
Grobiņas novada Grobiņas pagasta bibliotēka Bibliotēka Grobiņas novads Latvija Rītastunda
Grobiņas novada Grobiņas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Grobiņa Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Gulbenes novada bibliotēka Bibliotēka Gulbene Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Gulbenes novada bibliotēkas struktūrvienība Rankas pagasta bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Gulbenes novada bibliotēkas struktūrvienība Tirzas pagasta bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Gulbenes novada bibliotekas strukturvienība, Rankas pagasta Gaujasrēveļu biblioteka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Gulbenes novada Lejasciema pagasta bibliotēka Bibliotēka Pilsēta, novads vai tml. Latvija Rītastunda
Gulbenes sākumskolas bibliotēka Bibliotēka Gulbene Latvija Rītastunda
Iecavas internātpamatskola Skola Iecavas Latvija Rītastunda
Iecavas novada bērnu bibliotēka Bibliotēka Iecava, Iecavas novads Latvija Rītastunda
Iecavas novada Zālītes bibliotēka Bibliotēka Iecavas novads Latvija Rītastunda
iecavas novada Ziemeļu bibliotēka Bibliotēka Pilsēta, novads vai tml. Latvija Rītastunda
Iecavas novada Zorģu bibliotēka Bibliotēka Iecavas novads Latvija Rītastunda
Ikšķiles CB Bibliotēka Iksķile Latvija Rītastunda
Inčukalna novada bibliotēka Bibliotēka Inčukalna novads Latvija Rītastunda
Īslīces pagasta Ādžūnu bibliotēka Bibliotēka Bauska Latvija Krēslas stunda
J.Čakstes Liepājas pilsētas 10.vidusskola Skola Liepāja Latvija Rītastunda
Jaunannas bibliotēka Bibliotēka Alūksnes novads Latvija Rītastunda
JAUNLUTRIŅU PAGASTA BIBLIOTĒKA Bibliotēka Saldus novads Latvija Rītastunda
Jaunpiebalgas pagasta bibliotēka Bibliotēka Jaunpiebalgas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Jaunpiebalgas vidusskola Bibliotēka Jaunpiebalgas novads Latvija Rītastunda
Jaunpils pagasta bibliotēka Bibliotēka Jaunpils Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Jaunsaules bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Krēslas stunda
Jaunsilavas pamatskola Skola Līvāni Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Jaunsvirlaukas pagasta Staļģenes bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda
Jaunsvirlaukas pagasta Vecsvirlaukas bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda
Jēkabpils Galvenā bibliotēka Bibliotēka Jēkabpils Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Jēkabpils pamatskola Skola Jēkabpils Latvija Rītastunda
Jēkabpils pilsētas bibliotēka Bērnu nodaļa Bibliotēka Jēkabpils Latvija Krēslas stunda
Jēkabpils vakara vidusskola Skola Jēkabpils Latvija Rītastunda
Jelgavas 3.sākumskola Skola Jelgava Latvija Rītastunda
Jelgavas bērnu bibliotēka "Zinītis" Bibliotēka Jelgava Latvija Rītastunda
Jelgavas Miezītes bibliotēka Bibliotēka Jelgava Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Jelgavas novada Glūdas pagasta Nākotnes bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda
Jelgavas novada Sesavas pagasta bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Jelgavas Pārlielupes bibliotēka Bibliotēka Jelgava Latvija Rītastunda
Jelgavas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Jelgava Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Jumpravas bibliotēka Mežotnes pagasts Bauskas nov. Bibliotēka Bauskas novads Latvija Krēslas stunda
Jūrkalnes bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda
Jūrmalas Alternatīvās skolas pirmsskolas izglītības iestāde Skola Jūrmala Latvija Rītastunda
Jūrmalas Centrālā bibliotēka Bibliotēka Jūrmala Latvija Krēslas stunda
Jūrmalas Centrālās bibliotēkas Dubultu bērnu bibliotēka Bibliotēka Jūrmala Latvija Rītastunda
K. Valdemāra sākumskola Skola Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Kalētu pagasta bibliotēka Bibliotēka Priekules novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Kalnciema pagasta bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda
katvaru bibliotēka Bibliotēka Limbažu novads Latvija Rītastunda
Kauguru bibliotēka Bibliotēka Jūrmala Latvija Rītastunda
Kocēnu novada Dikļu pagasta bibliotēka Bibliotēka Kocēnu novads Latvija Rītastunda
Kocēnu novada Vaidavas pagasta bibliotēka Bibliotēka Kocēnu novads Latvija Krēslas stunda
Kocēnu novada Zilākalna pagasta bibliotēka Bibliotēka Kocēnu novads Latvija Rītastunda
Kokneses pagasta bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa Bibliotēka Koknese Latvija Rītastunda, Rītastunda
Kokneses pagasta Ratnicēnu bibliotēka Bibliotēka Kokneses nov., Latvija Rītastunda
Korģenes bibliotēka Bibliotēka Salacgrīavs novads Latvija Rītastunda
Krapes pagasta bibliotēka Bibliotēka Ogres novads Latvija Rītastunda
Krišjāņu pagasta bibliotēka Bibliotēka BALVU NOVADS Latvija Rītastunda
Krišjāņu pagasta bibliotēka Bibliotēka BALVU NOVADS Latvija Rītastunda
Krustpils pagasta bibliotēka Bibliotēka Krustpils Latvija Krēslas stunda
Kurmenes bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Rītastunda
Lādezera bibliotēka Bibliotēka Limbažu Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Laidu pagasta Sermītes bibliotēka Bibliotēka Kuldīgas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Latgales Centrālā bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Latvija Rītastunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Bērnu bibliotēka "Zīlīte" Bibliotēka Daugavpils Latvija Rītastunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Ceriņu bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Latvija Rītastunda
Filiāles>Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Gaismas bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Latvija Rītastunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Jaunbūves bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Latvija Rītastunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Pārdaugavas bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Latvija Rītastunda
Latgales Centrālās bibliotēkas filiāle Piekrastes bibliotēka Bibliotēka Daugavpils Latvija Rītastunda
Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrs Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
Latvijas Neredzīgo bibliotēka Rīgā Bibliotēka Rīga Latvija Krēslas stunda
Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Cēsu filiāle Bibliotēka Cēsis Latvija Krēslas stunda
Latvijas Neredzīgo bibliotēkas Rēzeknes filiālbibliotēka Bibliotēka Rēzekne Latvija Krēslas stunda
Lauberes pagasta bibliotēka Bibliotēka Ogres novads, Laubere Latvija Rītastunda
Laucienes biblioteka Talsu novads Bibliotēka Talsu novads Latvija Rītastunda
Laurenču sākumskola Skola Sigulda, Siguldas novads, Latvija Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Lazdonas pagasta bibliotēka Bibliotēka Madonas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
LdNKC Lielvārdes pilsētas bibliotēka Bibliotēka Lielvārde Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Lībagu pagasta bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Rītastunda
Lielvārdes pamatskola Skola Lielvārde Latvija Rītastunda, Rītastunda
Liepājas Centrālā zinātniskā bibliotēka Bibliotēka Liepāja Latvija Krēslas stunda
Liepājas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiālbibliotēka "Varavīksne" Bibliotēka Liepāja Latvija Rītastunda, Rītastunda
Liepājas CZB filiālbibliotēka "Libris" Bibliotēka Liepāja Latvija Rītastunda
Liepājas CZB filiāle "Zaļās birzs"" bibliotēka Bibliotēka Liepāja Latvija Rītastunda
Liepājas CZB struktūrvienības Valtera bibliotēka Bibliotēka Liepāja Latvija Rītastunda
Liepājas pilsētas Centrālās zinātniskās bibliotēkas filiāle - bērnu bibliotēka "Vecliepājas Rūķis" Bibliotēka Liepāja Latvija Rītastunda
Liepnas pagasta bibliotēka Bibliotēka Alūksnes novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Līgatnes novada Līgatnes pilsētas bibliotēka Bibliotēka Līgatne Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
lIMBAŽU GALVENĀS BIBLIOTĒKAS BĒRNU LITERATŪRAS CENTRS Bibliotēka LIMBAŽI Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Līvānu 1. vidusskola Skola Līvāni Latvija
Līvānu novada Centrālā bibliotēka Bibliotēka Līvāni Latvija Rītastunda
Līvānu novada Centrālās bibliotēkas Jaunsilavu bibliotēka Bibliotēka Līvānu novads Latvija Rītastunda
Līvānu novada Centrālās bibliotēkas Rožupes bibliotēka Bibliotēka Līvānu nov. Latvija Rītastunda
Līvānu novada Centrālās bibliotēkas Rudzātu bibliotēka Bibliotēka Līvānu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Lubānas pilsētas bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa Bibliotēka Lubāna Latvija Rītastunda
Madonas novada bibliotēka Bibliotēka Madonas novads, MAdona Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Madonas pilsetas vidusskola Skola Madona Latvija Rītastunda
Madonas Valsts ģimnāzijas bibliotēka Skola Madona Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Māriņkalna bibliotēka Bibliotēka Alūksnes nov. Latvija Rītastunda
Matīšu pagasta bibliotēka Bibliotēka Burtnieku novads Latvija Rītastunda
Mazsalacas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Mazsalacas novads Latvija Rītastunda
Medņevas bibliotēka Bibliotēka Viļakas novads, Medņevas pagasts Latvija Rītastunda
Mērsraga novada bibliotēka Bibliotēka Mērsraga novads Latvija Rītastunda
Mežotnes pagasta Mežotnes bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Mežotnes pagasta Strēlnieku bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Naukšēnu pagasta bibliotēka Bibliotēka Naukšēnu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
NCM office in Latvia Cita institūcija Rīga Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Neretas novada Mazzalves pagasta bibliotēka Bibliotēka Neretas novads Latvija Rītastunda
O . Kalpaka Liepājas 15.vidusskola Skola Liepājas pilsēta Latvija Rītastunda
Ogres Centrālā bibliotēka Bibliotēka Ogre Latvija Rītastunda
Ogres novada Mazozolu bibliotēka Bibliotēka Ogres novads Latvija Rītastunda
Ogresgala bibliotēka Bibliotēka Ogres novads Latvija Krēslas stunda
Olaines 2.vidusskola Skola Olaine Latvija Rītastunda, Rītastunda
Olaines Bibliotēka Bibliotēka Olaine Latvija Krēslas stunda
Olaines Bibliotēka Bibliotēka Olaines pilsēta Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Olaines Bibliotēka bērnu literatūras nodaļa Bibliotēka Olaine Latvija Rītastunda
Ošupes pagasta Degumnieku bibliotēka Bibliotēka Madonas novads Latvija Rītastunda
Ozolaines bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Pagasta bibliotēkas vadītāja Bibliotēka Aizputes novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Palsmanes pagasta bibliotēka, Smiltenes novads Bibliotēka Smiltenes novads Latvija Rītastunda
pašvaldības iestāde Bibliotēka Riebiņu novads Latvija Rītastunda
Pāvilostas novada Pāvilostas bibliotēka Bibliotēka Pāvilosta Latvija Rītastunda
Pāvilostas novada Rīvas bibliotēka Bibliotēka Pāvilostas nov., Sakas pag. Latvija Krēslas stunda
Pāvilostas novada Vērgales bibliotēka Bibliotēka Pāvilostas novads Latvija Rītastunda
Pelču pagasta bibliotēka Bibliotēka Pelču pag., Kuldīgas novads Latvija Rītastunda
Pelēču pagasta Ārdavas bibliotēka Bibliotēka Preiļu novads Latvija Rītastunda
Pilsrundāles bibliotēka Bibliotēka Rundāles novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Piltenes pilsētas bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Platones pagasta bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Pļaviņu bērnu bibliotēka Bibliotēka Pļaviņu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Pļaviņu bērnu bibliotēka Bibliotēka Pļaviņu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Pļaviņu bērnu bibliotēka Bibliotēka Pļaviņu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Pļaviņu novada bibliotēka Bibliotēka Pļaviņas Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Pociema bibliotēka Bibliotēka Limbaži Latvija Krēslas stunda
Popes bibliotēka Bibliotēka POPES PAGASTS VENTSPILS NOVADS Latvija Rītastunda
Preiļu Galvenā bibliotēka Bibliotēka Preiļi Latvija Rītastunda, Rītastunda
Preiļu novada Aizkalnes bibliotēka Bibliotēka Preiļu novads Latvija Krēslas stunda
Preiļu novada Saunas pagasta bibliotēka Bibliotēka Preiļu novads Latvija Rītastunda
Preiļu novada Smelteru bibliotēka Bibliotēka Preiļu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Priekules pilsētas bibliotēka Bibliotēka Priekule Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Priekuļu novada Veselavas pagasta bibliotēka Bibliotēka Novads Latvija Rītastunda
Priekuļu vidusskola Skola Priekuļu nov. Latvija Rītastunda
Priekuļu vidusskola Skola Priekuļu nov. Latvija Rītastunda
Pūres pagasta bibliotēka INIC Bibliotēka Tukuma novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Purmsātu bibliotēka Bibliotēka Priekules novads Latvija Rītastunda
Puzes bibliotēka Bibliotēka Puzes pagasts, Ventspils novads Latvija Rītastunda
Raunas novada Raunas pagasta Rozes bibliotēka Bibliotēka Raunas novads Latvija Krēslas stunda
Raunas pagasta bibliotēka Bibliotēka Raunas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Raunas vidusskola Skola Rauna Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
RCB filiālbiblioteka "Strazds" Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
RCB filiālbibliotēka "Vidzeme" Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
RCB filiālbibliotēka 'Pārdaugava' Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
RCB Jaunciema filiālbibliotēka Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
Rekavas bibliotēka Bibliotēka Viļakas novads Latvija Rītastunda
Rencēnu pagasta 1. bibliotēka Bibliotēka Burtnieku novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Rēzeknes Bērnu bibliotēka Bibliotēka Rēzekne Latvija Rītastunda
Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka Bibliotēka Rēzekne Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Rēzeknes pilsētas 2. bibliotēka - CB filiāle Bibliotēka Rēzekne Latvija Krēslas stunda
Rēzekns pilsētas Centrālā bibliotēka Bibliotēka Rēzekne Latvija Krēslas stunda
Riebiņu novada centrālā bibliotēka Bibliotēka Riebiņu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Riebiņu novada Kastīres bibliotēka Bibliotēka Riebiņu novads,Rušonas pagasts,Kastīre Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Riebiņu novada Rušonas bibliotēka Bibliotēka Pilsēta, novads vai tml. Latvija Krēslas stunda
Riebiņu novada Silajāņu bibliotēka Bibliotēka Riebiņu novads Latvija Rītastunda
Riebiņu novada Stabulnieku bibliotēka Bibliotēka Riebiņu novads Latvija Rītastunda
Rīgas 66.speciālā vidusskola Skola Rīga Latvija Rītastunda
Rīgas 85.vidusskola Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
Rīgas Centrālā s bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa Bibliotēka Pilsēta, novads vai tml. Latvija Krēslas stunda
Rīgas Centrālās bibliotēkas Čiekurkalna filiālbibliotēka Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
Rīgas Centrālās bibliotēkas Daugavas filiālbibliotēka Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
Rīgas Centrālās bibliotēkas Šampētera filiālbibliotēka Bibliotēka Rīga Latvija Rītastunda
Rīgas Sanatorijas internātpamatskola Skola Rīga Latvija Rītastunda
Rīgas Valdorfskola Skola Salaspils Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Rīgas Zolitūdes ģimnāzija Skola Rīga Latvija Krēslas stunda
Rītausmu bibliotēka Bibliotēka Bauskas novads Latvija Rītastunda
Rites pagasta bibliotēka Bibliotēka Viesītes novads, Rites pagasts Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Rojas novada bibliotēka Bibliotēka Rojas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Rojas novada Kaltenes biblioteka Bibliotēka Rojas novads, Kaltene Latvija Krēslas stunda
Rubenes bibliotēka Bibliotēka Kocēnu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Rudzātu vidusskola Skola Līvānu nov. Latvija Rītastunda
Rugāju bibliotēka Bibliotēka Rugāji, Rugāju pag., Rugāju novads Latvija Rītastunda
Rūjienas pilsētas bibliotēka Bibliotēka Pilsēta, novads vai tml. Latvija Krēslas stunda
Sabiles bērnu bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Rītastunda
Salacgrīvas novada bibliotēka Bibliotēka Salacgrīva, Salacgrīvas novads Latvija Krēslas stunda
Salacgrīvas novada bibliotēka Bibliotēka Salacgrīva, Salacgrīvas novads Latvija Krēslas stunda
Salacgrīvas novada SVĒTCIEMA BIBLIOTĒKA Bibliotēka Salacgrīvas novads Latvija Rītastunda
Salas bibliotēka Bibliotēka Salas novads Latvija Rītastunda
Salaspils Dienvidu filiālbibliotēka Bibliotēka Salaspils Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Salaspils novada bibliotēka Bibliotēka Salaspils Latvija Rītastunda
Saldus novada pašvaldības Kursīšu pamatskola Skola Saldus novads Latvija Rītastunda
Saldus pilsētas bibliotēka Bibliotēka Saldus Latvija Rītastunda
Saulkrastu novada bibliotēka Bibliotēka Saulkrasti Latvija Rītastunda
Seces pagasta bibliotēka Bibliotēka Jaunjelgavas novads Latvija Rītastunda
Siguldas novada bibliotēka Bibliotēka Sigulda, Siguldas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Siguldas pagasta Centra bibliotēka Bibliotēka Siguldas nov. Latvija Rītastunda
Šilalės rajono savivaldybės viešoji biblioteka Biblioteka Šilalė Latvija
Skaistkalnes pagasta bibliotēka Bibliotēka Skaistkalne, Vecumnieku novads Latvija Rītastunda
Skrīveru bērnu bibliotēka Bibliotēka Skrīveru novads Latvija Rītastunda
Skrundas Bērnu bibliotēka Bibliotēka Skrunda, Skrundas novads Latvija Rītastunda
Skrundas pagasta Antuļu bibliotēka Bibliotēka Skrundas novads, Skrundas pagasts Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Smārdes pagasta bibliotēka Bibliotēka Engures novads Latvija Krēslas stunda
Smiltenes novada bibliotēka Bērnu apkalpošanas nodaļa Bibliotēka Smiltene, Smiltenes novads Latvija Krēslas stunda
Smiltenes novada bibliotēkas Bilskas bibliotēka Bibliotēka Smiltenes novads Latvija Rītastunda
Smiltenes vidusskola Skola Smiltene Latvija Rītastunda
Staiceles pilsētas bibliotēka Bibliotēka Staicele Latvija Krēslas stunda
Stendes bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Krēslas stunda
Stopiņu novada Ulbrokas bibliotēka Bibliotēka Stopiņu novads Latvija Krēslas stunda
Stradu pagasta Stāķu bibliotēka Bibliotēka Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Sveķu internātpamatskolas bibliotēka Skola Gulbenes novads Latvija Rītastunda
Svētes pagasta Jēkabnieku bibliotēka Bibliotēka Jelgavas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Talsu Galvenās bibliotēkas struktūrvienība Talsu bērnu bibliotēka Bibliotēka Talsu pilsēta Latvija Rītastunda
Talsu novada balgales bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Krēslas stunda
Talsu novada Īves bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Rītastunda
Talsu novada Laidzes bibliotēka Bibliotēka Laidze, Laidzes pagasts, Talsu novads Latvija
Talsu novada Pastendes bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Talsu novada Pļavu bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Talsu novada Pļavu bibliotēka Bibliotēka Talsu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Talsu novada Stendes bibliotēkas bērnu nodaļa Bibliotēka Stende Latvija Rītastunda
Talsu novada Valdgales bibliotēka Bibliotēka Talsu novads, Valdgales pag., Pūņas Latvija Rītastunda, Rītastunda
Talsu novada Virbu bibliotēka Bibliotēka Talsu novada Virbu pagasts Latvija Rītastunda
Tārgales bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Taurkalnes bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Krēslas stunda
Taurupes pagasta bibliotēka Bibliotēka Ogres novads Latvija
Tilžas pagasta bibliotēka Bibliotēka Balvu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Tīnūžu bibliotēka Bibliotēka Ikšķiles novads Latvija Rītastunda
Tirzas pamatskola Skola Gulbenes Latvija Rītastunda
Tumes bibliotēka Bibliotēka Tukuma novads,Tumes pagasts Latvija Rītastunda
Turlavas pagasta bibliotēka Bibliotēka Kuldīgas novads, Turlavas pagasts Latvija Rītastunda
Ugāles bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda
Umurgas pamatskola Skola Limbažu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Usmas bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda
Uzavas Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda
V.Ancīša Aknīstes bibliotēka Bibliotēka Aknīste Latvija Rītastunda
Valdemārpils bibliotēka Bibliotēka Valdemārpils,Talsu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Valkas novada centrālās bibliotēkas Bērnu literatūras nodaļa Bibliotēka Valka Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Valmieras 2. vidusskola Skola Valmiera Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Valmieras 5.vidusskola Skola Valmiera Latvija Krēslas stunda
Valmieras bibliotēka Bibliotēka Valmiera Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Valmieras Pārgaujas ģimnāzija Skola Valmiera Latvija Krēslas stunda
Valmieras Pārgaujas sākumskola Skola Valmiera Latvija Rītastunda
Valmieras sākumskola Bibliotēka Valmiera Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Valmieras Viestura vidusskola Skola Valmiera Latvija Rītastunda
Vangažu pilsētas bibliotēka Bibliotēka Inčukalna novads, Vagaži Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Variešu bibliotēka Bibliotēka Pilsēta, novads vai tml. Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Variņu bibliotēka Bibliotēka Smiltenes novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Vārkavas novada Rožkalnu bibliotēka Bibliotēka Vārkavas novads. Latvija Rītastunda
Vārkavas novada Upmalas bibliotēka Bibliotēka Vārkavas novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Vārkavas pagasta bibliotēka Bibliotēka Vārkava Latvija Rītastunda
Vārkavas vidusskolas bibliotēka Bibliotēka Vārkavas novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Vārves bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Rītastunda
Vecpiebalgas novada Dzērbenes pagasta bibliotēka Bibliotēka Vecpiebalgas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Vecpiebalgas novada Kaives pagasta bibliotēka Bibliotēka Vecpiebalgas novads Latvija Krēslas stunda
Vecpiebalgas novada Taurenes pagasta bibliotēka Bibliotēka Vecpiebalgas novads Latvija Krēslas stunda
Vecumnieku novada Domes Valles bibliotēka Skola Vecumnieku novads Latvija Rītastunda
Vecumnieku novada Skaistkalnes pagasta bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Rītastunda
Vecumnieku novada Stelpes pagasta bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Vecumnieku novada Valles pagasta bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Rītastunda
Vecumnieku novada Vecumnieku pagasta Misas bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Vecumnieku novada Vecumnieku pagasta Umpārtes bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Rītastunda
Vecumnieku pagasta Beibežu bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Rītastunda
Vecumnieku pagasta bibliotēka Bibliotēka Vecumnieku novads Latvija Krēslas stunda
Vecumnieku vidusskola Skola Vecumnieku novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Ventspils Bērnu bibliotēka Bibliotēka Ventspils Latvija Rītastunda
Ventspils bibliotēka Bibliotēka Ventspils Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Ventspils Pārventas bibliotēka Bibliotēka Ventspils Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Vestienas bibliotēka Bibliotēka Vestienas pagasts Latvija Rītastunda
Viesītes bibliotēka Bibliotēka Viesītes nov., Viesīte Latvija Rītastunda
Vīksnas pagasta bibliotēka Bibliotēka Balvu novads Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Viļakas novada bibliotēka Bibliotēka Viļaka, Viļakas novads Latvija Rītastunda, Krēslas stunda
Viļakas novada Kupravas bibliotēka Bibliotēka Kuprava Latvija Rītastunda
Viļakas novada Žīguru bibliotēka Bibliotēka Viļakas novads Latvija Rītastunda, Rītastunda
Virgas pagasta bibliotēka Bibliotēka Priekules novads Latvija Rītastunda
Zaķumuižas filiālbibliotēka Bibliotēka Ropažu novads Latvija Rītastunda
Ziemeļvalstu ģimnāzija Skola Rīga Latvija Rītastunda, Rītastunda, Krēslas stunda
Ziru bibliotēka Bibliotēka Ventspils novads Latvija Krēslas stunda
Zlēku bibliotēka Bibliotek Ventspils novads Latvija Morgengry - børn
Zūru bibliotēka Bibliotēka Zūras Latvija
Zvejniekciema vidusskola Skola Saulkrasti Latvija Rītastunda
Allanengen Skole Skole KRISTIANSUND N Norvegija Morgengry - barn
Anne Lundberg Skole Trondheim Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Arendal bibliotek Bibliotek Arendal Norvegija Morgengry - barn
Askimbyen skole Skole Askim Norvegija Morgengry - unge
Askimbyen Skole Skole Askim Norvegija Morgengry - børn
Askvoll skule Skole Askvoll Norvegija Morgengry - barn
Aure folkebibliotek Bibliotek Aure Norvegija Morgengry - barn
Bjordal skolebibliotek Skolebibliotek Bjordal Norvegija Morgengry - barn
Brekken Skolebibliotek Skolebibliotek Brekkebygd Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Brentemoen skole Skolebibliotek Lillesand Norvegija Morgengry - barn
Brundalen Skole Trondheim Norvegija Morgengry - barn
Brundalen skole Skole trondheim Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Brundalen skole Skole Jakobsli Norvegija Morgengry - barn
Brånås Skole Skedsmokorset Norvegija Morgengry - barn
brånås skole Skolebibliotek Skedsmokorset Norvegija Morgengry - barn
Brånås skole Skole skedsmoskorset Norvegija Morgengry - barn
Bulandet Skule Skole Bulandet Norvegija Morgengry - barn
Bø ungdomsskule Skole Bø i Telemark Norvegija Morgengry - unge
Dalsfjord skule - Dalsfjordvegen 603 - 6133 - Lauvstad Skole Lauvstad Norvegija Morgengry - barn
Drømtorp videregående skole Skolebibliotek Ski Norvegija Morgengry - unge
Dyrøy folkebibliotek Bibliotek Brøstadbotn Norvegija
Eidfjord folkebibliotek Bibliotek Eidfjord Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Eigersund Folkebibliotek Bibliotek Egersund Norvegija
Ekholt skole Skole Moss Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Ekne barneskole Skolebibliotek Ekne Norvegija Morgengry - barn
Fana bibliotek Bibliotek BERGEN Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Fanavollen Familiebarnehage Barnehage Fana Norvegija Morgengry - barn
Fevåg/Hasselvika skolebibliotek Skolebibliotek Hasselvika Norvegija Morgengry - barn
Finnskogen Barnehage SA Barnehage Åsnes Finnskog Norvegija Morgengry - barn
FN Indre Østfold Foreningen Nordens lokallag By Norvegija Skumringstimen
Foreningen Norden Asker Foreningen Nordens lokallag Asker Norvegija Skumringstimen
Foreningen Norden Annen institusjon By Norvegija Skumringstimen
Foreningen Norden Bærum Foreningen Nordens lokallag Bærum Norvegija Skumringstimen
Foreningen Norden Gran Foreningen Nordens lokallag GRAN Norvegija Skumringstimen
Foreningen Norden Levanger/Verdal Foreningen Nordens lokallag Levanger Norvegija Skumringstimen
Foreningen norden SørFron Foreningen Nordens lokalafdeling Sør Fron Norvegija Skumringstimen
Foreningen Norden Tromsø Foreningen Nordens lokallag Tromsø Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Foreningen Norden Trondheim Foreningen Nordens lokallag Trondheim Norvegija Morgengry - barn
Foreningen Norden Ullensaker Bibliotek Kløfta Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Foreningen Norden Østre Toten Foreningen Nordens lokallag Lena Norvegija Skumringstimen
Foreningen Norden Østre Toten / samarb. Biblioteket Foreningen Nordens lokallag Lena Norvegija Skumringstimen
Frogn vgs Skolebibliotek Drøbsl Norvegija Morgengry - unge, Skumringstimen
Førland skule Skolebibliotek Aksdal Norvegija Morgengry - barn
Gamvik folkebibliotek Bibliotek Mehamn Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Gimle skole,Halden Skolebibliotek Halden Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Giske ungdomsskole Skole Sandnes Norvegija Morgengry - unge, Skumringstimen
Giske ungdomsskole Skole Sandnes Norvegija Morgengry - unge, Skumringstimen
gjellerås skole Skolebibliotek skjetten Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Gjerdrum bibliotek Bibliotek Gjerdrum Norvegija Morgengry - barn
Gjesdal folkebibliotek Bibliotek Ålgård Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Glimt fra et flerspråklig klasserom Skola Hamar Norvegija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Godøy skule Skola Godøy Norvegija
Gol bibliotek Bibliotek Gol Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Gol skule Skole GOL Norvegija Morgengry - barn
Gran bibliotek Bibliotek Gran Norvegija
Gratangen bibliotek Bibliotek Gratangen Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Gro Skaarud Kittelsrud Skole GRAN Norvegija Morgengry - barn
Grødem skole Skole Randaberg Norvegija Morgengry - unge
Grøtvedt Skole ASKIM Norvegija Morgengry - barn
Grøtvedt skole Skole ASKIM Norvegija
Halden Bibliotek Halden Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Halhjem barneskule Skole Os Norvegija Morgengry - barn
Haraldreina skole Skolebibliotek Stjørdal Norvegija Morgengry - barn
Hasvik folkebibliotek Bibliotek Breivikbotn Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Haus skole Skole By Norvegija Skumringstimen
Haus skule Skole Haus Norvegija Morgengry - barn
Heltberg Ungdomsskole Ullevaal Skole Oslo Norvegija Morgengry - unge
Hemsedal bibliotek Skolebibliotek Hemsedal Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Hildegunn EEk Bibliotek UTSIRA Norvegija Morgengry - barn
Hillestveit skule Skole Bømlo Norvegija Morgengry - barn
Hillestveit skule Skole Bømlo Norvegija Morgengry - barn
Hitra bibliotek Bibliotek HITRA Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Hitra Kommune/ Ungdomsbase Annen institusjon Hitra Norvegija Skumringstimen
Hobøl bibliotek Bibliotek Tomter Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Hop oppveksttun Skolebibliotek Paradis Norvegija Morgengry - unge
Horten bibliotek Bibliotek Horten Norvegija Skumringstimen
Høvik skole Skole Høvik Norvegija Morgengry - barn
Håvik skole Skole HÅvik Norvegija Morgengry - barn
Håvik skole Skole By Norvegija Morgengry - barn
Ibestad folkebibliotek Bibliotek Hamnvik Norvegija Skumringstimen
Ila skolebibliotek Skolebibliotek Trondheim Norvegija Morgengry - barn
Jelgavas novada Glūdas pagasta Bramberģes bibliotēka Bibliotēka JELGAVAS NOVADS Norvegija Krēslas stunda
Kastellet Skole Oslo Norvegija Morgengry - barn
Kastellet skole Skole oslo Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Kastellet skole Skole Oslo Norvegija
Kastellet skole Skole oSLO Norvegija Morgengry - barn
KF Innvandararsenteret Vaksenopplæringa Skole Florø Norvegija Morgengry - unge, Skumringstimen
Klæbu folekbibliotek Bibliotek KLÆBU Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Knapstad barneskole Skole Knapstad Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
kOLBOTN sKOLE Skolebibliotek KOLBOTN Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Kongsvinger bibliotek Bibliotek Kongsvinger Norvegija Morgengry - barn
Kragerø bibliotek Bibliotek Kragerø Norvegija Morgengry - barn
Kvinesdal bibliotek Bibliotek Kvinesdal Norvegija
Kvinnherad bibliotek Bibliotek Husnes Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Langesund b skole Skole By Norvegija Morgengry - barn
Lavangen bibliotek Bibliotek Tennevoll Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Lavangen bibliotek Skolebibliotek Tennevoll Norvegija Morgengry - barn
Levanger / Verdal lokallag Foreningen Nordens lokalafdeling Levanger Norvegija Skumringstimen
Lindås ungdomsskule Skole Lindås Norvegija Morgengry - unge
Lokallaget Gauldal Foreningen Nordens lokallag Støren Norvegija Skumringstimen
Lotilan koulu Koulu Lahti Norvegija Aamuhämärässä - lapset
Lyngen folkebibliotek Bibliotek Lyngseidet Norvegija
Marijampolės P. Kriaučiūno VB MOKOLŲ FILIALAS Biblioteka Marijampolė Norvegija Sutemų valanda
Marius Johansen Skole Verdal Norvegija
Mausund Oppvekstsenter Skole Mausund Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Meek skole Skole Averøy Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Meldal Folkebibliotek Bibliotek Løkken Verk Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Midt-Buskerud Bibliotek, Modum Bibliotek Vikersund Norvegija Skumringstimen
Midtre Gauldal folkebibliotek Bibliotek Støren Norvegija Skumringstimen
Mobarn Røsandåsen barnehage Barnehage Averøy Norvegija Morgengry - barn
Molėtų VB, Girsteitiškio filialas Biblioteka Molėtų raj. Norvegija Sutemų valanda
Mysen Skole Skole Mysen Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Mære skole Skolebibliotek Sparbu Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Namsos barneskole Skolebibliotek Namsos Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Namsos barneskole Skole namsos Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Namsos Barneskole Skole Namsos Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Naustdal barne- og ungdomsskule Skole By Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Nittedal bibliotek Bibliotek Nittedal Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Nordberg skole Skolebibliotek Oslo Norvegija Morgengry - unge
Nordberg skole v/biblioteket Skolebibliotek Oslo Norvegija Morgengry - unge
Nord-Fron bibliotek Bibliotek VInstra Norvegija Skumringstimen
Nord-Gudbrandsdal vgs., Biblioteket, avd. Otta Skolebibliotek Otta Norvegija Morgengry - unge
Nordre Strand Oppvekstsenter Skole Tau Norvegija Morgengry - barn
Norsia oppvekstsenter Skolebibliotek Engan Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Oppegård bibliotek Bibliotek Kolbotn Norvegija Skumringstimen
Ostereidet barneskule Skole Ostereidet Norvegija Morgengry - barn
Otta skole Skole Otta Norvegija Morgengry - barn
Otta skole Skole Otta Norvegija Morgengry - barn
Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazija Biblioteka Panevėžys Norvegija Auštant
Pensjonist PPT, Oslo/ Isp,UiO Annen institusjon Oslo Norvegija Morgengry - unge
Ramberg skole Skole Moss Norvegija Morgengry - unge
Ramnes skole Skole Tønsberg Norvegija Morgengry - barn
Randaberg folkebibliotek Bibliotek Randaberg Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Ranheim Skole Trondheim Norvegija Morgengry - barn
Ranheim skole Skole Trondheim Norvegija Morgengry - barn
Rennebu barne og ungdomsskole Skole Rennebu Norvegija Morgengry - barn
Ringerike bibliotek Bibliotek Hønefoss Norvegija Skumringstimen
Ringvoll skole Skole Hobøl Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Rosmælen skole og barnehage Skole By Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Rosmælen skole og barnehage Skole Kvål Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Rosmælen skole og barnehage Skole By Norvegija Morgengry - barn
Rud videregående skole Skolebibliotek Rud Norvegija Morgengry - unge
Rugvedt 1-10 skole Skole Stathelle Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Rus videregående skole Skolebibliotek Rud Norvegija Morgengry - unge
Røren skole Skole HOKKSUND Norvegija Morgengry - barn
Røren skole Skole Hokksund Norvegija Morgengry - barn
Røren skole Skole Hokksund Norvegija Morgengry - barn
Røst barne- og ungdomsskole Skole Røst Norvegija Morgengry - unge, Skumringstimen
Råde bibliotek Bibliotek RÅDE Norvegija Morgengry - barn
Sagdalen skole Skole Strømmen Norvegija
Sand skule Skole Sand Norvegija Morgengry - barn
Sarpsborg bibliotek Bibliotek Grålum Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Sarpsborg bibliotek Bibliotek Sarpsborg Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Sjøvegan videregående skole Skolebibliotek Sjøvegan Norvegija
Sjøvegan videregående skole Skolebibliotek Sjøvegan Norvegija Morgengry - unge
Skatval skole Skole Skatval Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Skjervøy folkebibliotek Bibliotek Skjervøy Norvegija
Skjetten Skole By Norvegija Morgengry - børn
Skjetten Skole Skjetten Norvegija Morgengry - barn
Skjetten skole Skole Skjetten Norvegija
Skjetten skole Skole Skjetten Norvegija
Skogfoss skole Skole Svanvik Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Sogndal bibliotek Bibliotek Sogndal Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Sokna Skolebibliotek Sokna Norvegija Morgengry - unge
Solstua kulturbarnehage Barnehage STATHELLE Norvegija Morgengry - barn
Solås skole Skole Ålgård Norvegija Morgengry - barn
Spjelkavik barneskole Skole Ålesund Norvegija Morgengry - barn
Spydeberg bibliotek Bibliotek Spydeberg Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
St. Franciskus Skole Arendal Norvegija Morgengry - barn
Stange bibliotek Bibliotek Stange Norvegija Morgengry - unge, Skumringstimen
Stange bibliotek Bibliotek Stange Norvegija Skumringstimen
Stange bibliotek Bibliotek Stange Norvegija Skumringstimen
Stange kulturskole Annen institusjon Stange Norvegija Morgengry - unge
Stathelle barneskole Skole Langesund Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Stathelle barneskole Skolebibliotek Stathelle Norvegija Morgengry - barn
Stathelle barneskole Skole Stathelle Norvegija Morgengry - barn
Stigeråsen skole Skole Skien Norvegija Morgengry - barn
Stjørdal bibliotek Bibliotek By Norvegija Skumringstimen
straumen skole Skole straumen Norvegija Morgengry - barn
Straumen skole Skole Sørfold Norvegija Morgengry - barn
Sviland skole Skole Sandnes Norvegija Morgengry - barn
Sømna folkebibliotek Bibliotek Sømna Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Testmann Minne skole Skole LEKSVIK Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Testmann Minne skole Skole Leksvik Norvegija
Testmann Minne skole Skole Leksvik Norvegija Morgengry - barn
Tinn Foreningen Nordens lokallag Rjukan Norvegija Skumringstimen
Todalen og Stangvik oppvekstsenter, Todalen skole Skole TODALEN Norvegija Morgengry - barn
Trintom skole Skole GRAN Norvegija Morgengry - barn
Trintom skole Skole Gran Norvegija Morgengry - barn
Trosvik skole Skole Fredrikstad Norvegija Morgengry - børn
Uggdal skule Skole By Norvegija Morgengry - barn
Uggdal Skule Skole Tysnes Norvegija
Ullensaker bibliotek Bibliotek Jessheim Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Utsira skole Skole Utsira Norvegija Morgengry - barn
Vadsø bibliotek Bibliotek VADSØ Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Vadsø bibliotek Bibliotek Vadsø Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Valdres vidaregåande skule Marianne Kolstad Skolebibliotek Leira Norvegija Morgengry - unge
Verdal bibliotek Bibliotek Verdal Norvegija Morgengry - barn, Skumringstimen
Vestby bibliotek Bibliotek Vestby Norvegija Skumringstimen
Vikersund skole Skole Vikersund Norvegija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Vikersund skole Skole Vikersund Norvegija
Volda folkebibliotek Foreningen Nordens lokallag Ørsta Norvegija
Vollen skole Skolebibliotek Vollen Norvegija Morgengry - unge
Vågan bibliotek Bibliotek Svolvær Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Våler bibliotek Bibliotek Våler i Ø. Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge
Ølve Montessoriskule Skole Ølve Norvegija Morgengry - barn
Ølve Montessoriskule gruppe 1 Skole Ølve Norvegija Morgengry - barn
Ørsta og Volda Lokallag av Foreningen Norden Foreningen Nordens lokallag Ørsta Norvegija Skumringstimen
Øygarden skulebibliotek Skolebibliotek By Norvegija Morgengry - børn, Morgengry - unge
Åkra skole Skole Åkrehamn Norvegija Morgengry - barn
Åkra skole Skole Åkrehamn Norvegija Morgengry - barn
Åkra skole Skole Åkrehamn Norvegija
Ålesund bibliotek Bibliotek Ålesund Norvegija Skumringstimen
Årdal bibliotek Bibliotek Øvre Årdal Norvegija
Årdal bibliotek Bibliotek Øvre Årdal Norvegija
Åsenhagen Skole Skedsmokorset Norvegija
Åsenhagen skole Skole Skedsmokorset Norvegija
Åsenhagen skole Skole By Norvegija
Åsenhagen skole Skolebibliotek Skedsmokorset Norvegija Morgengry - barn
Åsenhagen skole Skole By Norvegija
Åsenhagen skole Skole Skedsmokorset Norvegija
Åsenhagen Skole Skole Skedsmokorset Norvegija Morgengry - barn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Åsnes folkebibliotek Bibliotek Flisa Norvegija Morgengry - barn
Åssiden skole Skole Drammen Norvegija Morgengry - barn
Nordic Embassies, Berlin (Germany) Nordic Association Berlin Nordic countries in Germany
Europaskolan Bryssel Skola Woluwe Saint Lambert other Kura Gryning - barn
European School Brussels II School Brussel other Morning dawn - children
Skovlund Valsbøl Danske Skole Skole D- Schafflund other Morgengry - børn
Svenska Skolan i Paris Skole Paris other Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Rysk-svenska centret Annan institution Moskva Rusija Kura Gryning - unga
Svenska skolan i Moskva Skole Moskva Rusija Morgengry - børn, Morgengry - unge
5A Ljungbyholmsskolan Skola Ljungbyholm Švedija Kura Gryning - barn
Abrahamsbergsskolan Skola Bromma Švedija Kura Gryning - barn
Adolfsbergsskolan F-6 Skola Örebro Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Akers Friskola Skola Åkersberga Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Albanoskolan Skola Häljarp Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Alfaskolan Skolbibliotek Fagersta Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Alftaskolan Skola Edsbyn Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Alingsås bibliotek Bibliotek Alingsås Švedija Kura Gryning - barn
Alingsås bibliotek Bibliotek Alingsås Švedija Kura Skymning
Allnéskolan Skola Habo Švedija Kura Gryning - barn
Almby skola Skola Örebro Švedija Kura Gryning - barn
Almunge skola Skola Knutby Švedija Kura Gryning - barn
Almåsgymnasiets bibliotek Skolbibliotek BORÅS Švedija Kura Gryning - unga
Almåsskolan Skola Lindome Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Anneborgskolan Skola Staffanstorp Švedija Kura Gryning - barn
Anne-Christine Arvidsson Skola Klippan Švedija Kura Gryning - unga
Anneroskolan Skola Staffanstorp Švedija Kura Gryning - barn
Antikvariat Myreforsen Annan institution Sidensjö Švedija Kura Skymning
Arbetarrörelsens folkhögskola Skola Göteborg Švedija Kura Gryning - unga
Arkenbiblioteket Bibliotek Örnsköldsvik Švedija Kura Skymning
Arkenbiblioteket Bibliotek Örnsköldsvik Švedija Kura Gryning - barn
Arvika bibliotek Bibliotek Arvika Švedija Kura Skymning
Askebyskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Askebyskolans bibliotek Bibliotek Spånga Švedija Kura Gryning - barn
Askersunds bibliotek Bibliotek Askersund Švedija Kura Skymning
Aspnässkolan Skola Järfälla Švedija Kura Gryning - barn
Aspnässkolan Skola Stockholm/ Järfälla Švedija Kura Gryning - barn
Aspnässkolan Skola Stad Švedija
Aspnässkolan Skole Järfälla Švedija
Atlas särskild undervisningsgrupp Skola Åkersberga Švedija Kura Gryning - barn
Avesta bibliotek Bibliotek Avesta Švedija Kura Skymning
Backluraskolan Skola Hässelby Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Backluraskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Baldersskolans bibliotek Skolbibliotek Staffanstorp Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Bergagårdsskolan Skola Hönö Švedija Kura Gryning - barn
Bergaskolan Skolbibliotek SMEDJEBACKEN Švedija Kura Gryning - barn
bergaskolan, skolbibliotek Skolbibliotek Uppsala Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Bergs kommunbibliotek Bibliotek Svenstavik Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Bergslagens Folkhögskola Skola Norberg Švedija Kura Skymning
Bergslagens Folkhögskola Annan institution Norberg Švedija Kura Gryning - barn
Bergum skola Skola Göteborg Švedija Kura Gryning - barn
Bergums skola Skola Olofstorp Švedija Kura Gryning - barn
Bergums skola Skola Olofstorp Švedija Kura Gryning - barn
berit karlsson Skola Sölvesborg Švedija Kura Gryning - barn
Bibliotek Koordinaten Bibliotek Oxelösund Švedija Kura Gryning - barn
Bibliotek Mark Skolbibliotek Skene Švedija Kura Gryning - barn
Biblioteken i Bräcke kommun Bibliotek Bräcke Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Biblioteken i Södertälje Bibliotek Södertälje Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Biblioteken i Trosa kommun Bibliotek Trosa Švedija Kura Gryning - barn
Biblioteken i Örkelljunga Bibliotek Örkelljunga Švedija Kura Skymning
Biblioteket i Borlänge Bibliotek Borlänge Švedija Kura Skymning
Biblioteket i Skogstorp Falkenberg Bibliotek Falkenberg Švedija Kura Skymning
Bjurslättsskolan Skola Stad Švedija Kura Gryning - barn
Bjuvs Bibliotek Bibliotek Bjuv Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Bjärreds bibliotek Bibliotek Bjärred Švedija Kura Skymning
Björkestaskolans skolbibliotek Skolbibliotek NYKVARN Švedija Kura Gryning - barn
Björklinge skola Skola Uppsala Švedija Kura Gryning - barn
Blackebergsskolan Skolbibliotek Bromma Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Blackebergsskolan Skola Stad Švedija Kura Gryning - barn
Bläshammars skolbibliotek Skolbibliotek Varberg Švedija Kura Gryning - barn
Blötbergets skola Skola LUDVIKA Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Bofinkenskolan Skola Klippan Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Bofinkenskolan Skola Klippan Švedija Kura Gryning - barn
Bokenäs skola Skola Uddevalla Švedija Kura Gryning - barn
Bollstaskolan Skola Bollstabruk Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Borgholms bibliotek Rälla Bibliotek Borgholm Švedija Kura Skymning
Brandströmska skolan Skolbibliotek Göteborg Švedija Kura Gryning - barn
Brandströmska skolan Nylöse Skole Göteborg Švedija Morgengry - børn, Morgengry - unge, Skumringstimen
Brattebergsskolan Skola Öckerö Švedija Kura Gryning - unga
Brattebergsskolan Skolbibliotek Öckerö Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Bredöls skola Skola Nossebro Švedija Kura Gryning - barn
Broby Bibliotek Bibliotek Broby Švedija Kura Skymning
Bromölla bibliotek Bibliotek Bromölla Švedija Kura Skymning
Bromölla Skolbibliotekscentral Skolbibliotek Bromölla Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Bruksskolan Skola Höganäs Švedija Kura Gryning - barn
Bruksskolan Skola Brastad Švedija Kura Gryning - barn
Bruksskolan Skola Munkedal Švedija Kura Gryning - barn
Byarums skola Skola Vaggeryd Švedija Kura Gryning - barn
Byttorpskolan Skola Borås Švedija Kura Gryning - barn
Byttorpskolan Skola Borås Švedija Kura Gryning - barn
Byttorpskolan Skola borås Švedija Kura Gryning - barn
Byttorpskolan Skola Borås Švedija Kura Gryning - barn
Byttorpskolan Skola Borås Švedija Kura Gryning - barn
Byttorpskolan Skola Borås Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Carlforsska gymnasiets skolbibliotek Skolbibliotek Västerås Švedija Kura Gryning - unga
Carlshöjdsskolans bibliotek Skolbibliotek Umeå Švedija Kura Gryning - barn
Castello Järla sjö Skola Nacka Švedija Kura Gryning - unga
Centrumskolan Dingle Skolbibliotek Hällevadsholm Švedija Kura Gryning - barn
Dalaskolan Skola Västra Frölunda Švedija Kura Gryning - barn
Dals Långeds och Stenebyskolans Bibliotek Bibliotek Dals Långed Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Dals-Eds folkbibliotek Bibliotek ED Švedija Kura Skymning
Dalstorpskolan Skola Dalstorp Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Delfinskolan Skolbibliotek Lund Švedija Kura Gryning - barn
Djurgårdens förskola Skola Eskilstuna Švedija Kura Gryning - barn
Djurgårdskolan Skolbibliotek Eskilstuna Švedija Kura Gryning - barn
Eivy Birgitta Elisabet Föreningen Nordens lokalavdelning Boden Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Eivy Birgitta Elisabet Föreningen Nordens lokalavdelning Boden Švedija Kura Skymning
Ekeby bibliotek Bibliotek Ekeby Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Ekebyskolan Skola Sala Švedija Kura Gryning - unga
Ekholmsskolan Skola Linköping Švedija Kura Gryning - unga
Eklundaskolan Skola Örebro Švedija Kura Gryning - barn
Eksjö stadsbibliotek Bibliotek Eksjö Švedija Kura Gryning - barn
Ekuddenskolan Skola Uppsala Švedija Kura Gryning - barn
Elmeskolan Skola Älmhult Švedija Kura Gryning - barn
Elmsta skola Skola Väddö Švedija Kura Gryning - barn
Engelbrektsskolans bibliotek Skolbibliotek Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Eskelhem skola Skola Visby Švedija Kura Gryning - barn
Eskelhem skola, 621 82 Visby Skola Eskelhem socken, Gotland Švedija
Eskilstuna stadsbibliotek Bibliotek Eskilstuna Švedija Kura Skymning
Essunga folkbibliotek Bibliotek Nossebro Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Fagereds skola Skola VESSIGEBRO Švedija Kura Gryning - barn
Fagrabäckskolan Skolbibliotek Växjö Švedija Kura Gryning - unga
Falkenbergs bibliotek Bibliotek Falkenberg Švedija Kura Skymning
Falköpings Bibliotek Bibliotek Falköping Švedija Kura Skymning
Falu stadsbibliotek Bibliotek Falun Švedija Kura Gryning - barn
Farstaängsskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Forsdalaskolan Skola Lycksele Švedija Kura Gryning - barn
Fotö skola Skola Fotö Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Friggaskolan Skola Östersund Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Frillesåsskolan Skola Frillesås Švedija Kura Gryning - barn
Frykenskolan Skola TORSBY Švedija Kura Gryning - unga
Fröviskolan Skola Frövi Švedija Kura Gryning - unga
Funkaboskolan Skola Kalmar Švedija Kura Gryning - barn
Funkaboskolan Skola Kalmar Švedija Kura Gryning - barn
Funäsdalens bibliotek Bibliotek Funäsdalen Švedija Kura Gryning - barn
Furulundsskolan Skola Lillhärdal Švedija Kura Gryning - barn
Furutåskolans bibliotek Skolbibliotek Växjö Švedija Kura Gryning - barn
Furuvik Skola Lycksele kommun Švedija Kura Gryning - barn
Futurum, Håbo Skolbibliotek Frösön Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Fäladsskolan Skolbibliotek Lund Švedija Kura Gryning - barn
Föreniingen Norden, Huskvarna Föreningen Nordens lokalavdelning Huskvarna Švedija Kura Skymning
Föreningen Norden Föreningen Nordens lokalavdelning Kristinehamn Švedija Kura Skymning
Föreningen Norden Arvika Föreningen Nordens lokalavdelning Arvika Švedija Kura Skymning
Föreningen Norden Falkenberg Föreningen Nordens lokalavdelning Falkenberg Švedija Kura Skymning
Föreningen Norden i Borlänge Bibliotek Borlänge Švedija Kura Skymning
Föreningen norden i Landskrona Föreningen Nordens lokalavdelning Häljrp Švedija Kura Skymning
Föreningen NORDEN i Lycksele Föreningen Nordens lokalavdelning LYCKSELE Švedija Kura Skymning
Föreningen Norden i Norra Bohuslän Föreningen Nordens lokalavdelning Strömstad Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Föreningen Norden i Norra Bohuslän Foreningen Nordens lokalafdeling Tanum Švedija Morgengry - unge, Skumringstimen
Föreningen Norden i Nyköping Föreningen Nordens lokalavdelning Nyköping Švedija Kura Skymning
Föreningen Norden Morup-Vinberg Föreningen Nordens lokalavdelning Falkenberg Švedija Kura Skymning
Föreningen Solåkrabyn Annan institution Stallarholmen Švedija Kura Skymning
FÖRNINGEN NORDEN I BÅSTAD Föreningen Nordens lokalavdelning Båstad Švedija Kura Skymning
Förskola Annan institution Vällingby Švedija Kura Gryning - barn
Förskola Skola Bromma Švedija Kura Gryning - barn
Förskolan Äventyret Skola Vejbystrand Švedija Kura Gryning - barn
Fågelskolan Skola Lund Švedija Kura Gryning - barn
Genarps bibliotek Bibliotek Genarp Švedija Kura Gryning - barn
Geneskolan Skola DOMSJOE Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Gimo bibliotek Bibliotek Gimo Švedija Kura Skymning
Gimstaskolan Skola Vällingby Švedija Kura Gryning - barn
Gislaveds gymnasium Skola Gislaved Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Gottsta skola Skola Hallstavik Švedija Kura Gryning - barn
Grantomta Montessori Skola Värmdö Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Gribbylunds bibliotek Bibliotek Täby Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Grimnstaskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Grimsta förskolor Annan institution Vällingby Švedija Kura Gryning - barn
Grimstaskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Gripsholmsskolan Skola Mariefred Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Grodan Sturebyskolan Skola Enskede Švedija Kura Gryning - barn
Grundskolan Metapontum Skola Älvsjö Švedija Kura Gryning - barn
Grundsärskolan Skola Älvängen Švedija Kura Gryning - barn
Gröna Dalenskolan Skola Bålsta Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Gråbobiblioteket Bibliotek Visby Švedija Kura Skymning
Gullviveskolan Skola Gislaved Švedija Kura Gryning - unga
Gävle Föreningen Nordens lokalavdelning Gävle Švedija Kura Gryning - barn
Göteborg Föreningen Nordens lokalavdelning Göteborg Švedija Kura Skymning
Götene kommunbibliotek Bibliotek Götene Švedija Kura Skymning
Hagfors bibliotek Bibliotek Hagfors Švedija Kura Skymning
Hallstaviks bibliotek Bibliotek Hallstavik Švedija Kura Skymning
Hammarskolan Skola Gimo Švedija Kura Gryning - barn
Handskerydsskolan Skola Nässjö Švedija Kura Gryning - barn
Hede bibliotek Bibliotek Hede Švedija Kura Skymning
Hedemora stadsbibliotek Bibliotek Hedemora Švedija Kura Skymning
Hedens skola Skola Hönö Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Hemsjö skola Skola Alingsås Švedija Kura Gryning - barn
Herrljunga bibliotek Bibliotek Herrljunga Švedija Kura Gryning - unga
Hillelskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Hillelskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Himledalen-Lindberga Föreningen Nordens lokalavdelning Varberg Švedija Kura Skymning
Himnaskolan Skolbibliotek Linghem Švedija Kura Gryning - barn
Himnaskolan Skola Linköping Švedija Kura Skymning
Hjalmar Lundbohmsskolan Skolbibliotek Kiruna Švedija Kura Gryning - unga
Hjo Stadsbibliotek Bibliotek Hjo Švedija Kura Skymning
Hjärups skola Skola Hjärup Švedija Kura Gryning - barn
Hjärups skola Skolbibliotek Hjärup Švedija Kura Gryning - barn
Hjärupslundsskolan Skola Staffanstorp Švedija Kura Gryning - unga
Hola folkhögskola Skola Nyland Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Holmsunds bibliotek Bibliotek Holmsund Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Hosjöskolan 3a Skola Falun Švedija Kura Gryning - barn
Hovstaskolan Skola Örebro Švedija Kura Gryning - unga
Huskvarna bibliotek Bibliotek Stad Švedija Kura Skymning
Hällevadsholms skola Skolbibliotek Hällevadsholm Švedija Kura Gryning - barn
Hällsboskolan spsm Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Hällsviks Bycenter Skola Stad Švedija Kura Gryning - barn
Hässleholms dtadsbibliotek Bibliotek Hässleholm Švedija Kura Skymning
Högalidsskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Högalidsskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Högsbo bibliotek Bibliotek GÖTEBORG Švedija Kura Skymning
I Ur och Skur Skola ljungbyhed Švedija Kura Gryning - barn
I Ur och Skur Ljungbyhed Skola Ljungbyhed Švedija Kura Gryning - barn
I Ur och Skur Skola Statarlängan Skola Ljungbyhed Švedija Kura Gryning - barn
IESV Library Skolbibliotek Västerås Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Ingaredsskolan Skola Alingsås Švedija Kura Gryning - barn
Ingelstad skola Skola INGELSTAD Švedija Kura Gryning - barn
Ingelstad skola Skola Ingelstad Švedija Kura Gryning - barn
Ingelstad skola Skola Växjö Švedija Kura Gryning - barn
Ingelstad skola Skolbibliotek Ingelstad Švedija Kura Gryning - barn
Ingelstads skola f-klass Skola inglstad Švedija Kura Gryning - barn
Internationella Engelska skolan i Halmstad Skolbibliotek Halmstad Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Jens Billeskolan Skola Billesholm Švedija Kura Gryning - barn
Johannes Petri skola Skola Saltsjö_Boo Švedija
Johan-Olovskolan Skola Horndal Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Jokkmokks bibliotek Bibliotek Jokkmokk Švedija Kura Gryning - barn
JOKŪBAVO ALEKSANDRO STULGINSKIO MOKYKLA-DAUGIAFUNKCIS CENTRAS Mokyklos biblioteka JOKŪBAVAS, KRETINGOS RAJ. Švedija Auštant (vaikams)
Jukkasjärvi Skola Kiruna Švedija Kura Gryning - barn
Junkaremålsskolan Skola Tranås Švedija Kura Gryning - barn
Kalmar stadsbibliotek Bibliotek Kalmar Švedija Kura Skymning
Karlbergs skola Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
karlsborgs bibliotek Bibliotek karlsborg Švedija Kura Gryning - barn
Karlsborgs bibliotek Bibliotek Karlsborg Švedija Kura Gryning - barn
Karlshamns Stadsbibliotek Bibliotek Karlshamn Švedija Kura Skymning
Karolina Nyström Skola Öckerö Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Katlbergs skila Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Kiruna Stadsbibliotek Bibliotek Kiruna Švedija Kura Skymning
Klaipėdos rajono savivaldybės J. Lankučio viešoji biblioteka, Dovilų filialas Biblioteka Dovilai Švedija Auštant (vaikams)
Klastorpsskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Klockarskogsskolan Skola Osby Švedija Kura Gryning - barn
Kloka Ugglan Skolbibliotek Stockholm Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Klostergårdsskolan Skola Lund Švedija Kura Gryning - barn
Klostergårdsskolans bibliotek Bibliotek Lund Švedija Kura Gryning - barn
Knivsta bibliotek Bibliotek Knivsta Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Korpilombolo skolbibliotek Skolbibliotek Korpilombolo Švedija Kura Gryning - barn
Krika Bygdeskola Skola Klippan Švedija Kura Gryning - barn
Krika Bygdeskola Skola Klippan Švedija Kura Gryning - barn
Krika Bygdeskola Skola Klippan Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Krika Bygdeskola, klass 5 Skola Klippan Švedija Kura Gryning - unga
Kristinebergskolan Skola Åmål Švedija Kura Gryning - unga
Kronans förskola Annan institution Älvängen Švedija Kura Gryning - barn
Kronans Förskola Annan institution Älvängen Švedija Kura Gryning - barn
Kronaskolan Skola Älvängen Švedija Kura Gryning - barn
Kroppaskolan Skola Storfors Švedija Kura Gryning - barn
Kroppaskolan Skola Storfors Švedija Kura Gryning - barn
Kulturhuset Fyren Bibliotek kUNGSBACKA Švedija Kura Skymning
Kungälv Föreningen Nordens lokalavdelning Kungälv Švedija
Kunskapsakademin Skola Alnö Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Kunskapsskolan Uppsala Norra Skola Uppsala Švedija
Kvarnbergsskolan Skola Karlstad Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Kvistbergsskolan Skolbibliotek Sysslebäck Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Kvänums bibliotek Bibliotek Kvänum Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kvänums bibliotek Skolbibliotek Kvänum Švedija Kura Gryning - barn
Kyrkbyns bibliotek Bibliotek Göteborg Švedija Kura Skymning
Kyrkovallen Skola Nordmaling Švedija Kura Gryning - unga
kyrkskolan Skola svedala Švedija
Kyrkskolan Skola Värmdö Švedija Kura Gryning - barn
Körfältsskolan Skola Östersund Švedija Kura Gryning - barn
Kågeröds bibliotek Bibliotek Kågeröd Švedija Kura Gryning - barn
Kållereds bibliotek Bibliotek Kållered Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Kålltorpsskolan Skola Västra Frölunda Švedija Kura Gryning - unga
Lagga skola Skola Knivsta Švedija Kura Gryning - barn
Laholms stadsbibliotek Bibliotek Laholm Švedija Kura Skymning
Landskrona bibliotek Bibliotek landskrona Švedija Kura Skymning
Landskrona stadsbibliotek Bibliotek Landskrona Švedija Kura Skymning
Landvegterskoman Skola Landvetter Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Lejonskolan Skola Hässleholm Švedija Kura Gryning - barn
Lejonskolan Skola Hässleholm Švedija Kura Gryning - barn
Lerums bibliotek Bibliotek Lerum Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Lessebo bibliotek Bibliotek Lessebo Švedija Kura Skymning
Lidköpings stadsbibliotek Bibliotek Lidköping Švedija Kura Skymning
Lilla Adolf Fredriks skola Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Lilla Edets bibliotek Bibliotek Lilla Edet Švedija Kura Skymning
Lillhagsskolan Skola Gävle Švedija Kura Gryning - barn
Lillhärdals bibliotek Bibliotek Lillhärdal Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Lillmons skola Skola Malung Švedija Kura Gryning - barn
Lillängets skola Skola SOLLEFTEÅ Švedija Kura Gryning - barn
Lillängets skola Skola Sollefteå Švedija Kura Gryning - barn
Lindbackens skola Skola uppsala Švedija Kura Gryning - barn
Lindbackens skola Skola Uppsala Švedija Kura Gryning - barn
Lindbladskolan Skola Vårgårda Švedija Kura Gryning - barn
Lindesbergs bibliotek Bibliotek Lindesberg Švedija Kura Skymning
Lindome bibliotek Bibliotek Lindome Švedija Kura Skymning
Linnéskolan Skolbibliotek Älmhult Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Ljungbyhedskolan Skola Klippan Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
ljungbyhedsskolan Skola klippan Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Ljungbyhedsskolan Skola Ljungbyhed Švedija Kura Gryning - barn
Lomma bibliotek Bibliotek Lomma Švedija Kura Skymning
Lomma bibliotek Bibliotek Lomma Švedija Kura Skymning
Lundbyskolan Skola Örebro Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Lundellska skolans bibliotek Skolbibliotek Uppsala Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Lundenskolan Skola Göteborg Švedija Kura Gryning - barn
Lycksele bibliotek Bibliotek Lycksele Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Lycksele sjukhusbibliotek Bibliotek Lycksele Švedija Kura Skymning
Lysekil Föreningen Nordens lokalavdelning Lysekil Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Löftadalens folkhögskola Skola Åsa Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
lågstadiet Skola Ingelstad Švedija Kura Gryning - barn
Långareds skola Skola Vårgårda Švedija Kura Gryning - barn
Madenskolan Skola Älvängen Švedija Kura Gryning - barn
Magnarps förskolor Skola Vejbystrand Švedija Kura Gryning - barn
Malgomajskolans bibliotek Skolbibliotek Vilhelmina Švedija Kura Gryning - unga
Malmbergets bibliotek Bibliotek Malmberget Švedija Kura Skymning
Malmslättsskolan Tokarp Skola Linköping Švedija Kura Gryning - unga
Malungsfors skola Skola Malungsfors Švedija Kura Gryning - barn
Malung-Sälens kommun Bibliotek MALUNG Švedija Kura Skymning
Malå bibliotek Bibliotek MALÅ Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Marbäcksskolan Skola Svedala Švedija Kura Gryning - barn
Maria Montessori-skolan Skola Lund Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Maridalsskolan Skola Lysekil Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Mariefreds bibliotek Bibliotek Mariefred Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Mariefreds skola Skola Mariefred Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Mariefreds skola Skola Mariefred Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Matfors bibliotek Bibliotek Matfors Švedija Kura Skymning
Mats Bäckman Föreningen Nordens lokalavdelning Örbyhus Švedija Kura Skymning
Mats Larsson Föreningen Nordens lokalavdelning Eksjö Švedija Kura Skymning
Mellanvångsskolan Skolbibliotek Staffanstorp Švedija Kura Gryning - barn
Midsommarkransens grundskola Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - unga
MIdsommarkransens grundskola Skola Hägersten Švedija Kura Gryning - barn
Montemini Helsingborgs montessoriskola Skola Helsingborg Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Montessoriskolan Centrum Skola Göteborg Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Montessoriskolan Elyseum Skole Göteborg Švedija Morgengry - unge, Skumringstimen
Mora bibliotek Bibliotek Mora Švedija Kura Skymning
Motala Bibliotek Bibliotek Motala Švedija Kura Skymning
Munkedalsskolan Skola Munkedal Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Muskö skola Skola Haninge, Stockholm Švedija Kura Gryning - barn
Myggenäs skola Skola Myggenäs Švedija Kura Gryning - barn
Märsta bibliotek Bibliotek Märsta Švedija Kura Gryning - barn
Möllebacksskolan Skola Sölvesborg Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Mölndals stadsbibliotek Bibliotek Mölndal Švedija Kura Skymning
Mölndals stadsbibliotek Bibliotek Mölndal Švedija Kura Gryning - barn
Mötesplats Fröslunda Fröet Bibliotek Eskilstuna Švedija Kura Skymning
Mårdenskolan Skola Örkelljunga Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Nanny Palmkvistskolan Skola Helsingborg Švedija Kura Gryning - barn
Nora bibliotek Bibliotek Nora Švedija Kura Skymning
Norbergs bibliotek Bibliotek Norberg Švedija Kura Skymning
Nordiska folkhögskolan, biblioteket Skolbibliotek Kungälv Švedija Kura Skymning
Nordmalings bibliotek Bibliotek Nordmaling Švedija Kura Gryning - barn
Nordmarkens skola Skolbibliotek Årjäng Švedija Kura Gryning - barn
Norje skola Skola Sölvesborg Švedija Kura Gryning - barn
norjeskola Skola sölvesborg Švedija Kura Gryning - barn
Norra Skola Landskrona Švedija Kura Gryning - barn
Norrbyskolans skolbibliotek Skolbibliotek Örebro Švedija Kura Gryning - barn
Norrmalmskolan Skola Skövde Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Norrskolan Skola Tranås Švedija Kura Gryning - barn
Norrtälje stadsbibliotek Bibliotek Norrtälje Švedija Kura Skymning
Norrängsskolan Skola Lycksele Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Norsjö bibliotek Bibliotek Norsjö Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Nosabyskolan Skola Kristianstad Švedija Kura Gryning - unga
Nya Elementar Skola Bromma Švedija Kura Gryning - barn
Nybro bibliotek Bibliotek Nybro Švedija Kura Skymning
Nybro Bibliotek Bibliotek Nybro Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Nyhamnsläges bibliotek Bibliotek Nyhamnsläge Švedija Kura Gryning - barn
Nyhemsskolan Skola Nässjö Švedija Kura Gryning - barn
Nyhemsskolans Bibliotek Skolbibliotek Ängelholm Švedija Kura Gryning - unga
Nyköping Föreningen Nordens lokalavdelning Nyköping Švedija Kura Skymning
Nyköpings stadsbibliotek Bibliotek Nyköping Švedija Kura Skymning
Nässjö Lokalavdelning av Norden Föreningen Nordens lokalavdelning Nässjö Švedija Kura Gryning - barn, Kura Skymning
Näsåkers skolbibliotek Skolbibliotek Näsåker Švedija Kura Gryning - barn
Obbola bibliotek Bibliotek Obbola Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Ol Andersskolan Skola Skärplinge Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Orust Montessori Skola Henån Švedija Kura Gryning - barn
Orust Montessoriskola Skola Henån Švedija Kura Gryning - barn
Osby biblitoek Bibliotek Osby Švedija Kura Skymning
Pajala bibliotek Föreningen Nordens lokalavdelning Pajala Švedija Kura Skymning
Parkskolan Skola Storuman Švedija Kura Gryning - barn
Per Olsskolan Skolbibliotek Fagersta Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Pilagårdsskolan Skola Klippan Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Piteå stadsbibliotek Bibliotek Piteå Švedija Kura Skymning
Polhemskolan Skola Lund Švedija Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Porfyrgårdens förskola Daginstitution Älvdalen Švedija Morgengry - børn
Prästbordets skola Skolbibliotek SOLLEFTEÅ Švedija Kura Gryning - barn
Prästängsskolan Skolbibliotek ALVESTA Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Ramsele skolbibliotek Skolbibliotek Ramsele Švedija Kura Gryning - barn
Ramsjö bibliotek Bibliotek Ramsjö Švedija Kura Skymning
Ramviks bibliotek Bibliotek Ramvik Švedija Kura Skymning
Raoul Wallenbergskolan Järvastaden Skola Solna kommun Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Rebbelberga skola Skola Ängelholm Švedija Kura Gryning - barn
Rebbelberga skola Skola Ängelholm Švedija Kura Gryning - barn
Rekarnegymnasiet Skola Eskilstuna Švedija Kura Gryning - unga
Rosengårdsbiblioteket Bibliotek Malmö Švedija Kura Gryning - barn
Rostaskolan Skolbibliotek Örebro Švedija Kura Gryning - barn
Runnerydsskolan Skola Nässjö Švedija Kura Gryning - barn
Ryrsjöskolan Skola Göta Švedija Kura Gryning - barn
Rävlandaskolan F-5 Skola Rävlanda Švedija Kura Gryning - barn
Rödsta skola Skolbibliotek SOLLEFTEÅ Švedija Kura Gryning - barn
Rörsjöskolan Skolbibliotek Malmö Švedija Kura Gryning - barn
Råcksta förskolor Skola Vällingby Švedija Kura Gryning - barn
Sala Föreningen Nordens lokalavdelning Sala Švedija Kura Skymning
Sallerupskolan Skola Höör Švedija Kura Gryning - barn
Sandbackaskolan Kungälv Skolbibliotek Kungälv Švedija Kura Gryning - barn
Sanduddens skola Skola Ekerö Švedija Kura Gryning - barn
Sandåkraskolan Skola Sköndal Švedija
Sannarpsgymnasiet Skola Halmstad Švedija Kura Skymning
Simrishamns Armélottakår Annan institution Simrishamn Švedija Kura Skymning
Sjöbo bibliotek Bibliotek SJÖBO Švedija Kura Skymning
Sjölunda skola Skola Lidköping Švedija Kura Gryning - barn
Skarpängs bibliotek Bibliotek Täby Švedija Kura Skymning
SKatelösskolan Skola Grimslöv Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Skepplanda bibliotek Bibliotek Skepplanda Švedija Kura Skymning
Skepplanda bibliotek Bibliotek Skepplanda Švedija Kura Skymning
Skinnskattebergs bibliotek Bibliotek Skinnskatteberg Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga, Kura Skymning
Skinnskattebergs bibliotek Skolbibliotek Skinnskatteberg Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Skogstorpsskolan Skola KUMLA Švedija Kura Gryning - barn
Skolan på Ön Skola Limhamn Švedija Kura Gryning - barn
Skolbibliotek Uddevalla Skolbibliotek Uddevalla Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Skolbibliotek Uddevalla Skolbibliotek Uddevalla Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Skärgårdsskolan Skola Holmsund Švedija Kura Gryning - barn
Skärgårdsskolan Skola Holmsund Švedija Kura Gryning - barn
Skärgårdsskolan 2D Skola Umeå Švedija Kura Gryning - barn
Skärlagskolan Skola Trosa Švedija Kura Gryning - barn
Skärplinge bibliotek Skolbibliotek Skärplinge Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Skövde Stadsbibliotek Bibliotek Skövde Švedija Kura Skymning
Skå skola Skola Skå Švedija Kura Gryning - barn
Skårsskolan Skola Göteborg Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Skårsskolan Skola Göteborg Švedija Kura Gryning - barn
Skårsskolan Skola Stad Švedija Kura Gryning - barn
Slottshöjdens skola Skola Helsingborg Švedija Kura Gryning - barn
Slottshöjdens skola Skola Helsingborg Švedija Kura Gryning - barn
Smedshagsskolan Skola Stockholm Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Solbergaskolan Skola Visby Švedija Kura Gryning - unga
Solhemsängens skola Skola Spånga Švedija Kura Gryning - barn
Sollebrunns bibliotek Bibliotek Sollebrunn Švedija Kura Skymning
Sollefteå gymnasiums bibliotek Skolbibliotek Sollefteå Švedija Kura Gryning - unga
Sollentuna International School Skola Sollentuna Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Sommarhemsskolan Skola Uddevalla Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Stackgrönnanskolan Skola Skellefteå Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
Staffanstorps montessoriskola Skola Staffanstorp Švedija Kura Gryning - barn
Statarlängan skola I Ur och Skur Skola Ljungbyhed Švedija Kura Gryning - barn
Stavreskolan Skola Trollhättan Švedija Kura Gryning - barn, Kura Gryning - unga
stenkulaskolan Skola malmö Švedija Kura Gryning - barn
Stora Högaskolan Skola Stora Höga Švedija Kura Gryning - barn
Stora Högaskolan F-3 Skola Stora Höga Švedija Kura Gryning - barn
Storsjöskolan Skola Holmsund Švedija Kura Gryning - barn
Strandängsskolan Skola Båstad Švedija Kura Gryning - barn
strandängsskolans bibliotek Skolbibliotek Stad Švedija Kura Skymning
Strömsskolan Skola Lilla Edet Švedija Kura Gryning - barn
Strömstads Stadsbibliotek